Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Σε κινητό με android 6 πως μπορούμε να εμφανίσουμε τις ρυθμίσεις σε μια εφαρμογή; Δεν βγάζει τις 3 τελίτσες και το κινητό δεν έχει options button.

Δοκιμασε με παρατεταμενο πατημα του Menu button ή του Back button. Βεβαια μπορει απλα η εφαρμογη να μην εχει μενου ρυθμισεων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε με παρατεταμενο πατημα του Menu button ή του Back button. Βεβαια μπορει απλα η εφαρμογη να μην εχει μενου ρυθμισεων.

Thanks, τα δοκίμασα αλλά τίποτα! Πρέπει να έχει, είναι η εφαρμογή internet, ο browser που έχει εγκατεστημένο το android από μόνο του. (Τώρα θα μου πεις τι τον θες αυτόν τον browser αλλά οκ....:D ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δοκίμασε αυτά που αναφέρουν εδώ , μήπως.

Σ'ευχαριστώ, το είχα δει αλλά νομίζω αυτό το μενού είναι μόνο σε samsung συσκευές, δεν το βρίσκω κάπου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο κινητό έχεις; (homtom h17 ή θυμάμαι λάθος?)

 

eta: Επίσης, πέρα από το Settings → Accessibility → Dexterity and Interaction → and turn on Assistant Menu, το οποίο δεν μπορείς να βρεις, δοκίμασες το τελευταίο κόλπο που αναφέρει με το keyboard;

 

Δλδ, κάνε πως πας να γράψεις στον browser κι αφού ανοίξει το πληκτρολόγιο, πάτα το back button.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο κινητό έχεις; (homtom h17 ή θυμάμαι λάθος?)

Έχω αυτό, αλλά δεν έχει πρόβλημα αυτό γιατί έχει ήδη options κουμπί. Έχω κι ένα χειρότερο (bluboo maya) αυτό έχει το θέμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

This? > Δλδ, κάνε πως πας να γράψεις στον browser κι αφού ανοίξει το πληκτρολόγιο, πάτα το back button.

Τίποτα...ούτε με απλό πάτημα βλέπω κάτι, ούτε με παρατεταμένο...thanks όμως!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bluboo maya

 

Μικρή απορία: Πού πας και τα βρίσκεις..; :cry:  Δε νομίζω Κίνα μεριά.. το συγκεκριμένο το κόβω για μεξικάνικο! 

 

 

d015.gif :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mηπως ξερετε καποιο τροπο ή καποιο πρόγραμμα ώστε να παει πιο αργα ο υπολογιστης ενώ παιζει ένα game, δηλαδή με αυτό το τροπο να διευκολυνθούμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτο μνμ τον νέο χρόνο οπότε καλή χρονιά σε ολους !

πάμε στο παρασύνθημα τωρα , ρε παίδες μια φίλη έσβησε καταλαθος απο το κινητό καμιά 20ρια φωτογραφίες που της άρεσαν πολύ και δεν της ειχε περάσει πουθενά αλλού !

Ξέρετε κάναν εύκολο τρόπο να μου τον πείτε κ να της τον πω μήπως και τις επαναφέρει ?

thanks

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτο μνμ τον νέο χρόνο οπότε καλή χρονιά σε ολους !

πάμε στο παρασύνθημα τωρα , ρε παίδες μια φίλη έσβησε καταλαθος απο το κινητό καμιά 20ρια φωτογραφίες που της άρεσαν πολύ και δεν της ειχε περάσει πουθενά αλλού !

Ξέρετε κάναν εύκολο τρόπο να μου τον πείτε κ να της τον πω μήπως και τις επαναφέρει ?

thanks

Αν ήταν στην κάρτα μνήμης πιθανό να γίνεται με ένα από τα πολλά προγράμματα ανάκτησης που υπάρχουν (έχει και δωρεάν), αν ήταν στη μνήμη του κινητού δεν ξέρω...καλή χρονιά!

 

Α και να μη τραβήξει άλλες μέχρι να δει τι θα κάνει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...