Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήγα σε ένα μαγαζί/αποθήκη ηλεκτρονικών (ebw) και ζήτησα επί τόπου να προ-πληρώσω ένα προτζεκτοράκι.

Μαντέψ' τε:Δεν προβλεπόταν!!!

 

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ (ναι,φωνάζω),πήγα με λεφτά στη τσέπη,τους είπα να τους πληρώσω εκείνη τη στιγμή για προϊόν που θα μου φέρνανε και αρνήθηκαν,γιατί δεν προβλέπεται απ' το καταστατικό τους.

 

Σας βλέπω σαν το matrix,να σας έχουν για μπαταρίες.

 

Ο μαγκάκος που κάνει κουμάντο ή botάκι είναι ή πολύ προχώ,αλλά σε τρία τέρμινα όμως και μέχρι τότε θα χάνει πελάτες.

 

Προφανώς θα θέλει με ένα κλικ να βγάζει λ7,ούτε αποθήκες,ούτε τιμολόγια,ούτε προσωπικό,ούτε εφορίες,τίποτα,όλα στον αέρα και οι μονάδες στη τσέπη του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά είναι η απορία;

 

Να ρωτήσω εγώ: Ζήτησες να σου κρατήσουν αυτό το προτζεκτοράκι; Να το παραγγείλεις; Τι ακριβώς;

Από τη στιγμή που δε προβλέπεται από το καταστατικό γιατί να το παραβούν; Επειδή σε εξυπηρετεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά είναι η απορία;

 

Να ρωτήσω εγώ: Ζήτησες να σου κρατήσουν αυτό το προτζεκτοράκι; Να το παραγγείλεις; Τι ακριβώς;

Από τη στιγμή που δε προβλέπεται από το καταστατικό γιατί να το παραβούν; Επειδή σε εξυπηρετεί;

Έκανα τριάντα χιλιόμετρα (πήγαιν' έλα),δεν με εξυπηρετούσε.

Δεν ζήτησα να το κρατήσουν,για παραγγελία πήγα,με ένα τιμολόγιο να μου φτιάξουν b2b,δεν έγινε γιατί δεν ήξεραν πόσο είναι το ελάχιστο ποσό ούτε τη συχνότητα συνεργασίας.

Στη σελίδα τους λέει για πληρωμή μετρητά.

Τους ζήτησα να μπούμε επί τόπου online,αλλά γιοκ.

 

Γιαβόλ χερ κομαντατούρ,απρούβ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανες 30 χλμ χωρίς να πάρεις πρώτα ένα τηλέφωνο για να σιγουρευτείς πως θα σε εξυπηρετήσουν με τον τρόπο που θέλεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τόση ώρα τρολάρω σε λάθος topic,ας το πάει κάποιος στο Μπλα-Μπλα,πριν γίνει "του μπλα-μπλα".

 

Μίλαγαν όλα τα τηλέφωνα και είπα να πάω μιά βόλτα.

Απλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κατάλαβα καλά τι εννοάς, κοιτάζεις στον τριγωνομετρικό πίνακα ποιά γωνία αντιστοιχεί σε sin=x

Ναι αυτό θέλω χοντρικά, αλλά θέλω να βρω τον τύπο ώστε να τον βάλω στο excell και να μου βγάζει από εκεί κάτι αποτελέσματα.

 

Οπότε το like πάει στον sellers. Sorry :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε να προτεινετε καποιο μικρο σε μεγεθος mp3 αλλα με ικανοποιητικη χωρητικοτητα ωστε να το εχω μαζιοταν παω για τρεξιμο ;

Το κινητο δεν βολευει τοσο και λογω μεγεθους αλλα και επειδη ρουφαει την μπαταρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος λόγος που όταν ανοίγω τις διεργασίες ο chrome φαίνεται σαν έξι διαφορετικές διεργασίες και όχι όλος μαζί όπως τα φυσιολογικά προγράμματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος λόγος που όταν ανοίγω τις διεργασίες ο chrome φαίνεται σαν έξι διαφορετικές διεργασίες και όχι όλος μαζί όπως τα φυσιολογικά προγράμματα;

Βοηθαει στο να παραμενει ενεργος ακομα και αν σου κρασαρει μια καρτελα λογω καποιου extension ή για οποιονδηποτε αλλο λογο. Στον explorer πχ αν κρασαρει μια καρτελα πρεπει να επανεκκινησεις τον browser με αποτελεσμα να χασεις τις αλλες ανοιχτες καρτελες ή δεδομενα. Επιπλεον με καποιο τροπο βοηθάει και στην ταχυτητα αλλα δεν γνωριζω το πως ακριβως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε να προτεινετε καποιο μικρο σε μεγεθος mp3 αλλα με ικανοποιητικη χωρητικοτητα ωστε να το εχω μαζιοταν παω για τρεξιμο ;

Το κινητο δεν βολευει τοσο και λογω μεγεθους αλλα και επειδη ρουφαει την μπαταρια

 

ψαξε για sansa clip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...