Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Jesusssssssssssssssssssss

 

Σοβαρά τώρα; Από τώρα δέντρο; Ο μαι γκαντ, νόμιζα τόσο καιρό πως αυτοί που τα στολίζουν από τώρα ζούνε σε σκοτεινούς υπόνομους και δεν έχουμε καθημερινή επαφή μαζί τους. omg omg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δε διάλεξα την πόλη, η εταιρεία με εισήγαγε εδώ, αλλά είμαι έτοιμος να την κάνω και αν εξαιρέσουμε san diego που έχω μια προσφορά, οι υπόλοιπες προσφορές είνα κάτι στα κρύα, Βοστώνες, Ντισις και τέτοια...

 

Που σαι συ;

 

Bοστωνη τα σπαει, Ντισι ομορφο αλλα πανακριβο, θες πολυ καλη δουλεια για να μενεις εκει και να γουσταρεις. Εγω ειμαι Σικαγο πλεον, αμα σε βγαλει ο δρομος κερναω καφε!  :-)

 

Linkin εισαι εδω??

Proaction.gr

Livestreaming

Νομιζω ειναι superstreet

 

Ελα μου εδω ειμαι, μολις ξυπνισα με ενα __αμωhangover. Tι εγινε, τα εχασα? ποσο καναν τα gtr??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ελα μου εδω ειμαι, μολις ξυπνισα με ενα __αμωhangover. Tι εγινε, τα εχασα? ποσο καναν τα gtr??

Το λαιβστριν ηταν φορ δε πουτς, ζητημα αν εδειξαν μια ωρα.

Το μονο που έδειξε ηταν οι τελικοι των μηχανων και την αρχη των τελικών των αυτοκινητων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πήγα στο χωράφι και είδα ότι τα κυπαρίσσακια μας είναι φίνα.

Θα κοπούν αύριο και θα στολιστούν <3

Ίσως φάνε και το κουρεμα τους.

eastern-red-cedar.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα το πήρα απόφαση. Θα βάλω μπρος τις διαδικασίες για τον πύργο-τέρας-θηρίο-πεςΤοΌπωςΘες. Άντε γειά.

 

 

:mrgreen:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν η Emily Blunt κερδίζει επάξια τον τίτλο που της έχουν δώσει στο Edge of Tommorow - "Full metal BITCH". Δε μπορώ να φανταστώ ποιο ταιριαστή φάτσα για το ύφος της ταινίας. Το casting γαμούσε κ η ταινία επίσης. Over and out!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαριααααααα

σου βρηκα χριστουγεννιατικο δεντρο!δεν μου γλιτώνεις!

101859_01_f.jpg

απο τα lidl 27/11.

approved ma girl!!! Θενκς. Βγαζεις απο συσκευασια και τερμα....

 

Στολισα το δεντρακι μου = το εβγαλα απο την κουτα στολισμενο με τα λαμπακια ενσωματωμενα και το αναψα.

 

 

Μισιον ακομπλισντ

Οπως το ma other girl!!! Ετσι μα γκερλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The past is a gaping hole. You try to run from it, but the more you run, the deeper, more terrible it grows behind you, its edges yawning at your heels. Your only chance is to turn around and face it. But it's like looking down into the grave of your love, or kissing the mouth of a gun, a bullet trembling in its dark nest, ready to blow your head off

Replaying after 4 years.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Kαλη φαση το sports direct τελικα... Απορω γιατι δεν το ειχα χρησιμοποιησει νωριτερα. Το μονο κακο ειναι πως ειναι λιγο καψιμο, δηλ. απο τη στιγμη που θα μπεις να χαζεψεις κανα πραγματακι θα κολλησεις με τις ωρες ναουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The past is a gaping hole. You try to run from it, but the more you run, the deeper, more terrible it grows behind you, its edges yawning at your heels. Your only chance is to turn around and face it. But it's like looking down into the grave of your love, or kissing the mouth of a gun, a bullet trembling in its dark nest, ready to blow your head off

 

Replaying after 4 years.

+1.

 

Μείνε. Μακριά. Από το 3.

Απλά κρίμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...