Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όποιος έχει παίξει International Track&Field 2 στο PS1 γνωρίζει πολύ καλά από κάψιμο στα δάχτυλα και φουσκάλες. Το button mashing ήταν τόσο σκληρό που στο τέλος του αθλήματος τα κουμπιά καίγανε. Μετά από πολλούς πειραματισμούς και μέρες ολόκληρες που δεν μπορούσα να χρησιμοποιήσω τα δάχτυλα μου είχα εφαρμόσει μια τεχνική όπου πέρναγα έναν κύβο του ρούμπικ πάνω απ' τα κουμπιά για maxx h4xx.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι αν είχα παίξει κάτι τέτοιο σε ps1 ή τα άλλα τα μαϊμουδεξ. Το παράτησα. Για tekken, το συζητάμε. Πέταμα του controller κτλ.

 

Το θέμα είναι ότι στα fighting πάταγα τα πάντα γιατί ποτέ δεν καθόμουν να μάθω κινήσεις, combo και τα σχετικά. Εκτός από το ελικοπτεράκι του Yoshimitsu. Το ελικοπτεράκι ήτανε da shit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζοντας αυτη την σελίδα είμαι σίγουρος οτι ετςι και κάνουμε εγγόνια θα παίρνουμε κονσόλες για εμάς και οχι για αυτα...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζοντας αυτη την σελίδα είμαι σίγουρος οτι ετςι και κάνουμε εγγόνια θα παίρνουμε κονσόλες για εμάς και οχι για αυτα...

 

Κάποιοι ίσως παραμείνουμε pc mustard race μέχρι τότε, αλλά ναι. Εδώ 40άρηδες+ που δεν ήταν από νωρίς στα πράματα έχουν εξοικειωθεί μια χαρά με την τεχνολογία, προφανώς για εμάς θα είναι αυτονόητη η συνέχεια.

 

Μπορώ από τώρα να φανταστώ σκηνικά:

-viper2005: Τι παίζεις εκεί μικρέ;

-viper2057: Ένα παιχνίδι μωρέ, λες και θα καταλάβεις. Δεν είσαι λίγο μεγάλος για τέτοια;

-viper2005: 1v1 me fgt

 

SJYXmHd.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το πρώτο μου πορνό το ειδα στο pc της αδερφής μου , ημουν τέλη δημοτικού η 1η γυμνασίου , δε θυμάμαι
οταν πρωτομπήκα internets με τη σύνδεση "free" που χρέωνε το τηλέφωνο 
ειχαν έρθει κάτι λογαριασμοί ... O_O και λεω στη μάνα μου "αφου ειν free" :"(
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το πρώτο μου πορνό το ειδα στο pc της αδερφής μου , ημουν τέλη δημοτικού η 1η γυμνασίου , δε θυμάμαι

οταν πρωτομπήκα internets με τη σύνδεση "free" που χρέωνε το τηλέφωνο 

ειχαν έρθει κάτι λογαριασμοί ... O_O και λεω στη μάνα μου "αφου ειν free" :"(

 

 

Μλκ τι θα 'χει τραβήξει αυτή η μάνα ...  :'''''''(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γατοκόριτσο,bluesky

Chocolate Spark

εχεις μανο που αλλαζει χρωμα με τον ηλιο??

Jake_sparkly_eyes.gif

 

 

 

Διαβάζοντας αυτη την σελίδα είμαι σίγουρος οτι ετςι και κάνουμε εγγόνια θα παίρνουμε κονσόλες για εμάς και οχι για αυτα...

πσσσσ τα παιδια/εγγονια μ θα ακολουθησουν την υπερλαμπρη pc master race απο τη στιγμη που θα λενε καλημερα. B)
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

πσσσσ τα παιδια/εγγονια μ θα ακολουθησουν την υπερλαμπρη pc master race απο τη στιγμη που θα λενε καλημερα. B)

 

οπως κανουν και οι υπολοιποι ελληναρες που βαφτιζουν τα παιδια χριστιανούς, γαυρους και αεκτζηδες?

 

progressive thinking in 2014 και βαλε...

Κάποιοι ίσως παραμείνουμε pc mustard race μέχρι τότε, αλλά ναι. Εδώ 40άρηδες+ που δεν ήταν από νωρίς στα πράματα έχουν εξοικειωθεί μια χαρά με την τεχνολογία, προφανώς για εμάς θα είναι αυτονόητη η συνέχεια.

 

Μπορώ από τώρα να φανταστώ σκηνικά:

-viper2005: Τι παίζεις εκεί μικρέ;

-viper2057: Ένα παιχνίδι μωρέ, λες και θα καταλάβεις. Δεν είσαι λίγο μεγάλος για τέτοια;

-viper2005: 1v1 me fgt

 

SJYXmHd.jpg

 

> οτι δεν ασχολουμε μονο με story driven gaemes

 

bf8.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...