Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eκεινες οι καμπιες πανω απο τα κτελ λες?? Ας μην τις σκεφτομαι θα παθω κανα εγκεφαλικο πρωινιατικα.

 

Δεν ξερω αν τρολαρουν ή απλα εχουν καει.

ναι αυτές που ηταν πάνω απ τα κτελ , τώρα έχει μεταφερθεί βέβαια γιατι τους χάλαγε να ειναι προσβάσιμο ευκολα απο όλους με ένα λεωφορείο, πρέπει να αλλάξουμε δύο . Με πήγαν και με φέρανε 3ης φορές για να μου πουν οτι τελικά δεν χρειαζόταν το χαρτι που με έβαλαν να βγάλω γιατι τα είχαν περάσει εδώ και μηνες .

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ειναι να βγουν τιποτα αποτελέσματα voucher?

ήμουν οαεδ σε ενα γραφείο για μια δουλειά που ειχα και λέει η μία με μπουκωμένο στόμα απο την τυρόπιτα στην άλλη "βγάλαμε τα αποτελέσματα να ησυχάσουν , δεν αρχίζει ακόμα" και της λέει η άλλη με ύφος μπλαζε"και τι θα καταλάβουν δηλαδή να ξέρουν οτι μπήκανε?" μμμμμμ... 

της λέει η πρώτη "εεεεε καλά τώρα δε τα ξέρεις , να μη σκούζουνε "

 

ειχα 5 euro πάνω μου και ειπα να της τα δώσω να πάει να γ@μ με κανα πακιστανό αλλα σκέφτηκα οτι θα ηταν ρατσιστικό για τον πακιστανό να γ@μ ζώο και της ειπα τελείωνε έχω κ δουλειές

 

πειράχτηκε αλλα δεν ειπε τίποτα να έκανα αναπαράσταση τη σκηνή με το πηγάδι απο τους 300

έχουνε πιάσει μια θέση και το παίζουν ιστορία και slow motion εξυπηρέτηση 

καριολες αδελφμ τι περιμενεις... :mad:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γουτου-γουτου φρεσ 
είχα κ ενα βίντεο που μιλάμε να βάλω αλλα θέλει επεξεργασία κ δεν ειμαι σε mood  

-------------------------------------------------

Παραλίγο να μου πέσει το σαγόνι οταν ειδα mounts
την Κορέα μου μέσα , θα μας φάνε την ψυχή , στάνταρ κ αυτό δεν πρόκειται να έρθει NA/EU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλ'το μην εισαι κοτα 

 

μλκ τι σκερπανι κουβαλαει ο αλλος στο vid??

τι μην ειμαι? λελ

το πάτησα να σταματήσει κ δεν σταμάτησε γιατι η οθόνη του sola lagάρει

έγραφε μέχρι να γεμίσει η sd card 8gb Τι επεξεργασία νόμιζες οτι ξέρω να κάνω?

 

το 2h του μου θυμίζει Soul Edge. Αν ενα τέτοιο game ειχε βγει πριν το release του diablo 3 θα έβλεπες ανακοίνωση απο την blizzard οτι ακυρώνεται , όπως έκανε με το project titan οταν βγήκε το destiny

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έπαιξα double action boogaloo να δω τι λέει και

post-212651-0-58585400-1415909212_thumb.jpg

στις δύο map πρέπει να πέθανα τρεις φορές τη μία επειδή έξισα τη μύτη μου και την άλλη επειδή άνοιξα pain για το ss , την τρίτη πέθανα απο 4 άτομα αφού σκότωσα τους τρεις στο σημείο που κάθεσε πάνω σε ενα σκουπιδοτενεκέ και πρέπει να αδειάσει 100 απο κάτι ενώ στην πέφτουν οι άλλοι να σου πάρουν τη θέση , δεν ξέρω τι ηταν 

πλάκα έχει , στο τέλος τους σκότωνα bare hands

παίζει κανείς? κανα καλο server χωρίς bot? γιατι αυτός ειχε 2 bot και οι υπόλοιποι ήμασταν παίχτες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...