Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρεπει να παω να παρω κουστουμι για τον γαμο συντομα. Εχω ψηθει απιστευτα να παω να νοικιασω για 2 μερες κανα τετοιο ισα να το δειξω στην γυναικα να παθει κανα σοκ να γουσταρουμε. Ερωτηση, που μπορω να βρω ενα τετοιο να νοικιασω?

 

 

 

 

1395346699297

 

 

 

 

To γαλαζιο θελω!

 

 

http://www.ebay.com/itm/Dumb-and-Dumber-Fancy-Dress-Mens-Comedy-Tuxedo-Suit-Film-Movie-Outfit-/111377052113?pt=LH_DefaultDomain_3&var=&hash=item19ee96f1d1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

βλέπω σε όλες τις φώτο φράντζα ο τράβελος σου σλιπνοτ,βέβαια πως αλλιως να κρύψει το αντρικό μετωπιαίο οστό :P

Σημαντική διαπίστωση καθώς αποδεικνύεται πρακτικά ότι μπορεί να γεννήθηκε άντρας, αλλά είναι πράγματι γυναίκα στη ψυχή. Εδώ σκεφτείτε πως εφαρμόζουν Lynchική φωτογραφία για να κρύψουν τα περιττά κιλά ή χρησιμοποιούν makeup για να κρύψουν το καλικαντζαρίσιο σύνολο, στο κούρεμα θα κόλλαγαν;

 

 

Το οποίο λέγεται bangs ή αφέλειες, θα μιλάμε σωστά-αντρίκεια

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε έχει πιάσει ποτέ σε φάση φαπ-φαπ;

οταν ήμουν μικρός με είχαν δει πολλοί να φαπ φαπ , απο την κόρη της γειτόνισσας μέχρι μια καθηγήτρια , αλλα οι δικοί μου ποτέ , πάντα ή περίμενα να νυχτώσει ή κλείδωνα :"3

πολυυυυυυυ πολυ μικρός που δεν είχαμε ούτε internet στα σπίτια μας κλπ έπαιρνα περιοδικά Zaping και χανόμουν στην ταράτσα , στο κλιμακοστάσιο :"3

 

ts την βγάζει το google images

ts = tραβελοs ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν ήμουν μικρός με είχαν δει πολλοί να φαπ φαπ , απο την κόρη της γειτόνισσας μέχρι μια καθηγήτρια , αλλα οι δικοί μου ποτέ , πάντα ή περίμενα να νυχτώσει ή κλείδωνα :"3

πολυυυυυυυ πολυ μικρός που δεν είχαμε ούτε internet στα σπίτια μας κλπ έπαιρνα περιοδικά Zaping και χανόμουν στην ταράτσα , στο κλιμακοστάσιο :"3

 

ts = tραβελοs ?

 

Αυτές που σε είδαν πως αντέδρασαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές που σε είδαν πως αντέδρασαν;

η κόρη της γειτόνισσας με κοίταγε για ώρα απο το μπαλκόνι της που έβλεπε στο δωμάτιο μου , δεν ξέρω πόσο , ήμουν ξάπλα στο κρεβάτι και κοίταζα μια αφίσα 

η δασκάλα έστειλε στον διευθυντή αλλα δεν πήγα , είχα φύγει απ το σχολείο κ πήγα και έπαιζα super mario :"(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dude να τη βράσω τη γυναικεία ψυχή η τύπισα έχει παπάρι.

 

 

proceed with caution 

 

http://4.bp.blogspot.com/-qpcV-tOFaTw/TqMEYbmtDeI/AAAAAAAAADI/6OFcPMtBJyA/s1600/huge-cock-shemale.jpg

αμα δεν το είχε το πουλι θα ηταν σαν γυναίκα :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κόρη της γειτόνισσας με κοίταγε για ώρα απο το μπαλκόνι της που έβλεπε στο δωμάτιο μου , δεν ξέρω πόσο , ήμουν ξάπλα στο κρεβάτι και κοίταζα μια αφίσα 

η δασκάλα έστειλε στον διευθυντή αλλα δεν πήγα , είχα φύγει απ το σχολείο κ πήγα και έπαιζα super mario :"(

 

Η κόρη της γειτόνισσας τι ηλικίας ήταν, έχει φέισμπουκ, σου μίλησε από τότε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κόρη της γειτόνισσας τι ηλικίας ήταν, έχει φέισμπουκ, σου μίλησε από τότε;

με περνούσε 8 χρόνια , δεν την είχα βρει facebook κάνοντας το τυπικό stalking μου και δεν μου μίλαγε απο τότε , ντρεπόταν για αυτό που κρυφοκοίταζε μάλλον 

δεν την λες κ ωραία ... τώρα δεν μένει εδώ , είχε πάει Αθήνα για σπουδές 

φαντάσου να βλέπει τι λεω τώρα χαχαχαχα

και θα θυμάται το πουλιμ :"3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...