Προς το περιεχόμενο

Netmod ELEOS !!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω και εγώ κάποιο πρόβλημα με το netmod και μάλλον θα πάω να το αλλάξω.Τι πρέπει να κάνω για να γίνει η αλλαγή,πρέπει να το πάω στο κατάστημα του οτε της περιοχής μου;Πόσο καιρό περίπου θα διαρκέσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε

 

εαν εχεις τα ιδια προβλήματα και με το Tornado (το έχω κι εγώ) ότε μάλλον το πρόβλημα δεν οφείλεται στο netmod σου, αλλά στις ρυθμίσεις σου (firewall κτλ.) ή σε καποιο 'σκουπίδι' που κάνει την δουλειά.

 

Παντως όπως και να έχει αν πάρεις το 134 και πεις ότι και το καινουργιο modem που σου φέρανε ειναι ελαττωματικό σου το αλλάζουν χωρίς πολλές διευκρινήσεις.

 

Από προσωπική εμπειρία σε συμβουλεύω να δώσεις στον τεχνικό που θα έρθει 'κάτι' για μια μπύρα και να του ζητήσεις το κινητό του τηλέφωνο για ΑΜΕΣΟΤΑΤΗ εξυπηέτηση.

 

Προσωπικά ήμουν ανάμεσα στους 10 πρώτους ανθρώπου που εβαλα ISDN στην Eλλάδα, έχω αντιμετωπήσει ότι μπορείς να φανταστείς με αυτή την γραμμή και τα συγκεκριμένα modem και θα σε συμβούλευα να μην χανεις την υπομονή σου!

 

Φιλικά

Γιαννης Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν είναι το ίδιο πρόβλημα με του φίλου tornado,το δικό μου είναι ότι δεν δουλέυει η μία γραμμή,δηλαδή αν μιλάω στο ένα είναι "νεκρή" η δεύτερη.

Το modem το έχω κάπου ένα χρόνο λέτε αυτό να είναι πρόβλημα και να μην μου το αλλάξουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paidia egw prin kana dyo bdomades ebala isdn kai mou eferan to netmode v.5

Den exw kanena apolytws problima kai to download einai panta sto full.

Den exw dokimasei bebaia tipota sxesi me upload alla pisteyw oti den tha yparxei kanena problima.Den xanetai tipota pantws na tsimpisete kai na dokimasete tin v.5.

Kaly tyxi...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

δοκιμασα ολες τις θυρες στο pc και παλι το ιδια ειχα...δηλωσα οτι το Modem Μου ειναι ελλατωματικο ηρθαν μου το αλλα3αν και παλι τα ιδια !!! η γραμμη απο οτι μου ειπαν μετα απο ελεγχο ηταν οκ ...ειμαι ενα βημα απο το να 3ανακανω την γραμμη απλη και να τους στειλω απο εκει που ηρθαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

τελικα υπαρχει καμμια λυση για το παγωμα της γραμμης σε Online games? το netmod εχω σε usb θυρα, επειδη η θυριακη εσπασε!!!

 

ξερει κανεις αν μπορω να το αντικαταστησω για αυτον τον λογο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εγω εκανα πλακα προφανως αλλα μου κανει εντυπωση που μενεις Σαλονικα και δεν ειναι διαθεσιμο DSL στη περιοχη σου!

 

Α ρε αθανατε ΠΟΤΕ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...