Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αληθεια ειναι οτι οταν ακολουθεις συγκεκριμενο προγραμμα διατροφης για μεγαλο χρονικο διαστημα, με το να πας στο αλλο ακρο, εστω και για μια μερα, ειναι σαν να γκρεμιζεις το τοιχος αμυνας που εχει δημιουργησει ολο αυτο το διαστημα .

 

Ειναι μεγαλη απογοητευση και υπαρχει πιθανοτητα να μην καταφερεις να επανελθεις στους παλιους ρυθμους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Η αληθεια ειναι οτι οταν ακολουθεις συγκεκριμενο προγραμμα διατροφης για μεγαλο χρονικο διαστημα, με το να πας στο αλλο ακρο, εστω και για μια μερα, ειναι σαν να γκρεμιζεις το τοιχος αμυνας που εχει δημιουργησει ολο αυτο το διαστημα .

 

Ειναι μεγαλη απογοητευση και υπαρχει πιθανοτητα να μην καταφερεις να επανελθεις στους παλιους ρυθμους.

Μεγάλη αλήθεια plus το ότι και ο οργανισμός σου νιώθει σκατά.Χθες Χριστούγεννα με πουσάρανε άγρια με τα γλυκά κτλ και έφαγα λίγο παραπάνω από όλα.Όλη την υπόλοιπη μέρα δεν μπορούσα να κουνήσω απλά γιατί ο οργανισμός έχει μάθει αλλιώς.

Ωραίες οι γιορτές,τα γλυκά,τα ποτά αλλά με μέτρο (όποιο είναι αυτό για τον καθένα).

Edit

Οι χειρότεροι είναι αυτοί που σου λένε :

"Μα πιες άλλο ένα,δεν έχεις πιει γουλιά" μετά από 8-9 ποτήρια .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει επίσης πλάκα που μερικοί βρίσκουν δικαιολογια στο επειδή είναι γιορτές για να φάνε ότι έχει ποδια εκτός από τις καρέκλες.<br><br>

=]<br><br>

Σπερες

Χαχαχαχ και καναν άνθρωπο, ναι :Ρ αλλά δεν θα πάρουμε ούτε κιλό γιατί θα το ρίξουμε στο σεξ μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακούστε ρε τι έπαθα 
βάζω 10 euro κάρτα στο what's up και κάνω reload it . παίρνω τα 100mb και μου έρχεται sms οτι μπήκαν
ανοίγω δεδομένα και πάω να βάλω 500mb απο το app του store και βλέπω 4,40 υπόλοιπο (αφαίρεσε 3,40 για την προηγούμενη επέκταση οπότε έπρεπε να έχω 5,40 euro μετά το φόρο  )
παίρνω στην εξυπηρέτηση, δίνω μέχρι και ταυτότητα και με ξαναπαίρνει και μου λέει λογικά δεν ειχε ενημερωθεί το σύστημα για τα mb του reload it και σου έφαγε 1 euro day pass, ίσως και για δευτερόλεπτα ?(μήνυμα δεν ήρθε)
του λέω και τι μπορώ να κάνω τώρα? μου λέει την επόμενη φορά να περιμένετε 1-2 λεπτά αφότου έρθει το μήνυμα για να αποφεύγεται να ξανασυμβεί και να ενεργοποιείται τα πακέτα σας μέσω τηλεφώνου στο ...
ευγενικός ο υπάλληλος και δεν μ φταίει και σε τίποτα, οπότε δεν άκουσε τρισάγια αλλα

ΑΥΤΟ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΠΟΥ ? θα μυρίσω τα νύχια μου οτι το σύστημα τους lagάρει ? πέρασαν 2-3 λεπτά να μου έρθει το μήνυμα μετά το reload it , δεν μπήκα αμέσως.

εντομεταξύ άλλαξαν και την επέκταση 3 euro να θέλει να έχεις λιγότερο απο 2 για να κάνεις χρήση, παλιότερα και με 3 το ειχα κάνει και δούλευε για να βάλω πακέτο 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά δεν θα πάρουμε ούτε κιλό γιατί θα το ρίξουμε στο σεξ μετά.

http://kids.in.gr/mom/health/article/?aid=1231259235

Δεν κάνεις δουλειά έτσι καλύτερα ρίχτο στο τρέξιμο :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://kids.in.gr/mom/health/article/?aid=1231259235

Δεν κάνεις δουλειά έτσι καλύτερα ρίχτο στο τρέξιμο :-)

 

Δηλαδή καις ένα ολόκληρο μελομακάρονο με μισή ώρα σεξ; Nice...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

αλλά δεν θα πάρουμε ούτε κιλό γιατί θα το ρίξουμε στο σεξ μετά.

http://kids.in.gr/mom/health/article/?aid=1231259235

Δεν κάνεις δουλειά έτσι καλύτερα ρίχτο στο τρέξιμο :-)

Θα φροντίσω να ανεβάσω την δυσκολία των στάσεων κ την διάρκεια ;) Το τρέξιμο δεν το γουστάρω, και στο γυμναστήριο με βάρη μ'αρεσε να ασχολούμαι.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εξαιρεση καποιες κινησεις και στασεις που ειναι ανδρο-κεντρικες και συνδυαζουν αεροβιο με βαρη , οι πλειονοτητα ειναι καθαρα αεροβιες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπώ οταν οι γυναίκες γίνονται ανταγωνιστικές γιατι μετά μπορεις να τις αγνοησεις με τόσο ευκολία.

:-3

 

 

In other news

 

Σπάει μπάλες το RE-remake.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή καις ένα ολόκληρο μελομακάρονο με μισή ώρα σεξ; Nice...

Ούτε ο Μάνθος Φουστάνος με όλες τις μοναδικές του αγάπες δεν κάνει τόσο σεξ. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...