Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

NFLY4lX.gif

 

το θεμα ειναι οτι ξεχασα να του πω

 

 

 install gentoo

 

in other news

μπορω με σιγουρια να πω οτι εχω βρει τους καλυτερους public uploaders

 

 

 

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paranormal......

Έχει κολήσει το τηλέφωνο και κάνει του του του.Το βγάζω από την πρίζα,τα ίδια.wtf? Δεν θα κοιμηθώ απόψε.

χθες το βράδυ ειχα βαρεθεί να ριχνω καντήλια , μεριά το archage που μετά απο 6 ώρες queue μου έβγαλε dc 1 sec πριν μπω , μεριά κάτι μαλακισμένα που δοκίμαζαν τις καινούριες τους εξατμίσεις στο στενό διπλα απο το σπίτι μου και αράζω να ακούσω μουσικη

 

διαβάζω το ποστ σου γελάω 

οπως ειμαι αραγμένος ακούω στα ακουστικά ενα ηχο λεω λολ τι ηταν αυτο , γυρνάω το τραγούδι πίσω , τιποτα

 

 

ειχα την αίσθηση οτι κάποιος ειχε γύρει πάνω απο το κεφάλι μου στην καρέκλα και μου φάνηκε δυο φορές οτι έκανε σεισμό γιατι κουνήθηκε απότομα 

 

πάω τουαλέτα κ ηταν ανοιχτό το φως , ειναι βαρύ και χαμηλό κάπως για να μην καίει , αλλα ειναι κάπως περίεργο , οπως την βγάζω να κατουρησω μου φάνηκε με την άκρη του ματιού μου οτι ειδα μια αγριόφατσα στον καθρέφτη . γυρνάω τιποτα 

μου έρχεται μια μυρωδιά σαν ψοφίμι σε φάση λες και μπήκε στο λαιμό μου , μου ηρθε να ξεράσω 

την τινάζω 1 φορά και όχι 2 γιατι ένιωθα οτι με πίεζε ο χρόνος , ειχα την αίσθηση οτι θα κλείσει το φως εκεινη τη στιγμή 

 

πάω στο δωμάτιο μου και βλέπω ανοιχτή την ντουλάπα , συνήθως την άνοιγε παλιά ο γουτουγουτου και λεω ωχ το μλκ θα μπηκε μέσα , κοιτάω στο κρεβάτι κοιμόταν

 

κάτι μου έλεγε να ανοίξω το φως για να παω να κλείσω την ντουλάπα και επειδή εχω δει αρκετές horror movies πάω να το ανοίξω , πατάω τον διακόπτη και κάνει ενα σφφφφφφφφσσσσσφφφφφφ και τρεμόπαιζαν τα φώτα σαν τρελά

 λεω τι σκατά , το κλείνω , το ανοίγω τα ίδια  (το πρωί ειχαν φτιάξει)

φευγω παω στην κουζίνα να δω αν εκει ειναι οκ μπας κ ηταν χαμηλή τάση να κλείσω το pc μη γινει καμια μλκια γιατι το αφήνω ανοιχτό , τιποτα ολα οκ τα φώτα. επιστρέφω στο δωμάτιο το ανοίγω ολα οκ . 

 

πάω να κλείσω την ντουλάπα και κάνει ενα απότομο και σβήνουν τελείως λες και κάηκε    η λάμπα . ε λεω κάηκε μετά απο 10 sec ανοίγει πάλι.

 

σκέφτομαι μπας κ ειχα πιει τιποτα μπα ξερα αυτη την εποχη ολα καλά τότε χρειάζομαι υπνο

πάω ξαπλώνω και μετά απο 10 -15 λεπτά που με πήρε ο ύπνος ξυπνάω και νιώθω οτι με έχει πιάσει κάποιος απο το λαιμό και ένιωθα μια κρύα ανάσα στο σβέρκο μου , έκανε ενα ηχο χρρρααα χρρρρααα φφφφφφφφφφφφφφφφφ , λες κ ηταν απο μακριά ακουγόταν 

για 1-2 sec ειπα wtf και μετά έπιασα το μαχαίρι κάτω απο το μαξιλάρι και γύρισα απότομα να του δώσω μαχαιριά , αλλα δεν ηταν κανεις. 

 

σήμερα ξύπνησα λες κ ειμαι λες κ έχω βαρέσει 10 πενιές κ έχω να φάω δυο μέρες 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα ξύπνησα λες κ ειμαι λες κ έχω βαρέσει 10 πενιές κ έχω να φάω δυο μέρες 

 

Το ίδιο.

Για 2 ώρες χτυπούσε εκτός πρίζας..η μάνα μου τα παιξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι οτι ξεχασα να του πω

 

 

 install gentoo

 

 

 

I'd just like to interject for a moment. What you're referring to as Linux, is in fact, GNU/Linux, or as I've recently taken to calling it, GNU plus Linux. Linux is not an operating system unto itself, but rather another free component of a fully functioning GNU system made useful by the GNU corelibs, shell utilities and vital system components comprising a full OS as defined by POSIX.

 

Many computer users run a modified version of the GNU system every day, without realizing it. Through a peculiar turn of events, the version of GNU which is widely used today is often called "Linux", and many of its users are not aware that it is basically the GNU system, developed by the GNU Project.

 

There really is a Linux, and these people are using it, but it is just a part of the system they use. Linux is the kernel: the program in the system that allocates the machine's resources to the other programs that you run. The kernel is an essential part of an operating system, but useless by itself; it can only function in the context of a complete operating system. Linux is normally used in combination with the GNU operating system: the whole system is basically GNU with Linux added, or GNU/Linux. All the so-called "Linux" distributions are really distributions of GNU/Linux.

 

 

Το ίδιο.

Για 2 ώρες χτυπούσε εκτός πρίζας..η μάνα μου τα παιξε.

 

THEN WHO WAS PHONE?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το ίδιο.

Για 2 ώρες χτυπούσε εκτός πρίζας..η μάνα μου τα παιξε.

 

η μάνα μου έπαθε κάτι παρόμοιο πριν 2-3 μέρες με ταρακούνημα και πιάσιμο απο τον λαιμό και σημερα που της το ειπα μου λέει και εγώ το έπαθα 

συμβαίνουν περίεργες φάσεις τελευταία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

I'd just like to interject for a moment. What you're referring to as Linux, is in fact, GNU/Linux, or as I've recently taken to calling it, GNU plus Linux. Linux is not an operating system unto itself, but rather another free component of a fully functioning GNU system made useful by the GNU corelibs, shell utilities and vital system components comprising a full OS as defined by POSIX.

 

Many computer users run a modified version of the GNU system every day, without realizing it. Through a peculiar turn of events, the version of GNU which is widely used today is often called "Linux", and many of its users are not aware that it is basically the GNU system, developed by the GNU Project.

 

There really is a Linux, and these people are using it, but it is just a part of the system they use. Linux is the kernel: the program in the system that allocates the machine's resources to the other programs that you run. The kernel is an essential part of an operating system, but useless by itself; it can only function in the context of a complete operating system. Linux is normally used in combination with the GNU operating system: the whole system is basically GNU with Linux added, or GNU/Linux. All the so-called "Linux" distributions are really distributions of GNU/Linux.

 

 

 

 

 

 

 

1372818206766.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά ρε Νίκο δεν έχεις σταθεροποιητή τάσης στο πισί;

ειχα ups των 200κάτι euro και εμπιστευτικα λάθος άνθρωπο να το μεταφέρει απο το δωμάτιο μου μέχρι το αμάξι και έγινε φίλος με το πάτωμα , θα ξαναπάρω τώρα που θα φτιάξω νεο pc 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

THEN WHO WAS PHONE?

Χθες 1 το βράδυ ακούγεται ένας ήχος απο το τηλ..(όχι ήχος κλησης.) Λέω θα κόλλησε...πάω το βγάζω από την πρίζα και συνέχισε το ίδιο για κάνα 2ωρο .........

Πλησιάζουν τα ελοχίμ.

Anyway

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...