Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πωωω το 80% και βάλε τα είχα σε κασέτες και τα ακούγαμε με κολλητούς.

Μου είχε πάρει η μανούλα τον action man και είχα και ακόλουθο walkman.Πολύ ιν καταστάσεις.

ειχε ηχογραφησει η αδερφή μου κάτι τραγούδια τότε κ ειχα πάει στο μαγνητόφωνο και ειχα ηχογραφησει τη φωνή μου να ουρλιάζω και να λέω κάτι ακαταλαβήστικα στα μισά του τραγουδιού κ με κυνήγαγε αχχαχαχααχαχ

 

άσε ρε στα 90 :P

εγώ που ειμαι το 89 επειδή θυμάμαι σαν βίντεο στο μυαλό μου τα πάντα μέχρι και στην κούνια μου  (ειχα μια ξύλινη σκαλιστή και μου έδενε η μάνα μου αργότερα που μεγάλωσα λιγο ενα σεντόνι και γινόταν σαν αιώρα, πολύ μ άρεσε Μέχρι και το Πατρινό καρναβάλι ειχα παρακολουθήσει για λίγο οταν ημουν μωρό , είμασταν στο σπίτι μιας θείας και στο φευγα σταμάτησαμε να δουμε.

αυτό που θυμάμαι καλά ηταν πως ο κόσμος ειχε κάτι διαφορετικό ,κάτι απο παλιά Ελληνική ταινία.

Και τα θυμάμαι λες κ ηταν χθες κ επειδή ειχα πολλά πάρε δωσε με νοσοκομεία παλιότερα ηταν περισότερο άνθρωποι οι γιατροί-νοσοκόμες απότι σήμερα , οχι οτι σημερα ολοι ειναι αδιάφοροι , απλά τότε η εξαίρεση ηταν να βρεις τον αδιάφορο ενω σήμερα το ανάποδο.

Αλλα όσο ποιο παλιά θυμάμαι που δεν υπήρχε κρίση άγχος φαγωμάρα ειναι λες κ οι άνθρωποι μεταλάχθηκαν.

Α! κ ειχα προλάβει και τα λεωφορεία που ειχαν μπροστά κάτι σαν κάσα ξύλινη, δίπλα στον οδηγό

 

Βέβαια έχει και τα καλά του αλλα θα μου άρεσε να έχω ζήσει τα 20"-30" μου το 90"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση πως το post του Thresh δεν ήταν για την 90-ίλα :P

ε καλά κ αμα φέρω τη γιαγιά μου που ειναι 90 θα αρχίσει να λέει για τότε που έβαζαν το πικάπ κ άκουγαν τραγούδια οι νέοι του χωριού κ αργότερα με τους γερμανούς δεν μπορούσαν

 

 Now+what+would+make+you+think+I+m+a+trol

ασέ ρε που θα μας πεις και παππούδες ρε νικετς, επειδή ήμαστε ερασταί τα 90's...

πόσο εισαι ρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 5-6 μέρες πήγα κι εγώ για γυαλιά και βρήκα με έκπτωση 60% στα Grand Optical στο Mall. Δεν ξέρω πού αλλού έχει μαγαζιά αυτή η αλυσίδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Metal Slug σου ρχομαιιιιιιιιιιιι

 

Νιωθω λίγο αρχαίος με τα παιχνίδια που παίζω. Είναι και το σύστημα αρχαίο. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ. Το ζούμε μιλένιουμ !!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Metal Slug σου ρχομαιιιιιιιιιιιι

 

Νιωθω λίγο αρχαίος με τα παιχνίδια που παίζω. Είναι και το σύστημα αρχαίο. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ. Το ζούμε μιλένιουμ !!!!

Τάδε εφη ο user που μιλαγε αρνητικά για το n64.

 

#karma_is_a_bitch

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tumblr_lt8qp5CeNZ1qml6rho1_400.gif

 

Μόνο Fio <3

 

Επίσης, μπήκα πριν λίγο εδώ και κόντεψαν να μου πεταχτούν τα ματάκια μου: http://www.insomnia.gr/gallery/category/1-members-gallery/
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τάδε εφη ο user που μιλαγε αρνητικά για το n64.

 

#karma_is_a_bitch

Νιτεντο 64? Εγώ; Αρ γιου σίριους μαν; γκιβ μι γιορ μάνει. γκιβ μι γιορ φακινγκ μανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...