Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Άμα σου κάνει εντύπωση το 1.5k περίμενε να δεις κάτι άλλες που φτάνουν και 5ψήφια ποσά, είχα πετύχει και μία που ανέβαζε donates για καινούργιο αμάξι και της κάνανε κανονικότατα. Ξέρω ότι είναι αληθινά γιατί υπάρχουν μεταξύ άλλων και πλούσιοι από ΗΑΕ κλπ που δεν ξέρουν τι έχουν και αράζουν twitch έτσι. Το συμπέρασμα είναι πως αν είσαι gurl gamer παίρνεις νέο pc σε 30 λεπτά με 2 ώρες.

 

Πλησιάζει η ώρα της τελικής αναμέτρησης.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα σου κάνει εντύπωση το 1.5k περίμενε να δεις κάτι άλλες που φτάνουν και 5ψήφια ποσά, είχα πετύχει και μία που ανέβαζε donates για καινούργιο αμάξι και της κάνανε κανονικότατα. Ξέρω ότι είναι αληθινά γιατί υπάρχουν μεταξύ άλλων και πλούσιοι από ΗΑΕ κλπ που δεν ξέρουν τι έχουν και αράζουν twitch έτσι. Το συμπέρασμα είναι πως αν είσαι gurl gamer παίρνεις νέο pc σε 30 λεπτά με 2 ώρες.

 

Πλησιάζει η ώρα της τελικής αναμέτρησης.

Είμαστε 2 στον πόλεμο.Εμπρός αδέρφια όλοι μαζί.

Pussyslaves καλοί μόνο νεκροί.

241312-cats-super-cute-kitty.jpg

Άμα πάω εγώ στο twitch και δείξω λίγο πλατούλα Or something Πιο πιθανό είναι να με κάνουν report.

http://www.polygon.com/2014/10/27/7079631/twitch-topless-ban-code-sexually-suggestive

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμώ τα ταχυδρομεία μου γαμώ, έχω παραγγείλει από το εβαυ 7-8 πράγματα, το παλιότερο ενάμισο μήνα πριν και έχει έρθει μόνο το ένα που ήρθε με κούριερ. Τα υπόλοιπα ούτε σημάδι.

 

Φταίω να πάω να βάλω φωτιά τώρα; Θα το έκανα αλλά μπορεί να καεί και το δέμα μαζί.

 

Και τώρα τι; Άμα ζητήσω ριφάντ από 5-6 άτομα μαζί δεν θα με περάσουν για τζαμπατζή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα να βάλω το mini-jack στο αυτί και το ακουστικό στην θύρα του jack #beforecoffeethings.

 

Κάποτε τις τύπισσες που πληρώνονταν να τις βλέπουν μέσω web-cam τις έλεγαν cam σεχ girls ,τώρα βλέπω άλλαξαν όνομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...