Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 Ένα άλλο, πριν χρόνια πάλι, στην ευρύτερη περιοχή είχε ανοίξει ένα EG. Ένα βράδυ μπήκε ένας μέσα και καθάρισε έναν Αλβανό με πιστόλι, c0re pvp. XP στο ghetto.

 

 

 

 

 

που έγινε αυτό ρε? λολ 

μακρινός ξάδερφος τοu dvp απο mama russia ο δράστης ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτό είναι light. Πολύ παλιά πηγαίναμε σε ένα net cafe στην Ομόνοια που είχε χώμα τιμές και ένα βράδυ όπως έπαιζα Lineaids και grindαρα σε ασιατικό mode ένας 2 pc πιο πέρα έβλεπε τσόντες και χάιδευε το πουλί του. Ένα άλλο, πριν χρόνια πάλι, στην ευρύτερη περιοχή είχε ανοίξει ένα EG. Ένα βράδυ μπήκε ένας μέσα και καθάρισε έναν Αλβανό με πιστόλι, c0re pvp. XP στο ghetto.

 

 

fyi σε αυτο το μαγαζι δουλευαμε 3 ατομα απο το ινσομνια..

εγω ειχα φυγει 2 μηνες πριν γιατι ειχα μπει φανταρος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

>δεν βλέπει τουλάχιστον 30 ταινίες τον μήνα

 

mx7tX77.jpg

Σαβουροκολλέκτης λέγεται....εγώ τις βλέπω και τις διαγράφω...έχω κρατήσει 40-50 gb με τις ταινίες που πρόκειται να ξαναδώ(matrix lotr κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

Μόνιμη θέση στο pc μου έχουν οι 10 σεζόν friends

Όλα τα άλλα στον κάδο μόλις τα δω

εγώ τις αγόρασα όλες τις σεζόν από τα metropolis λίγο πριν κλείσουν που τις έβγαζαν σε προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fyi σε αυτο το μαγαζι δουλευαμε 3 ατομα απο το ινσομνια..

εγω ειχα φυγει 2 μηνες πριν γιατι ειχα μπει φανταρος

 

 

Σαβουροκολλέκτης λέγεται....εγώ τις βλέπω και τις διαγράφω...έχω κρατήσει 40-50 gb με τις ταινίες που πρόκειται να ξαναδώ(matrix lotr κτλ)

 

Εξαρτάται τι βλέπεις. Εκτός από αυτές που σκοπεύεις να ξαναδείς ούτως ή άλλως, μπορεί να τύχει να αποκτήσεις καμιά αρκετά σπάνια και να την κρατήσεις για συλλογή, αν όχι και για seeding.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που λέτε για σκληρούς, έχω έναν σκληρό που είναι ide(για ταινίες μόνο τον είχα) αλλά άλλαξα μητρική και δεν έχει ide. Υπάρχει οικονομικός τρόπος να συνδεθεί σε σατα? Είδα κάτι καλώδια στο εμπαυ, απλός αντάπτορας. Θα κάνει δουλειά; :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνει

 

εγώ τις αγόρασα όλες τις σεζόν από τα metropolis λίγο πριν κλείσουν που τις έβγαζαν σε προσφορά.

 

To καλύτερο αγχολυτικό/αντικαταθληπτικό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που λέτε για σκληρούς, έχω έναν σκληρό που είναι ide(για ταινίες μόνο τον είχα) αλλά άλλαξα μητρική και δεν έχει ide. Υπάρχει οικονομικός τρόπος να συνδεθεί σε σατα? Είδα κάτι καλώδια στο εμπαυ, απλός αντάπτορας. Θα κάνει δουλειά;

Αν εννοείς τέτοιο, ναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...