Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αυτό που όλα τα έχεις δοκιμάσει ή σου έχουν τύχει ρε παιδί μου

δοκιμάζω τα πάντα εκτός απο πτσ@ και πρέζα , το λογικό δηλαδή  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε ο άργιλος πίνετε ? είχα βρει ενα βαζάκι κ έβαλα να φτιάξω γιατι το πέρασα για κακάο και μου λέει η άλληνα δε πίνεται 

Το πασαλείβεις στη ΜΟΥΡΗ .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

in other news

 

1.10 η χορδη. Μου πιασανε τον ποπουδακο;

 

Μπορεί. http://www.zozef.gr/eshop/musicinstruments/i-i-i-i-i-i.html?price=1%2C10

Εξαρτάται όπως βλέπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σκατα ρε θηριο;

όλοι έχουμε φάει σκατά μύγας , κάθε μυγα που κάθετε στο πιάτο/ποτήρι/πιρούνι χέζει 

να το θυμάστε απόψε που θα φάτε :"3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις τιμές, βλέπω από 0,85 ξεκινάνε.

Ρε αγάπη, πριν απο την τιμη υπαρχουν και κατι κωδικοί. Δλδ, δεν ξερω ποιος κωδικός αντιστοιχεί σε αυτο που πήρα.

 

In other news

 

Είπα να φτιάξω ενα γλυκό χθες. Η μανα μου κατσικωθηκε και σε μια φάση μου είπε οτι δεν το φτιάχνεις καλα. Τελικά το γλυκό δεν βγήκε καλο επειδη έκανα κατι ακομα που χάλασε την διαδικασία παγωματος. Σημερα, εμμέσως πλην σαφώς μου είπε οτι καλα έπαθα...

Ρωτάω αν το εχει φτιάξει και μου είπε οχι...

 

Είμαι σίγουρος οτι αν ηταν μικρότερη θα ποσταρε στο fb group με τις μελλουςες μανάδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να φτιάξω ενα γλυκό χθες. Η μανα μου κατσικωθηκε και σε μια φάση μου είπε οτι δεν το φτιάχνεις καλα. Τελικά το γλυκό δεν βγήκε καλο επειδη έκανα κατι ακομα που χάλασε την διαδικασία παγωματος. Σημερα, εμμέσως πλην σαφώς μου είπε οτι καλα έπαθα...

Ρωτάω αν το εχει φτιάξει και μου είπε οχι...

 

Αυτό δεν μπορεί να το έχει γράψει ο viper2005. Απλά δεν μπορεί. Κάποιος έχει μπει με το προφίλ του :shifty:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ ΟΛΟΙ. Δε παω καλα τελευταια. Καποιος/α συγκεκριμενα με φταιει και δε μπορω να κρατησω νευρα.

 

Το παθαινετε και σεις οταν ακουτε ενα ονομα να ετοιμαζεται βρισια χωρις να το θετε; Αδημονω για την επομενη φορα που ετσι και πεταξει κοτσανα θα τα ακουσει σε ολο της το σόι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν μπορεί να το έχει γράψει ο viper2005. Απλά δεν μπορεί. Κάποιος έχει μπει με το προφίλ του :shifty:

  

 

Την προηγούμενη φορά που μπήκε κάποιος στο προφίλ μου έγραψε μόνο για ξανθιές και αραπηδες. Απο την άλλη δεν καταλαβαίνω γιατι ξαφνιάζεται???

 

 

ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ ΟΛΟΙ. Δε παω καλα τελευταια. Καποιος/α συγκεκριμενα με φταιει και δε μπορω να κρατησω νευρα.

 

Το παθαινετε και σεις οταν ακουτε ενα ονομα να ετοιμαζεται βρισια χωρις να το θετε; Αδημονω για την επομενη φορα που ετσι και πεταξει κοτσανα θα τα ακουσει σε ολο της το σόι.

Μόνο γυναίκες εχουν αυτο το πρόβλημα. Δλδ όσα άτομα το κάνανε αυτο ηταν γυναίκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου συμβαίνει μια φορά τον μήνα mary? Γιατί αν είναι για  παραπάνω πρέπει να το δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε επιτέλους το νέο ιντερνετς και έχουμε επιτέλους ανεξάρτητη γραμμή. :-D

Στο διάολο κοπρίτες,τώρα παίζω μόνος μου με 20Mbs(19+ βλεπω), όλα δικά μου. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...