Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...or don't? Τι δουλειά έχει το κράτος ανάμεσά σας;

εννοεις αμα παντρευτουμε θα μπει το κρατος αναμεσα? ελα μωρε, αμα ειναι και θες να παντρευτεις, παντρευεσαι κ το γραφεις κανονικα το κρατος....το θεμα ειναι να μη μπει ο κουμπαρος αναμεσα, το κρατος χωνεται παντου , θες  δε θες =Ρ

50 άτομα κάλεσμα είχε,λίγοι και καλοί,αsyμβίβαστοι όλοι θα σας δω όταν θα σκάτε διχίλιαρα για νυφικά :P

ασε ρε νοστραδαμε με τις προβλεψεις σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εννοεις αμα παντρευτουμε θα μπει το κρατος αναμεσα? ελα μωρε, αμα ειναι και θες να παντρευτεις, παντρευεσαι κ το γραφεις κανονικα το κρατος....το θεμα ειναι να μη μπει ο κουμπαρος αναμεσα, το κρατος χωνεται παντου , θες  δε θες =Ρ

 

Εννοώ, σε τι ακριβώς σου χρειάζεται το να παντρευτείς; Έχεις κάποιο καημό να αλλάξει νομικά η σχέση σου, να νιώσεις δέσμευση, αν το σπάσετε να χάσεις τα χρήματά σου; Υπάρχει κάποια κρυφή πίστα στο sex, αν παντρευτείς; Τι ακριβώς κερδίζεις ρε παιδί μου;

 

Γιατί να μην αράξετε απλά και αγαπημένα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Υπάρχει κάποια κρυφή πίστα στο sex, αν παντρευτείς; 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τι λεει ο θεος ο ιδιος ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ και γαμω τις ατακες ρε φιλε

 

δε ξερω ρε φιλε, μαλλον το βλεπω σαν ολοκληρωση κ επισημοποιηση της σχεσης που ομως εχει να κανει μονο με το ζευγαρι, γ αυτο κ δεν θελω υπερβολες στην τελετη και τυπικες μαλακιες κτλ

καλα τωρα τα λεφτα σ μπορεις να τα χασεις ολα κ απο μια γκομενα που θα γνωρισεις αυριο, δεν εχει να κανει αυτο απαραιτητα με το γαμο

Επεξ/σία από slevinkelevra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλοί παντρεύονται επίσης παραδοσιακά σε εκκλησία για να μην πάθουν κανα καρδιακό οι γονείς/τα πεθερικά.

 

Αν είναι τοοοσο απαραίτητο να γίνει γάμος, υπάρχουν και τα Δημαρχεία. Και ας πληγωθουν μερικοί συγγενείς.

(Αρχιδια θα πληγωθουν αλλά τέλος πάντων.)

 

Το ιδανικό για μένα είναι...

...να μην γίνει καν γάμος.

Και αν πρέπει να γίνει (@#*!%) ας γίνει με 10 άτομα σε παραλία νησιού και μετά party με φίλους (με τις δικές μου μουσικές επιλογές).

 

Sent from a galaxy far faaar away.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλοί παντρεύονται επίσης παραδοσιακά σε εκκλησία για να μην πάθουν κανα καρδιακό οι γονείς/τα πεθερικά.

 

Αν είναι τοοοσο απαραίτητο να γίνει γάμος, υπάρχουν και τα Δημαρχεία. Και ας πληγωθουν μερικοί συγγενείς.

(Αρχιδια θα πληγωθουν αλλά τέλος πάντων.)

 

Το ιδανικό για μένα είναι...

...να μην γίνει καν γάμος.

Και αν πρέπει να γίνει (@#*!%) ας γίνει με 10 άτομα σε παραλία νησιού και μετά party με φίλους (με τις δικές μου μουσικές επιλογές).

 

Sent from a galaxy far faaar away.

νταξ ισως δεν ειμαι τοσο εναντιον του γαμου. αλλα γενικα, μ αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν πρέπει να γίνει (@#*!%) ας γίνει με 10 άτομα σε παραλία νησιού και μετά party με φίλους (με τις δικές μου μουσικές επιλογές).

 

 

Όχι γάμοι σε θάλασσες και ακτές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλοί παντρεύονται επίσης παραδοσιακά σε εκκλησία για να μην πάθουν κανα καρδιακό οι γονείς/τα πεθερικά.

 

Αν είναι τοοοσο απαραίτητο να γίνει γάμος, υπάρχουν και τα Δημαρχεία. Και ας πληγωθουν μερικοί συγγενείς.

(Αρχιδια θα πληγωθουν αλλά τέλος πάντων.)

 

Το ιδανικό για μένα είναι...

...να μην γίνει καν γάμος.

Και αν πρέπει να γίνει (@#*!%) ας γίνει με 10 άτομα σε παραλία νησιού και μετά party με φίλους (με τις δικές μου μουσικές επιλογές).

 

Sent from a galaxy far faaar away.

Και με αυτά που λες τώρα, εσένανε σε έχω ερωτευθεί. Να το ξες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι γάμοι σε θάλασσες και ακτές.

ελα ρε , γτ οχι, φαση θα χει...θα μας πουν βοζινιωτης κ νενγια οταν παντρευτουν στη παραλια, αν βολευει η οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα τελευταία έτσι όπως έχουμε καταντήσει υπάρχει και έξαρση στα διαζύγια για να πληρώνουν μερικά κορόιδα διατροφές >1000 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 άτομα κάλεσμα είχε,λίγοι και καλοί,αsyμβίβαστοι όλοι θα σας δω όταν θα σκάτε διχίλιαρα για νυφικά :P

 

Άντε και παντρεύομαστε με τον κλασικό τρόπο, άντε και η νύφη θέλει 2χιλιαρο για νυφικό.

Γιατί ακριβώς να το σκάσουμε εμείς?  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...