Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Του καθόμουνα στη συγκεκριμένη ταινία.

same here

 

 

 

Καλησπέρα μικρά μου πόνυ.

proceed with caution 

 

http://www.gazzetta.gr/plus/article/654107/oi-gymnes-skines-tis-eva-green-apo-neo-sin-city-pics

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Του καθόμουνα στη συγκεκριμένη ταινία.

 

same here

Δε θα βρίσκατε ανταπόκριση, το πιθανότερο είναι να σας έλεγε να βγάλετε το σκασμό προτού σας σπάσει το σαγόνι. Το όλο point είναι πως ο χαρακτήρας του δεν μπορεί να αναπτύξει σχέσεις γιατί με τη ζωή που κάνει, όλοι κινδυνεύουν. Διαλέξτε άλλη ταινία plebs.

 

 

3QaeB8s.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα στην τράπεζα...

 

#φονικο

 

Μια φορά έκανα το λάθος να πάω να πληρώσω λογαριασμό στο τέλος του μήνα. Διαδικασία ρουτίνας, εισήλθα βγάζοντας τη μπαλακλάβα μου και πήρα το νούμερο, όλα πήγαιναν σύμφωνα με το σχέδιο... Με τη διαφορά πως εκείνη τη μέρα, αντίκρισα κάτι για το οποίο δεν ήμουν προετοιμασμένος: μια θάλασσα από γκρίζα μαλλιά, μαύρα ρούχα και τραγιάσκες. Δεν ξέρω αν φταίει το ισχυρό σοκ, αλλά παρά την οχλαγωγία, στον χώρο επικρατούσε μια απόκοσμη ησυχία, την οποία διέκοπτε που και που κάποιος φλεγμονώδης βήχας. Το χειρότερο όμως ήταν αυτή η έντονη μυρωδιά θανάτου που είχε απλωθεί στον χώρο και έκαιγε τα ρουθούνια μου σαν την πλέον γενναιόδωρη δόση μπούκοβου, από εκείνες που στο τέλος αναρωτιέσαι τι ήταν πιο μαρτυρικό, να την καταναλώσεις ή να την ξεφορτωθείς. Ήταν μια υπενθύμιση για τη ματαιότητα της ύπαρξης, για την αντάμωση με το αναπόφευκτο. Έσφιξα το χαρτάκι στα χέρια ψιθυρίζοντας "Όχι σήμερα" και έκατσα. Μέχρι να έρθει η σειρά μου, ξαναέζησα 10 φορές. Πέρασα απ' όλα τα παράλληλα σύμπαντα. Είδα τον dark slipknot, πάντρεψα τον omnislash, παντρέυτηκα την Vintage. Έκλαψα. Έκλαψα για την ανθρωπότητα, για κάθε ανεκπλήρωτο έρωτα, για τα αγέννητα παιδιά μας. Μια φορά.

 

Οι τραπεζικές συναλλαγές έχουν αλλάξει.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

personal trainer* 

 

Μη με το χαλάς ρε brah τώρα.. μη με το χαλάς..! Σε φαντάζομαι να διευθύνεις μαεστρικά από τον πάγκο και χύνω  δάκρυα συγκίνησης!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι γεροι μονο στην ελλαδα ειναι ανικανοι να κανουν οποιαδηποτε συναλλαγη ηλεκτρονικα/στο ΑΤΜ. σε ολες τις αλλες χωρες τους ψεκαζουν φαινεται και χρησιμοποιουν και το ΑΤΜ, και το ιντερνετ, και δεν μαζευονται ολοι σα μαλακες 31 του μηνος..

 

εχει ομιλια για σωστη διατροφη. βαριεμαι να δουλεψω, να παω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου εξηγεί κάποιος γιατί ΟΞΩ μπορείς να τραβήξεις από ATM 5 και 10 ευρώ ενώ στην Ελλάδα από 20 ευρώ και πάνω; Τόσο κουβαρντάδες δηλαδή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χα, που να δεις μερικα οξω που λες που βγαζουν μονο 50ρικα.

μια φορα στη μαλτα και μια φορα στην ιρλανδια εχω πετυχει που να βγαζει 10ρικα, αλλα μεχρι εκει.

Στη ρωσια βγαζει μεχρι 200ρουβλια απ'οτι θυμαμαι (4μισι ευρω)

στο αμερικα οσες φορες τραβηξα ηταν 20ρικα και πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...