Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ο αλλος πηγε και αγορασε καρτα και δεν ηξερε τι επαιρνε...

 

Σπερες alien isolation gamers 

 μηλα με ονόματα 

τώρα π ειπα μήλα μου ήρθε όρεξη για κανα μιλαράκι και ειναι η πρώτη φορά που δεν έχουμε , ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙ ΚΑΘΟΝΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ 

 

γαμωτση !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην, μεσα σε 20 λεπτα μαξ ειχα ισιωσει ολο το μαλλι. Σε κανονικες συνθηκες πριν το καλοκαιρι εκανα μισαωρο. Εχω μπολυ μαλλι.

lol αν δεν χτυπήσω ωρα το μαλλι δεν ισιωνει..πρεπει να παρω καινουργια πρεσα μπας και δω διαφορα..μαρακι τα ισιωνεις με πιστολακι ή πρεσα?

 

υγ. τα feels απο το frailty δεν εχουν φυγει.ανησυχώ :ph34r: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol αν δεν χτυπήσω ωρα το μαλλι δεν ισιωνει..πρεπει να παρω καινουργια πρεσα μπας και δω διαφορα..μαρακι τα ισιωνεις με πιστολακι ή πρεσα?

 

υγ. τα feels απο το frailty δεν εχουν φυγει.ανησυχώ :ph34r:

αυτές με ατμό κάνουν δουλίτσα.

αφού έχετε τόσο θέμα γιατί δεν κάνετε ισιωτική στο κομμωτήριο;

http://www.thestival.gr/society/item/204736-anatropi-sta-elta-ta-taxydromeia-ginontai-trapezes-farmakeia-kai-souper-market

 

xcuse me??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol αν δεν χτυπήσω ωρα το μαλλι δεν ισιωνει..πρεπει να παρω καινουργια πρεσα μπας και δω διαφορα..μαρακι τα ισιωνεις με πιστολακι ή πρεσα?

 

υγ. τα feels απο το frailty δεν εχουν φυγει.ανησυχώ :ph34r:

κοιτα, ειχα παρει πριν 1-2 χρονια ενα πιστολακι της Rowenta 2200watt και ειναι οτι καλυτερο εχω μεχρι στιγμης σε πιστολακι.

Παιζει ρολο ομως και η βουρτσα, πρεπει να εχει πολυυυ σκληρες τριχες. Ειχα δει σε χοντος εχουν γυρω στα 12 η μια και σε τζαμπο 2-3 ευρω η μια. Μεγαλη διαφορα σε χρημα αλλά του χοντος εχουν ιδανικες σκληρες τριχες για ισιωμα.

 

Μετα το πιστολακι, τα περναω και απο μια πρεσα babyliss που ειναι 4-5 σε 1 και ας πουμε οτι κανει δουλεια.

 

Μονο πρεσσα δε πιανει στο μαλλιμ.

 

αυτές με ατμό κάνουν δουλίτσα.

αφού έχετε τόσο θέμα γιατί δεν κάνετε ισιωτική στο κομμωτήριο;

http://www.thestival.gr/society/item/204736-anatropi-sta-elta-ta-taxydromeia-ginontai-trapezes-farmakeia-kai-souper-market

 

xcuse me??? 

Να μια με ατμο θελω αλλά πρεπει να σταξω κανα 30αρι τουλ. Γιατι η ισιωτικη κραταει;;; Ποσο 6μηνο; και το κόστος;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έριξα στο φαί μου αρκετό σκόρδο σε σκόνη και με λένε τώρα βρωμάει η ανάσαμου 
μια βρωμάει η κλανιά μια η ανάσα ΟΛΑ ΒΡΩΜΑΝΕ
ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΒΟΥΡΤΣΙΖΩ ΔΟΝΤΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΡΕ ΑΛΗΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-----------------------------------------------


post-212651-0-15718100-1412425775_thumb.jpg
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...