Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να παρεις ενημερωση ακριβες ποσου απο τραπεζικο λογαριασμο σε συγκεκριμενη ημερομηνια που ακριβως πηγαινεις; Στα ταμεια ή στους υπολοιπους υπαλληλους; Τι πρεπει να εχεις μαζι σου; Υπαρχει καποια χρεωση;

 

Καπου ακουσα οτι η Εθνικη χρεωνει 5 ευρω την καθε ενημερωση;

 

Χρειαζομαι τα ποσα για το ποθεν εσχες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να παρεις ενημερωση ακριβες ποσου απο τραπεζικο λογαριασμο σε συγκεκριμενη ημερομηνια που ακριβως πηγαινεις; Στα ταμεια ή στους υπολοιπους υπαλληλους; Τι πρεπει να εχεις μαζι σου; Υπαρχει καποια χρεωση;

 

Καπου ακουσα οτι η Εθνικη χρεωνει 5 ευρω την καθε ενημερωση;

 

Χρειαζομαι τα ποσα για το ποθεν εσχες.

Ενημέρωση βιβλιαρίου εννοείς; Είναι δωρεάν μέχρι ένα διάστημα πίσω (νομίζω 4 μήνες). Αν θέλεις πιο παλιά πληρώνεις, μάλλον αυτή είναι η χρέωση των 5€ που άκουσες.

 

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι, κανονικά οποιαδήποτε κατασκευή - οίκημα σε ένα οικόπεδο θέλει κάποιου είδους άδεια; Πχ ένα γκαράζ, μια αποθήκη, ένα σπιτάκι κήπου κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ήθελα την άποψή σας για το αν έχετε παρκάρει στο ελ.βενιζελος..συμφέρει απο τιμή και τετεια..θα παμε εξω για πεντε μερες 3ατομα..το κόστος αποτι ειδα ειναι25ε για να παρκαρεις στο Ρ3 μας συμφέρει απο το να παρουμε λεωφορειο-προαστιακο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά, για αεροδρόμιο το εισιτήριο είναι 6 €το άτομο. Άρα 18 να πάτε και 18 να έρθετε, 36. Συν την ταλαιπωρία των συγκοινωνιών, θα προτιμούσα τα 25+διόδια και να είμαι έξω από το σπίτι μου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημέρωση βιβλιαρίου εννοείς; Είναι δωρεάν μέχρι ένα διάστημα πίσω (νομίζω 4 μήνες). Αν θέλεις πιο παλιά πληρώνεις, μάλλον αυτή είναι η χρέωση των 5€ που άκουσες.

 

 

Οχι ακριβως ενημερωση βιβλιαριου. Αντιγραφο για το ποσο που ειχα στον τραπεζικο λογαριασμο μια συγκεκριμενη ημερα του χρονου. Συγκεκριμενα 31/12/2015.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε πόσο θέλει για να πιάσει μια αντιβίωση? και αν πρέπει να είσαι φαγωμένος.

 

Εδώ και 3 μέρες ταλαιπωρούμε από περιστεφανίτιδα και τρώω με μεγάλη δυσκολία και πόνο. Πήγα σε γιατρό και μου έδωσε θεραπεία (amoxil) και είμαι στο 5ο χάπι (1/8ώρες) αλλά ακόμα δεν έχω δει βελτίωση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπαρχει τροπος ώστε ένα παραθυρο να είναι παντα πρωτο στην επιφανεια εργασιας?

Δε μιλαω για παραθυρο των windows, για παραθυρο εφαρμογης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπαρχει τροπος ώστε ένα παραθυρο να είναι παντα πρωτο στην επιφανεια εργασιας?

Δε μιλαω για παραθυρο των windows, για παραθυρο εφαρμογης.

Ποια εφαρμογή θέλεις; μερικές εφαρμογές το έχουν σαν επιλογή στις ρυθμίσεις τους αλλιώς μπορείς να χρησιμοποιήσεις κάποιο άλλο προγραμα που μπορεί να το κανει όπως το turbotop.

 

www.howtogeek.com/196958/the-3-best-ways-to-make-a-window-always-on-top-on-windows/amp/?client=safari

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε πόσο θέλει για να πιάσει μια αντιβίωση? και αν πρέπει να είσαι φαγωμένος.

 

Εδώ και 3 μέρες ταλαιπωρούμε από περιστεφανίτιδα και τρώω με μεγάλη δυσκολία και πόνο. Πήγα σε γιατρό και μου έδωσε θεραπεία (amoxil) και είμαι στο 5ο χάπι (1/8ώρες) αλλά ακόμα δεν έχω δει βελτίωση.

Αν η αντιβιωση λειτουργουσε το ιδιο και με στανταρτ χαπια σε όλους τους ανθρώπους και σε όλους τους ιους, δεν θα πηγαίναμε στο γιατρό, αλλα στο σούπερ μάρκετ να αγοράσουμε χαπια
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ακριβως ενημερωση βιβλιαριου. Αντιγραφο για το ποσο που ειχα στον τραπεζικο λογαριασμο μια συγκεκριμενη ημερα του χρονου. Συγκεκριμενα 31/12/2015.

Α οκ, δεν το ξέρω καθόλου αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε πόσο θέλει για να πιάσει μια αντιβίωση? και αν πρέπει να είσαι φαγωμένος.

 

Εδώ και 3 μέρες ταλαιπωρούμε από περιστεφανίτιδα και τρώω με μεγάλη δυσκολία και πόνο. Πήγα σε γιατρό και μου έδωσε θεραπεία (amoxil) και είμαι στο 5ο χάπι (1/8ώρες) αλλά ακόμα δεν έχω δει βελτίωση. 

Την δεύτερη μέρα πιάνει συνήθως.

 

(δεν είμαι γιατρός)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ερώτηση αντικαταβολή πλέον πάνω από 500 δεν γίνεται ;

Γιατι να μην γινεται ; Απλα κατα την παραλαβη θα πληρωσεις με καρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξαναρωτησω γιατί χάθηκε στο νήμα η ερώτηση.

Παρηγγειλα από GearBest,Ali κάποιες μπαταρίες και υγρά για ηλεκτρονικό τσιγάρο και νου είπαν λίγο πολύ ότι πλέον δεν μπορούν να στείλουν λόγο νέου κανονισμού για τα αεροπλάνα που βγήκε. Γνωρίζει κάποιος αυτή την απόφαση για το τι μπορούμε να παραγγείλουμε και τι όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...