Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ξέρω ότι θα το εκτιμήσεις skilpnot. Είναι τόσο καλό, που θα έπρεπε να κριθεί παράνομο λογω εθισμού και εξάρτησης. Μονο στην Ολλανδία θα έπρεπε να κυκλοφορεί ελεύθερα στο youtube.

 

Εντάξει, μόνο που είδα κυπριακό κανάλι και άκουσα την εισαγωγή μου φτάνει. Θα το μελετήσω ευλαβικά ολόκληρο αύριο.

 

Κάπου το πήρε το μάτι μου,τι έγινε ακριβώς ξέρουμε; 

Καρδιά;

 

Χτύπησε το κεφάλι του και έπαθε ζημιά στη σπονδυλική στήλη, 5 μέρες σε κώμα και δεν άντεξε. Συμπτωματικά πάνω που το postαρε ο rabbit έπαιξε είδηση στο ΣΚΑΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, μόνο που είδα κυπριακό κανάλι και άκουσα την εισαγωγή μου φτάνει. Θα το μελετήσω ευλαβικά ολόκληρο αύριο.

 

 

Χτύπησε το κεφάλι του και έπαθε ζημιά στη σπονδυλική στήλη, 5 μέρες σε κώμα και δεν άντεξε. Συμπτωματικά πάνω που το postαρε ο rabbit έπαιξε είδηση στο ΣΚΑΙ.

Οκ,θενκς.

 

Natural selection.

Κακίες.

Κρίμα είναι,για μια μαλακία πέθανε.

επ επ, για πε πώς πάμε φτηνά στο βερολίνο τον νοέμβριο. Βρίσκω φτηνή επιστροφή αλλά πανάκριβο το πήγαινε.

Από που και πόσοι;

Κοίταξες για Schoenefeld?Εκείνο χρησιμοποιούσε μια φίλη όταν έμενε Βερολίνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

όντως facepalm,το κανάλι δεν υπάρχει B)

 

 

 

τι νέρντουλας είναι αυτός? Το ανοίγοκλείνει το ac για ρώτα τον?

copy-paste lawhf κατά τ' άλλα...

 

 

 

Κανένας από τους 2,είναι όμως του παρεακιού. δεν μου το βγάζει και στα συναφή και προτεινόμενα γαμώτη. όταν το δεις κάνε ένα καλό

 

 

τον κόκκινο λες? Αν ναι έχει ένα channel το οποίο ποτέ δε συνέχισε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω λίγο, το ατύχημα που εγινε στην Ράλλη ήταν ένα; Ο ίδιος σκότωσε την γυναίκα στο σκηνικό με την τεντα και το περίπτερο και ο ίδιος σκότωσε και τραυμάτισε τους υπόλοιπους στην στάση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω λίγο, το ατύχημα που εγινε στην Ράλλη ήταν ένα; Ο ίδιος σκότωσε την γυναίκα στο σκηνικό με την τεντα και το περίπτερο και ο ίδιος σκότωσε και τραυμάτισε τους υπόλοιπους στην στάση;

Ναι ρε τώρα το έβλεπα κι εγώ http://www.insomnia.gr/topic/545940-σχετικα-με-το-ατυχημα-στην-πετρου-ραλλη-με-το-σμα/?p=53553692

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τράβηξα μαλακία και άρχισα να κρυώνω  :unsure:

το έχω πάθει κ επίσης έχω πάθει το άλλο να τραβάω και να με πάρει ο ύπνος κατα τη διάρκεια , κράταγε πολύ ώρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...