Προς το περιεχόμενο

Dead Island 2


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας υπάρχει και το δικό του topic.

 

E3 2014: DEAD ISLAND 2 ANNOUNCED

 

 

"Dead Island 2 features crazy, never-before-seen handcrafted weapons and over-the-top characters in taking players from the iconic Golden Gate to the celebrated beachfront boardwalk of southern California’s Venice Beach," 

 

"Developed in Unreal Engine 4, Dead Island 2 brings back its acclaimed, seamless multiplayer for up to eight players who cooperate, compete or simply coexist in a truly social, new-gen multiplayer experience. Dedicated classes offer a variety of gameplay: From the action-oriented berserker to the stealthy hunter, every character offers a different style of play. An in-depth skill system allows the player to handcraft their own heroes and weapons."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ας φτιάξουν έναν λειτουργικό minimap και τα άπειρα bugs (ιδίως στα quest) και τότε ίσως το σκεφτώ. Το 1ο είναι από τα λίγα αυθεντικά παιχνίδια που παράτησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε το Dying Light τι ρολο βαράει?! Εκτος άμα πάνε να κάνουν κάτι διαφορετικό που χλομό το βλέπω...πάντως το ένα είχε από τα καλύτερα combat system ever.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε το Dying Light τι ρολο βαράει?! Εκτος άμα πάνε να κάνουν κάτι διαφορετικό που χλομό το βλέπω...πάντως το ένα είχε από τα καλύτερα combat system ever.

 

Και εμένα αυτό με παραξένεψε. 2 παιχνίδια ταυτόχρονα σε ανάπτυξη? Αυτό CGI ήταν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλα τα προβλήματα του 1 και riptide ,μου άρεσαν πολύ σαν παιχνίδια και ελπίζω το 2 να είναι τουλάχιστων στα επίπεδα του 1. Και το βιντεάκι ,πολύ ωραίο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπτικα το χουν σιγουρα.

Και μενα μου αρεσαν τα πρωτα dead island παρα τα προβληματα τους

 

Δεν ειναι island πια βεβαια αλλα μικρο το κακο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά καλό.....
Να δούμε και κανένα features γιατί τα trailer δεν βγάζουνε άκρη σε τίποτα :P

Περιμένουμε λοιπόν.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Διορθώστε με αν κάνω λάθος, αλλά νομίζω έχει γίνει πολύ splatter σε σχέση με το 1???

Το έπαιζε ο φίλος μου και όσες φορές το είχα δει, δεν έβλεπα τέτοια splatter.... Μπορεί να είναι και ιδέα μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διορθώστε με αν κάνω λάθος, αλλά νομίζω έχει γίνει πολύ splatter σε σχέση με το 1???

 

Το έπαιζε ο φίλος μου και όσες φορές το είχα δει, δεν έβλεπα τέτοια splatter.... Μπορεί να είναι και ιδέα μου....

Οχι δεν ειναι ιδεα σου καθολου!!φαινεται πολυ πιο σπλατερια απο το προηγουμενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...