Προς το περιεχόμενο

Tablet Toshiba Encore WT8-A-102 (139€ @you.gr) [ΤΕΛΟΣ]


tikei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συμφωνω με τον φιλο.κ εγω δεν υπηρχε περιπτωση να δεχομουν αντικαταστασης οθονης η οτιδηποτε αλλο σε συσκευη ολοκαινουρια 2 ημερων.καλυτερα πισω και τα λεφτα στην τσεπη για κατι αλλο.+ οτι δεν παιζει ρολο το ποσο το πηραμε(ας εκανε και 20 ευρω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 753
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λίγο άσχετο με τα θέματα εγγυήσεων,προβλημάτων κτλ που συζητάτε,αλλά αυτή η εφαρμογη onscreen touchpad μου φάνηκε πολύ χρήσιμη για τη "στριμωγμένη" κατάσταση που επικρατεί στη desktop λειτουργια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντός έχω πάθει την πλάκα μου πόσο ακριβής είναι το touch στην dekstop έκδοση...το note 10.1 που έχω με αυτό είναι μέρα με την νύχτα.Α ρε windows και πάλι windows

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καταρχήν δεν είναι 1 αλλά περισσότερα, Το 1 δεν θα φαινόταν καν σε οθόνη 1 εκ pixel.  Δεύτερον επικοινώνησα με την toshiba και μου είπαν για αντικατάσταση οθόνης. Εγώ σε καινούργια συσκευή δεν δεχομαι να την ανοίξουν όσο και σε καλή τιμή το πήρα. Το doa το δίνει το κατάστημα, το κατάστημα με παραπέμπει στην  toshoba..ε δεν θα κάτσω να γίνομαι μπαλάκι.Είναι η 3η μέρα και το toshiba παραμένει κλεισό στο κουτί του περιμένοντας το τι θα γίνει. Πάντως αν έχασες την προσφορά και θέλεις στο δίνω όσο το πήρα (μόνο για σένα).

κάνε υπαναχώρηση τότε, ο "καινούριος" νόμος που ισχύει από τα μέσα του Ιουνίου διευκρινίζει πλέον ότι δεν υπάρχει πρόβλημα αν έχεις ανοίξει την συσκευασία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνε υπαναχώρηση τότε, ο "καινούριος" νόμος που ισχύει από τα μέσα του Ιουνίου διευκρινίζει πλέον ότι δεν υπάρχει πρόβλημα αν έχεις ανοίξει την συσκευασία...

Αυτό προτείνει το you. Λογικά ξεστόκαραν τα κομμάτια και προτιμούν την υπαναχώρηση από το doa.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και εγω με τη σειρα μου οτι ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απο το ταμπλετ αφου καταφερα να ξεπερασω το γολγοθα των update ...εχω μεινει πια με 5,20 gb ελευθερο χωρο με σχεδον τα παντα εγκατεστημενα μιας και διαβαζω οτι υπαρχουν update για drivers απο αλλα ταμπλετ εχω ακομα λιγο δουλιτσα οταν βρω  χρονο θα ασχοληθω και με αυτα ... εκανα την αξιολογηση στο σκρουτζ ως οφειλα !! 

καλα ξεμπερδεματα στα παιδια που αντιμετωπιζουν προβληματα  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή έκανα μόνο τα updates της microsoft και δεν ασχολήθηκα με αυτά της toshiba, είναι σημαντικά? ρωτάω γιατί δουλεύουν όλα ρολόι τώρα και δε ξέρω αν κάνω καμια αναβαθμιση μην προκύψουν τίποτα από τα αναφερθέντα προβλήματα. 
Έριξα και γω μια αξιολόγηση, ελπίζω να ρίξουν όλοι όσοι παρέλαβαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και εγω με τη σειρα μου οτι ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απο το ταμπλετ αφου καταφερα να ξεπερασω το γολγοθα των update ...εχω μεινει πια με 5,20 gb ελευθερο χωρο με σχεδον τα παντα εγκατεστημενα μιας και διαβαζω οτι υπαρχουν update για drivers απο αλλα ταμπλετ εχω ακομα λιγο δουλιτσα οταν βρω  χρονο θα ασχοληθω και με αυτα ... εκανα την αξιολογηση στο σκρουτζ ως οφειλα !! 

καλα ξεμπερδεματα στα παιδια που αντιμετωπιζουν προβληματα  :-D

περασε κ το recovery σε ένα USB stick η μια 8gb κάρτα SD κ θα γλιτώσεις αλλά 4.5gb.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/valueline-vlcp60570b02-usb-a-female-usb-micro-b-male-usb20-adapter-cable-020m-p-PER.753941αυτό κάνει για να συνδέω πληκτρολόγιο-ποντίκι ή φλασάκια και σκληρούς δίσκους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/valueline-vlcp60570b02-usb-a-female-usb-micro-b-male-usb20-adapter-cable-020m-p-PER.753941αυτό κάνει για να συνδέω πληκτρολόγιο-ποντίκι ή φλασάκια και σκληρούς δίσκους?

Εγώ με τέτοιο καλωδιάκι από πλαίσιο (3 ευρώ εκεί βέβαια) έκανα τη δουλειά μου. Οπότε ναι. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παω για επιστροφη απο δευτερα γιατι το wifi λειτουργει μονο εξ επαφης και με τα 3 router που δοκιμασα.

 

Ελπιζω να ειναι ευκολος αθλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παω για επιστροφη απο δευτερα γιατι το wifi λειτουργει μονο εξ επαφης και με τα 3 router που δοκιμασα.

 

Ελπιζω να ειναι ευκολος αθλος.

 

δοκίμασες να περάσεις εσύ νεότερους drivers;

δοκίμασε να δεις...μήπως δεν είναι hardware το προβλημα, γιατί πιθανότερο είναι να μην υπάρχει άλλη συσκευή να στην αλλάξουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκίμασες να περάσεις εσύ νεότερους drivers;

δοκίμασε να δεις...μήπως δεν είναι hardware το προβλημα, γιατί πιθανότερο είναι να μην υπάρχει άλλη συσκευή να στην αλλάξουν...

Προφανως περασα τα παντα, εχω φαει αρκετες ωρες. Δεν με νοιαζει το αν θα μου την αλλαξουν η αν θα το φτιαξουν αμεσα η αν θα μου δωσουν τα χρηματα μου, με ενδιαφερει αυτο που αγορασα να εχει καποια χρηση και αυτη τη στιγμη λειτουργει μονο ως κορνιζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...