Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το φύσηξα αλλά δεν άλλαξε κάτι. Επίσης το έβγαλα από την usb και το ξανάβγαλα αλλά τζίφος. Επίσης έκανα επανεκίννηση αλλά και πάλι τίποτα


Μνρ gang, το άλλο αριστερό εννοώ


Τα υπόλοιπα δουλεύουν κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορεις να αλλαξεις τα κουμπια το δεξι δηλαδη να λειτουργει σαν αριστερο

 

http://windows.microsoft.com/en-us/windows/change-mouse-settings#1TC=windows-7

 

Με το Tab μπορεις να μετακινηθεις στα εικονιδια/επιλογες,ετσι θα μπορεις να μπεις στο control panel για να αλλαξξεις τις ρυθμισεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, και το περίγραμμα μετακινήται από επιλογή σε επιλογή αλλά άμα πατήσω εντερ πατιέται το "οκ" που είναι σε φωτεινή επιλογή η οποία δεν αλλάζει με το ταμπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο πρόβλημα και το δικό μου με το αριστερό και αναγκαστικά σε αντίστροφη λειτουργία των πλήκτρων όπως προτάθηκε. Από περιέργεια, να δώ αν όντως είναι 100% το ίδιο πρόβλημα.. Κθου, σου πέθανε τελείως το αριστερό ή ώρες ώρες πιάνει; Eμένα μπορεί π.χ. για μισή ώρα νέκρα και μετά για κανα 10λεπτο -ή και αρκετά παραπάνω- οκ, και μετά να πιάνει μόνο με σειρά απανωτών κλικ και πάλι από την αρχή... μαζοχιζόμουν να ανοίγω να πάντα με δεξί κλικ στα κολλήματα έως που έφαγα φλασιά ότι παίζει η αντιστροφή πλήκτρων.

 

Έτσι δουλεύει μια χαρά, αλλά ακόμη ο εγκέφαλος δεν το 'χει συνηθίσει και νιώθω σαν ανάπηρο ώρες ώρες lol, από την άλλη λυπάμαι να το πετάξω και να πάω για άλλο αφού έστω κι έτσι είναι λειτουργικό :/

 

edit: με πρόλαβες στο ποστ, συγκρατημένη χαρά να δεις πως θα πάει, γιατί όπως είπα από πάνω και το δικό μου μια έτσι μια γιουβέτσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tρέμει το φυλλοκάρδι τώρα που σου γράφω, αλλά δεν ξέρω περισσότερα για την πορεία για συνέβει πρώτη φορά (μετά από επανεκίνηση) πριν κανα τετράωρο. Έμεινε τελείως νεκρό για 3,5 ώρες χωρίς αναλαμπές χωρίς τπτ και τώρα επανήλθε εντελώς μυστηριωδώς και δουλεύει ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παιδιά εδώ και κάπου 2-3 βδομάδες, έχω συνηθίσει και κοιμάμαι κάπου πρωί πρωί (6-7), και ξυπνάω απόγευμα. Μετά προφανώς δεν μπορώ να κοιμηθώ και μένω ξύπνιος όλο το βράδυ. Αυτό συνεχίζεται και θέλω να το σταματήσω. Προσπάθησα να το πάω σερί αλλά δεν τα καταφέρνω, και κοιμάμαι. Help?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...