Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εκεί που βρίσκω ενα φτηνό blade server με €26, αρχίζω να αναρωτιέμαι αν θα δουλεύει...

Κάνω search στο google και βλέπω το παρακάτω

 

 

http://serverfault.com/questions/216912/is-it-possible-to-use-a-blade-server-without-the-chassis

 

 

#απογοητευση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 λεπίδα server ? γουαταφακα προχωράει η τεχνολογια
φάση κόβεις κρέατα και έχεις στο μαχαίρι τις συνταγές ?
ΓΟΥΑΤΑΦΑΚΑ ΜΑΝΤΡΑΦΑΓΚΙΤΣ ΔΙΣ ΙΖ ΣΟ ΧΑΡΝΤΚΟΡ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα και είδα κάπου που έλεγε 400 μέτρα πάγο και μου ήρθε η απορία: αν κάποιος σκάψει στο βόρειο πόλο θα βρει κάποτε έδαφος;

 

Στην έρημο κάτω απο την άμμο το ίδιο;

Κάτω από τον βόρειο πόλο έχει νερό. Οι πάγοι επιπλέουν.

 

Στην ανταρκτική όμως έχει στεριά από κάτω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

E κανε ντουζ. Στα υπερ ειναι πως σταματας να βρωμας. Επισης χαλαρωνεις. Επισης αισθανεσαι ευφορια. Tελος δροσιζεσαι επειδη εχει ζεστη. 

Problem solved by your friendly neighbourhood mod stormrain.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξενερα μόλις πρόσεξα ότι έβγαλα ρωγμή στο bezel του s3 πάνω από το usb port.δεν τη γλίτωσα παρόλο που πρόσεχα...το αστείο είναι ότι είμαι στην εγγύηση για κανα 2 μηνες ακομα(αν ισχύει το 2 χρόνια) αλλα βαριέμαι να ασχοληθώ...ποιος να τρέχει τώρα για αλλαγές άλλωστε από τι εχω καταλάβει το θεμα είναι καθαρά αισθητικό ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο εξωτερικό το κάνουν συνήθως είναι κοινό πρόβλημα της σειράς. Εδώ βέβαια δεν ξέρω τι παίζει...δεν το γρατζουνισα είναι ρωγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ξενερα μόλις πρόσεξα ότι έβγαλα ρωγμή στο bezel του s3 πάνω από το usb port.δεν τη γλίτωσα παρόλο που πρόσεχα...το αστείο είναι ότι είμαι στην εγγύηση για κανα 2 μηνες ακομα(αν ισχύει το 2 χρόνια) αλλα βαριέμαι να ασχοληθώ...ποιος να τρέχει τώρα για αλλαγές άλλωστε από τι εχω καταλάβει το θεμα είναι καθαρά αισθητικό ε?

Δε νομιζω να στο δεχθουν στην εγγυηση ΑΛΛΑ εχουν παρατηρηθει και σε αλλα S3 τετοια φαινομενα (στο earphone jack), οποτε δε χανεις κατι να δοκιμασεις. Στη  Smartec το πας και μαλιστα ειναι φοβερο service και παιζει να το εχεις πισω την ιδια μερα.

Αν στο βγαλουν εκτος εγγυησης απλα δεν ασχολεισαι ειναι αισθητικο οπως ειπες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνέχεια από χθες. Κλασσικά ύπνος δεν κολάει, έχω όρεξη και ενέργεια. Οπότε:

  • Να γκαυλώσω λίγο με web developing;
  • Να προσπαθήσω να πορωθώ λίγο με UT 2004; (γαμώ πρέπει πρώτα να μελετήσω για την αγορά νέου pc, μέχρι τότε με τέτοιους τίτλους θα την βγάζω)
  • Να λιώσω λίγο την σειρά που βλέπω; (Oz)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...