Προς το περιεχόμενο

Καινουριο build δε δειχνει τιποτα στη οθονη.Τα φωτα σας!


Mikeasdf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τιποτα, κανενα αποτελεσμα..εχω ξενερωσει τελειως γιατι σε 3 μερες πρεπει να φυγω για στρατο παλι..26 ιουνιου τελειωνω και μεχρι τοτε πρεπει να το στειλω visionstudio με τον πατερα μου η να το αφησω να κοιτεται εδω περα...

Δε ξερω τι μπορει να φταιει και βαρεθηκα να το ψαχνω απο χθες..ευχαριστω για τις απαντησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα τώρα έβγαλα την gpu/ram και τα έβαλα στο άλλο PC (της υπογραφής) και κάνει το ίδιο πράγμα..ανοίγουν όλα,κανει beep και δε δείχνει τίποτα στην οθόνη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δοκιμάσω την Nvidia 9400 gt που έχω στην άκρη..Btw, η κάρτα έχει αναμμένο το LED D601 (που σημαίνει faulty core clock) απότι είδα στο google..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δοκιμάσω την Nvidia 9400 gt που έχω στην άκρη..Btw, η κάρτα έχει αναμμένο το LED D601 (που σημαίνει faulty core clock) απότι είδα στο google..

Άρα κατά 90% είναι η κάρτα γραφικών.Υπάρχει βέβαια και μια περίπτωση να είναι η μνήμη.Δοκίμασες με την GT9400;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεύει με την Nvidia.Απλα στο boot screen λεει cpu fan error.press f1 for setup.

Παιζει να φταιει που δεν εχω συνδεσει ολα τα ανεμιστηρακια του κουτιου και εχω μονο το cpu fan.

Θα το ψάξω.

Το φτιαξα, ηταν κουμπωμενο σε διπλανο header.

Anyway, φαινεται να κυλανε ολα ομαλα πλεον..αν εχω αλλο προβλημα θα φερω στην επιφανεια το τοπικ ξανα!

 

Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...