Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ της τν έσπασα κ το έκοψε 
πες της απλά οτι δε σε νοιάζει να ακούσεις κ οτι μοιάζει αξιολύπητη και θα σταματήσει 
μπορεί να νευριάζει μαζι σου αλλα με εμένα αυτό δεν γίνετε, τους έχω μαθει σε χειρότερα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

<p>Για την ακρίβεια χωρισμένη ήταν και το κακό είναι πως είναι η αδερφή μου. Η κλαψομουνίαση στο μεγαλείο της.</p>

 

Δώσε της εναν ώμο να κλάψει ρε και μην παραπονιέσαι. Δώσε και καμια σοβαρή συμβουλή κλπ. Άντε μπράβο!

 

Sent from a galaxy far faaar away.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έσωσα ένα γατί σήμερα τελευταία στιγμή. Το γράπωσα με ξαφνική κίνηση πρωτού πέσει στην θάλασσα από τον φόβο του(fun fact: την ώρα που άπλωνα το χέρι, ανάμεσα σε αυτό και στο γατί πέρασε τρέχοντας ένα καβούρι και λέω θα 'χουμε άλλα). Δυστυχώς δεν πρόλαβα να πιάσω το αδέρφι του που ήταν εκεί δίπλα και μου ξέφυγε μακρυά. Στην βροχή αυτά. Πήγε κτηνίατρο και μας έδωσε μια αλοιφή για τα σκουλήκια του εντέρου, του έβαλε και σπρέυ γιατί ήταν τίγκα στον ψίλο και δείχνει ότι μάλλον δεν θα έχει πρόβλημα. Έφαγε μπόλικο φαί κιόλας το βράδυ. Είναι περίπου ενάμισου μήνα.

 

Η ερώτηση είναι άλλη όμως. Το γατί είναι ολόασπρο(εκτός από λίγο μαύρο στο κεφάλι που ίσως είναι μουτζούρα, δεν ξέρω ακόμα) και το δεξί του μάτι είναι γαλάζιο και το αριστερό σκούρο πράσινο. Λέτε να είναι κουφό; Έτσι δεν είναι τα άσπρα δίχρωμα όπως ο Έρβιν; Επίσης, είναι θυληκό

 

Τζα!

e7w5vSa.jpg?2

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ πατάτα το bunraku...αλλά το χειρότερο είναι ο νιντζα που είναι σαν κορίτσι με ρόμπα. σιριουσλι έχει μούρη γυναίκας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεινασα και δεν παιζει τιποτα για φαι.. Σ - Κ - Α - Τ - Α ! ! !

 

 

Κι εγώ πείνασα :S τέτοια ώρα όμως σιγά μην έχει μείνει φαγητό.

 

 

Κι εγω πεινασα, και ειχε μπενεντζερηζ οσο εβλεπα the originals.

Πεινάω και είμαι με ένα δεκάρικο μέχρι τη Δευτέρα το απόγευμα.

 

Χαλάλι της που άδειασα. Τουλάχιστον τα άξιζε.  :wub:  :wub:

 

 IMG_20140921_041710%20.jpg

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...