Προς το περιεχόμενο

Βίντεο με τον πιθανότερο τρόπο λειτουργίας του split-screen στο iPad


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θελεις να περασουμε στο τρυπακι της αντιγραφης..Δεν εχει δικαστει τυχαια με εκατομυρια δολλαρια προστιμα η samsung για παραβιασεις πατεντων.. Οταν η apple εφτιαχνε το iphone η samsung εφτιαχνε εξαιρετικα πλυντηρια ρουχων..Μην τα βάζουμε με την ιστορία.Τα γεγονοτα μιλάνε από μόνα τους..

Όχι. Όταν η apple έφτιαχνε το iphone ΩΠ λάθος σόρυ. Όταν η apple με την τεράστια βοήθεια και τεχνογνωσία της motorola, έφτιαχνε το iphone, η samsung έφτιαχνε tv's....Στη συνέχεια η samsung κατασκεύαζε τις οθόνες του iphone. Όπως επίσης προ iphone η htc είχε ήδη φτιάξει αρκετά phones με windows mobile. Anyway...Αυτό που καταλαβαίνω πλέον είναι ότι οι apple fanboys είναι της νοοτροπίας "γιατί έχει Αθηναϊκές πινακίδες". Είναι apple;;;; πωωω φοβερό ε; και ας μην κάνει ούτε το 1/5 από τα android! ΕΙΝΑΙ APPLE!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Που να δεις πως στοχευαμε τα νουμερα στο τηλεφωνο το 1950.

αλλα ξεχασα και για να παρεις τηλ στο wm ηθελες πενακι...not!

Οποτε ms-apple 1-0

 

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσα χρήματα έχω ξοδέψει για windows mobile συσκευές όλα αυτά τα χρόνια! Αυτό δεν σημαίνει όμως πως ήταν και εύχρηστα. Απλά δεν υπήρχε σοβαρός ανταγωνισμός! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

______
Προς τους android fans.Είναι εμφανές ό,τι τρέφετε μακροχρόνιο μίσος για την apple (στατιστικά αποδεδειγμένο-επειδή δεν απευθύνεται στην τσέπη σας). 

 

Ναι ε? Δηλαδη οσοι εχουν S4, S5, Note 3, Z2, M8, κτλ κτλ δεν εχουν τα λεφτα να παρουν ενα iPhone ε? Γιατι το Note 3 εχει και πιο πολλα απο το 5S. Λεω εγω...

 

Το ιδιο ισχυει και για τα tablet.

 

Και παρ ολο που εχω iPhone 5 και iPad Air, παραδεχομαι ειναι παιχνιδακια και για να πουλας μουρη. Οποτε χρησιμοποιω τα φτηνα Note 3 και Note 10.1 2014 (που αντεχει η τσεπη των φτωχων) και κανω 1000 πραγματα παραπανω.

 

Οποτε, δεν ειναι γιατι δεν το αντεχει η τσεπη μας. Ειναι γιατι προσπαθειτε να δικαιολογησετε γιατι ενα πολυ ακριβο κινητο δεν κανει αυτα που κανει ενα αντιστοιχο Android. 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσα χρήματα έχω ξοδέψει για windows mobile συσκευές όλα αυτά τα χρόνια! Αυτό δεν σημαίνει όμως πως ήταν και εύχρηστα. Απλά δεν υπήρχε σοβαρός ανταγωνισμός! :)

 

Εγώ αυτό το omnia το είχα κατάχαρει, βέβαια η αλήθεια είναι ότι το χάρηκα περισσότερο με το SPB Shell, μέχρι που έπεσε στα χέρια το πρώτο μου androi κινητό. Ήταν έρωτας με το πρώτο άγγιγμα. Ότι ήθελα από ένα smarphone το έκανε και με το παραπάνω.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί να τα κάνεις τα 4 παράθυρα τη στιγμή που για να κάνεις slide ο δείκτης της παλάμης σου είναι μεγαλύτερος από το ίδιο το παράθυρο ! Μέχρι 2 παράθυρα είναι easy to use. Tα υπόλοιπα είναι απλά για επίδειξη-καγκουριά.

_______________________

Προς τους android fans.Για μία φορά δείξτε ωριμότητα.Ρίχνετε το επίπεδο σας σχολιάζοντας σε άρθρα με apple. Εαν έχετε ανασφάλειες και κόμπλεξ μην ξεσπάτε στα άλλα μέλη του φόρουμ.Είναι εμφανές ό,τι τρέφετε μακροχρόνιο μίσος για την apple (στατιστικά αποδεδειγμένο-επειδή δεν απευθύνεται στην τσέπη σας).Επιχείρημα αβάσιμο και κοινό-κρυφό μυστικό των A.F. κρυμμένο πίσω από προφάσεις.Κάποτε παραπονιόσασταν για το multitasking αλλά ακόμη και τώρα δεν έχετε να πείτε κάτι καλό.Αυτό ονομάζεται μεροληψία,εμπάθεια,απουσία αντικειμενικότητας.. Στην πραγματικότητα δεν σας αφορά τί κάνει η apple και οι χρήστες σας.Με όλα αυτά γίνεστε κοινώς ρεζίλι,περίγελος... Η apple και οι χρήστες της δεν ασχολούνται μαζί σας.Απαντούν μόνο όταν ξεπερνάτε τα εσκαμμένα (σχεδόν πάντα) και με τον κατάλληλο τρόπο...

Σεβαστείτε για μία φορά τους moderators που έχουν τρελαθεί να σβήνουν σχόλια που ανάβουν καυγάδες, αντιπαραθέσεις,κόντρες..

Το ποιος τρεφει εμπαθεια και εχει κομπλεξ φαινεται απο το αχρηστο, επιτηδευμενο και επιθετικο post σου, το οποιο εξυπηρετει εσκεμμενα αντιθετο σκοπο απο αυτον για τον οποιο υποτιθεται οτι γραφτηκε. Ο καθενας δικαιουται να εκφερει την προσωπικη του αποψη, ανεξαρτητως αν θιγει την αγαπημενη σου εταιρειουλα, η οποια πλεον κανει το catch up και τις τουμπες του αιωνα. 

Και για να σε προλαβω ειμαι φτωχος κατοχος macbook air 13.3 mid 13, iPad air 128 gb, iPhone 5, note 2, note 3.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

 

 

Ναι ε? Δηλαδη οσοι εχουν S4, S5, Note 3, Z2, M8, κτλ κτλ δεν εχουν τα λεφτα να παρουν ενα iPhone ε? Γιατι το Note 3 εχει και πιο πολλα απο το 5S. Λεω εγω...

 

Το ιδιο ισχυει και για τα tablet.

 

Και παρ ολο που εχω iPhone 5 και iPad Air, παραδεχομαι ειναι παιχνιδακια και για να πουλας μουρη. Οποτε χρησιμοποιω τα φτηνα Note 3 και Note 10.1 2014 (που αντεχει η τσεπη των φτωχων) και κανω 1000 πραγματα παραπανω.

 

Οποτε, δεν ειναι γιατι δεν το αντεχει η τσεπη μας. Ειναι γιατι προσπαθειτε να δικαιολογησετε γιατι ενα πολυ ακριβο κινητο δεν κανει αυτα που κανει ενα αντιστοιχο Android. 

 

 

 

 

 

Αναφέρεσαι όμως μόνο στους day 1 αγοραστές των συσκευών αυτών οπότε τα ποσοστά είναι ελάχιστα. Γιατί και το Note3 μπορεί να έχει ακόμη 600-700 ευρώ επισήμως αλλά το βρίσκεις και κάτω από 400... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aς μη συζητησουμε τι κανετε, αλλα τι ΔΕΝ κανετε στα ταμπλετ σας.... Ποσο μαλλον τι απο όλα οσα λετε ο,τι κανετε,το κανετε χωρις προβληματα.. και χωρις lags & hard reset !! Σταματηστε τους εγωισμούς σας.Ειδικα στο ipad δεν σας παιρνει. Ειναι η κορυφη των ταμπλετ...

το ακουσαμε και αυτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Ναι ε? Δηλαδη οσοι εχουν S4, S5, Note 3, Z2, M8, κτλ κτλ δεν εχουν τα λεφτα να παρουν ενα iPhone ε? Γιατι το Note 3 εχει και πιο πολλα απο το 5S. Λεω εγω...

 

Το ιδιο ισχυει και για τα tablet.

 

Και παρ ολο που εχω iPhone 5 και iPad Air, παραδεχομαι ειναι παιχνιδακια και για να πουλας μουρη. Οποτε χρησιμοποιω τα φτηνα Note 3 και Note 10.1 2014 (που αντεχει η τσεπη των φτωχων) και κανω 1000 πραγματα παραπανω.

 

Οποτε, δεν ειναι γιατι δεν το αντεχει η τσεπη μας. Ειναι γιατι προσπαθειτε να δικαιολογησετε γιατι ενα πολυ ακριβο κινητο δεν κανει αυτα που κανει ενα αντιστοιχο Android. 

 

 

 

 

πες τα χρυσοσστομε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...