Προς το περιεχόμενο

Microsoft: 15GB για όλους τους χρήστες OneDrive και 1TB για συνδρομητές Office 365


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως η εταιρεία αναφέρει ότι με βάση τα δεδομένα που έχει συλλέξει, οι τρεις στους τέσσερις χρήστες της υπηρεσίας έχουν λιγότερα από 15GB δεδομένων αποθηκευμένα στον υπολογιστή τους.

Δεν το έπιασα αυτό. Μάλλον στον λογαριασμό τους εννοεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Σαχλαμάρες καθρεφτάκια για ιθαγενείς.

 

www.synology.com

 

Σκας λεφτά δε λέω, φτιάχνεις το cloudάκι ΣΟΥ με άπειρες δυνατότητες (DSM) και τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σαχλαμάρες καθρεφτάκια για ιθαγενείς.

 

www.synology.com

 

Σκας λεφτά δε λέω, φτιάχνεις το cloudάκι ΣΟΥ με άπειρες δυνατότητες (DSM) και τέλος.

 

Πειράζει να τα έχεις και τα δύο; Ως συνδρομητής Office 365 και ως ευτυχής κάτοχος ενός DS411j (επίκειται και αγορά δεύτερου σε σύντομο χρονικό διάστημα), δεν με "χαλάει" να έχω περισσότερες επιλογές. :)

 

Άσε που το Office για iPad (εξαιρετικό πρόγραμμα) "σώζει" μόνο σε OneDrive, οπότε καλό είναι να υπάρχει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hubic έχει τις καλύτερες τιμές στην αγορά 1 ευρώ τον μήνα τα 100gb 10 ευρώ τον μήνα το 1tb είναι στην γαλλία  δλδ εκτός nsa.  https://hubic.com/ free 25gb ;-)

 

10e για 10 TB?

too good to be true

 

 

καιρος να βαλω linux στον server

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειράζει να τα έχεις και τα δύο; Ως συνδρομητής Office 365 και ως ευτυχής κάτοχος ενός DS411j (επίκειται και αγορά δεύτερου σε σύντομο χρονικό διάστημα), δεν με "χαλάει" να έχω περισσότερες επιλογές. :)

 

Άσε που το Office για iPad (εξαιρετικό πρόγραμμα) "σώζει" μόνο σε OneDrive, οπότε καλό είναι να υπάρχει. 

Καθόλου δεν πειράζει (κάτοχος DS214). Το plugin για OneDrive απότι διαβάζω είναι στα σκαριά. Απλά αν το δεις μακροχρόνια συμφέρει, με καταλαβαίνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαχλαμάρες καθρεφτάκια για ιθαγενείς.

 

www.synology.com

 

Σκας λεφτά δε λέω, φτιάχνεις το cloudάκι ΣΟΥ με άπειρες δυνατότητες (DSM) και τέλος.

 

 

 

Έχει και συγχρονισμό ??? Νομίζω ότι είναι απλό backup...

Tο έχω βάλει στο στόχαστρο γιατί το freeNAS δεν με βόλεψε ...

 

Μάλιστα θα βαλω επάνω και έναν client για το www.crashplan.com και φανταζομαι ότι θα είμαι κομπλέ (μία έκδοση των αρχείων σου πρέπει να βρίσκεται οπωσδήποτε offsite)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...