Προς το περιεχόμενο

Νέα καινοτομία από τη Valve επιτρέπει το streaming παιχνιδιών σε άλλους υπολογιστές


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας αλλάξουν καλύτερα το VAC που σε μπαναρει γιατί εκλασες με παράνομο τρόπο και ας αφήσουν τις μακακιες...

Όποιος κατάλαβε κατάλαβε...

Ισως εσυ παρακλανεις διαφορετικα απο εμας τους υπολοιπους γιατι : 1) Χρησιμοποιω τοσα χρονια το steam χωρις να με banaroyn σε κανενα παιχνιδι απο τα 9 που εχω...

2) Ολα τα multi games ειναι γεματο cheaters που πετυχαινουμε ξανα και ξανα.. οποτε δεν μπαναρουν κανεναν ποτε και ολοι παραπονιουνται

3) Λειτουργικα το VAC ειναι οτι χειροτερο σε anti-cheat προστασια....

To sum up.. you must have fucked up really bad. και παλι καλα για μας που σε μπαναραν

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην επίσημη σελίδα λέει πως για Mac και Linux θα δουλέψει σε λίγο. Νομίζω στην beta δουλεύει ήδη, δεν το έχω δοκιμάσει.

Τα non steam games που δοκίμασα παίζουν (όπως και κάθε πρόγραμμα που βάλεις στο Steam), αλλά όχι τα Origin επειδή η ΕΑ είναι έξυπνη και έχει κάνει το overlay της ασύμβατο με το του Steam εδώ και μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως εσυ παρακλανεις διαφορετικα απο εμας τους υπολοιπους γιατι : 1) Χρησιμοποιω τοσα χρονια το steam χωρις να με banaroyn σε κανενα παιχνιδι απο τα 9 που εχω...

2) Ολα τα multi games ειναι γεματο cheaters που πετυχαινουμε ξανα και ξανα.. οποτε δεν μπαναρουν κανεναν ποτε και ολοι παραπονιουνται

3) Λειτουργικα το VAC ειναι οτι χειροτερο σε anti-cheat προστασια....

To sum up.. you must have fucked up really bad. και παλι καλα για μας που σε μπαναραν

 

 

Εφαγα  ban γιατι χρησημοποιησα prestige hack στο Mw3!!!!! Το λιγοτερο ελλεινο να ριχνεις ban για κατι τετοιο την ωρα που οι cheaters αλωνιζουν... 

Και αντε να συμφωνησω οτι "χακαρα" και πηρα αυτο το τεραστιο πλεονεκτημα... Ειναι δυνατον να ειναι Μονιμο το ban????? Ξευτιλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαγα  ban γιατι χρησημοποιησα prestige hack στο Mw3!!!!! Το λιγοτερο ελλεινο να ριχνεις ban για κατι τετοιο την ωρα που οι cheaters αλωνιζουν... 

Και αντε να συμφωνησω οτι "χακαρα" και πηρα αυτο το τεραστιο πλεονεκτημα... Ειναι δυνατον να ειναι Μονιμο το ban????? Ξευτιλα...

Ξερω εγω.. ισως εσυ μεταφραζεις το hack διαφορετικα απο μενα... ισως δεν θεωρεις πλεονεκτημα οτι με 10 level hack σου ανοιγει 5 extra slots για custom classes... ισως παλι ειμαι εγω μαλακας που γουσταρω το παιχνιδι και τοσο καιρο μετα ειμαι ακομη στο 5 level prestige και δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε τπτ που εστω να τεινει σε hack. Ο καθείς εφ’ ω ετάχθη..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο , στρεαμαρεις και απο Lan και wifi φανταζομαι ετσι?

Γιατι ασχετα με το bandwidth που μπορει να τρωει το streaming αυτο , το wifi εχει αλλους περιορισμους  , το εχει δοκιμασει κανεις σε καποιο απο τα ρουτερ που εχουμε εδω (thomson/netfaster κλπ) με 3-4 clients ταυτοχρονα στο wifi ?

Εκει θα δουμε αν ειναι βιωσιμο σε ενα απλο οικιακο δικτυο.

 

Παντως αν και μονο για steam games ακουγεται πολυ καλο και δινει εξτρα αξια σε ενα gaming desktop .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αν και μονο για steam games ακουγεται πολυ καλο και δινει εξτρα αξια σε ενα gaming desktop .

 

Δεν είναι μόνο για Steam games αδερφέ, διάβασε και κανένα προηγούμενο post. Οποιοδήποτε πρόγραμμα μπορείς να βάλεις ως non steam games και να το τρέξεις μέσα από το Steam.

Ίσως να μην είναι επίσημο, δεν είδα να αναφέρεται στην ανακοίνωση. Αλλά όπως είπα, είμαι στην beta εδώ και μήνες και δουλεύει μια χαρά.

 

Εσύ που χάκαρες και γκρινιάζεις για το ban πλάκα έχεις. Φαντάζομαι άμα σε σταματήσει η τροχαία επειδή μιλάς στο κινητό, θα γκρινιάξεις που δεν έπιασε και τους άλλους, όχι επειδή χαλάς την κυκλοφορία των υπολοίπων. Ως παράδειγμά της νοοτροπίας το φέρνω, δε χρειάζεται να απαντήσεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερω εγω.. ισως εσυ μεταφραζεις το hack διαφορετικα απο μενα... ισως δεν θεωρεις πλεονεκτημα οτι με 10 level hack σου ανοιγει 5 extra slots για custom classes... ισως παλι ειμαι εγω μαλακας που γουσταρω το παιχνιδι και τοσο καιρο μετα ειμαι ακομη στο 5 level prestige και δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε τπτ που εστω να τεινει σε hack. Ο καθείς εφ’ ω ετάχθη..

 

Το οτι μου ανοιγει 5 extra class slots το θεωρεις πλεονεκτημα??? Το λιγοτερο βλακεια αυτο που ειπες... 

Δηλαδη αν εγω εχω 1567 custom classes εχω πλεονεκτημα σε σχεση με καποιον που εχει aimbot/wallhack... 

Δεν μπορω να την καταλαβω την λογικη σου... Αν εχω περισσοτερες επιλογες σε οπλα αυτοματως εχω το υπερτατο πλεονεκτημα και νικαω ολα τα match???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το οτι καποιος μπορει να εχει βαλει λεφτα, ο αλλος να εχει χαλασει αμετρητες ωρες (δεν ξερω το game) και εσυ να μην χρειαζετε να κανεις τιποτα απο αυτα, για extra slots Ειναι ωραιο ε; μαγκια σου

 

ναι.  δεν επαιξες με τους κανονες, εκανες ενα hack που πιάνετε με την μια και τωρα κλαίγεσαι..

end of story, next, ale retou, port bagaz, sak ouayaz, και sayionara φτανει το ανουσιο offtopick

τα παραπονα σας στην ρεσεψιον κυριε

 

 

Μόνο το ότι έκανες like το ποστ μου και μετά μου ασκείς κριτική για αυτά που είπα τα λέει όλα...
Τεσπα θα συμφωνήσω στο άρχισα το off-topic οπότε σταματάω εδώ...

τι λεει αγορίνα μου γλυκια, τι; οτι συμφωνώ,

"Το οτι μου ανοιγει 5 extra class slots το θεωρεις πλεονεκτημα???"

-ναι.

Δηλαδη αν εγω εχω 1567 custom classes εχω πλεονεκτημα σε σχεση με καποιον που εχει aimbot/wallhack...

-ναι

Δεν μπορω να την καταλαβω την λογικη σου...

-ναι...

Αν εχω περισσοτερες επιλογες σε οπλα αυτοματως εχω το υπερτατο πλεονεκτημα και νικαω ολα τα match???

- o yea baby

Επεξ/σία από hackerW32
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο το ότι έκανες like το ποστ μου και μετά μου ασκείς κριτική για αυτά που είπα τα λέει όλα...

Τεσπα θα συμφωνήσω στο άρχισα το off-topic οπότε σταματάω εδώ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι μου ανοιγει 5 extra class slots το θεωρεις πλεονεκτημα??? Το λιγοτερο βλακεια αυτο που ειπες... 

Δηλαδη αν εγω εχω 1567 custom classes εχω πλεονεκτημα σε σχεση με καποιον που εχει aimbot/wallhack... 

Δεν μπορω να την καταλαβω την λογικη σου... Αν εχω περισσοτερες επιλογες σε οπλα αυτοματως εχω το υπερτατο πλεονεκτημα και νικαω ολα τα match???

Καλα.. φανηκε απο το πρωτο σου ποστ οτι τζαμπα απανταω... αλλα ειπα μηπως δεις το λαθος σου. επειδη δεν σου αρεσει το πλεονεκτημα που ανεφερα... μαθε (επειδη χρησιμοποιεις hack και δεν ξερεις..) οτι το να κανεις οντως 5 level prestige θελει κωλο αντικωλο και κομματι απο αλλο κωλο.. μην αναφερω χρονο.. επισης, μεχρι να φτασω καθε φορα (τουλαχιστον) 35 level παω σαν τον ταμτακο με νεροπιστολο, ενω κατι μαγκακια σαν την παρτη σου περνουν kill. ολα αυτα βεβαια ειναι περιττα εφοσων ο ιδιος δεν καταλαβαινεις οτι απαξιωνεις το ιδιο το παιχνιδι. οποτε θα παραφρασω και εγω το παιδι παραπανω "

end of story, next, ale retou, port bagaz, sak ouayaz, και sayionara φτανει το ανουσιο offtopick

τα παραπονα σας στην ρεσεψιον κυριε" και ciao πολυαγαπημενε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...