Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένας εξωτερικός σκληρός που δούλευε κανονικά σε έναν άλλον PC μόλις τον έβαλα στον δικό μου μέσω USB δεν μου τον βγάζει ενώ το φωτάκι δείχνει ότι δουλεύει. Τι φτάιει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ένας εξωτερικός σκληρός που δούλευε κανονικά σε έναν άλλον PC μόλις τον έβαλα στον δικό μου μέσω USB δεν μου τον βγάζει ενώ το φωτάκι δείχνει ότι δουλεύει. Τι φτάιει;

Κοιτα τον στα δοντια.

Δωστου λιγα καροτα και χαιδεψε του λιγο το κεφαλι.

//

νιουζφλας

 

vote for the lamest rapper outfit

 

http://www.collegehumor.com/toplist/6986724/lamest-rapper-outfit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έιναι ακριβώς κάτω από το μπαλκόνι μου κάτι 14χρονα. Μαλακά κακαρίζουν με το παραμικρό. Δεν αντέχω, θέλω να βγω να τα βιάσω να τα κάνω να κλαίνε για 10 χρόνια τα χαζοχαρούμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρε και samples απο Planet rock ...oh hell to the no you did not gurl...που πας κυρα μου...

ειναι κ αφωνη... ουσιαστικα ο κωλος της κανει καριερα

oh wait , collegehumor did it!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε τη συμπαθώ , έχω προσπαθησει να την παίξω με αυτή κ δεν τα κατάφερα , μετά απο 20 λεπτά φαπ φαπ έπαθα έγκαυμα στο πουλι μου

και η μουσική της διάρροια αρκουδας
/αγκού 
#NOTFAPFRIENDLY
#NEXT!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚ

Η πρωτη κατσαριδα της χρονιας. Πηγα στο μπανιο και εκει που βαζω οδοντοκρεμα, πεφτει το ματι μου σε κατι να κινειται στο χειλος της μπανιερας. Ηταν μια τερατωδης ξανθια με φτερα. Με φακην φτερα, λες και το οτι τρεχουν σα δαιμονισμενες δεν ειναι αρκετο, η εξελιξη ειπε να τους δωσει ΚΑΙ φτερα, thanks evolution for nothing. :P

Παραταω την οδοντοβουρτσα, αρπαζω ενα ψεκαστηρι τυπου Αζαξ που εχω με χλωρινη (για καλυτερη εφαρμογη της χλωρινης, try it) και εκει που ανοιγει τα φτερα για να επιτεθει, την ψεκαζω διχως ελεος. Πεφτει ανασκελα και βασανιζεται μαλλον απο την καθαριοτητα και την καυστικοτητα της χλωρινης (και δεν αισθανομαι καθολου οικτο), τρεχω να φερω σκουπα και φαρασι, την αρπαζω και την πεταω στη λεκανη της τουαλετας. Λοιπον η ηλιθια δημιουργια πηρε τα πανω της και πηγε να ανοιξει παλι τα κωλοφτερα της ενω επεπλεε και εκανε ελιγμους για να σκαρφαλωσει. Καζανακι και αντιο σας.

Και κατσε σα μαλακας stormrain νυχτιατικα να απολυμαινεις την τουαλετα επειδη η απαισια μορφη ζωης αποφασισε να σουλατσαρει ποιος ξερει που. Καληνυχτα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚ

Η πρωτη κατσαριδα της χρονιας. Πηγα στο μπανιο και εκει που βαζω οδοντοκρεμα, πεφτει το ματι μου σε κατι να κινειται στο χειλος της μπανιερας. Ηταν μια τερατωδης ξανθια με φτερα. Με φακην φτερα, λες και το οτι τρεχουν σα δαιμονισμενες δεν ειναι αρκετο, η εξελιξη ειπε να τους δωσει ΚΑΙ φτερα, thanks evolution for nothing. :P

Παραταω την οδοντοβουρτσα, αρπαζω ενα ψεκαστηρι τυπου Αζαξ που εχω με χλωρινη (για καλυτερη εφαρμογη της χλωρινης, try it) και εκει που ανοιγει τα φτερα για να επιτεθει, την ψεκαζω διχως ελεος. Πεφτει ανασκελα και βασανιζεται μαλλον απο την καθαριοτητα και την καυστικοτητα της χλωρινης (και δεν αισθανομαι καθολου οικτο), τρεχω να φερω σκουπα και φαρασι, την αρπαζω και την πεταω στη λεκανη της τουαλετας. Λοιπον η ηλιθια δημιουργια πηρε τα πανω της και πηγε να ανοιξει παλι τα κωλοφτερα της ενω επεπλεε και εκανε ελιγμους για να σκαρφαλωσει. Καζανακι και αντιο σας.

Και κατσε σα μαλακας stormrain νυχτιατικα να απολυμαινεις την τουαλετα επειδη η απαισια μορφη ζωης αποφασισε να σουλατσαρει ποιος ξερει που. Καληνυχτα :P

πω ρε φιλε, αυτες με τα φτερα ειναι οντως οι χειροτερες. και οντως , γιατι να εχουν κ φτερα ρε γμτο? το επομενο βημα πιο ειναι, να εχουν κ λειζερ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ΞΑΝΑ κωλόζεστη. Έχω γαμήσει το πρόγραμμα ύπνου (απλά κοιμάμαι 4 ώρες το πρωί και τίποτε άλλο). Και αντί να διαβάζω για την σχολή διαβάζω για άλλα πράγματα. 

 

Πείτε μου έναν λόγο να μην βγω στον δρόμο και αρχίζω να σπάω ότι βρίσκω μπροστά μου.

 

Α φυσικά με τέτοιο χάλια πρόγραμμα σε φαί και ύπνο, έχει φύγει και η γυμναστική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...