Προς το περιεχόμενο

Tablet Toshiba Encore WT8-A-102 (139€ @you.gr) [ΤΕΛΟΣ]


tikei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις μίλησα με you. Δεχθήκανε ότι το tablet είναι doa και μου είπανε ότι μου πιστώσανε τα λεφτά και ότι μπορώ να τα πάρω. Ζήτησα αντικατάσταση και μου είπανε ότι τέλος του μήνα θα το έχω. 

Οσοι έχετε θέμα με το wifi μη το ψάχνετε δώστε το παιδιά ( πριν λήξει το doa ) κυκλοφορούνε πολλά ελλατωματικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 753
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Τα σημερινα ποστς περι των προβλημάτων του wifi, μετεφερθηκαν στο σχετικο με το ταμπλετ τοπικ που υπαρχει εδώ και ημερες. Εδώ θυμιζω, μονο αναφορες σχετικα με εξελιξη παραγγελιων, doa κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Sorry για το ninja post αλλά το 1 που πήρα δεν το έχω ανοίξει καν και το δίνω όσο το πήρα αν το θέλει κάποιος.

Απλά λογο έλλειψης χρόνου μονο χέρι χερι και μόνο ΒΠ αττικής(Άγιος Στέφανος, Καπανδρίτι κτλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για το ninja post αλλά το 1 που πήρα δεν το έχω ανοίξει καν και το δίνω όσο το πήρα αν το θέλει κάποιος.

Απλά λογο έλλειψης χρόνου μονο χέρι χερι και μόνο ΒΠ αττικής(Άγιος Στέφανος, Καπανδρίτι κτλπ).

Μάλλον το θέλω, σου στέλνω pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Sorry για το ninja post αλλά το 1 που πήρα δεν το έχω ανοίξει καν και το δίνω όσο το πήρα αν το θέλει κάποιος.

Απλά λογο έλλειψης χρόνου μονο χέρι χερι και μόνο ΒΠ αττικής(Άγιος Στέφανος, Καπανδρίτι κτλπ).

Μάλλον το θέλω, σου στέλνω pm.

κι εγώ θα το ήθελα σου στέλνω pm Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και εκανε bump το thread ο matrixxx να αναφερω πως το you το χει απο χθες στα 339€ κατοπιν παραγγελιας.

Λογικα θα πρεπει να τιμησουν τα DOA με αντικατασταση εφοσον το ξαναφερνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@gio

Μην παιρνεις τοις μετρητοις τον πληθυντικο, απλα διαβασα αρκετα παραπονα για wifi και ενα για καμμενα pixel γι αυτο ειπα "τα DOA", ας ενημερωσουν οι παραπονεμενοι κατοχοι αν θελουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμένα το you δεν μου είπε για doa, αντίθετα προσπάθησε να το αποφύγει. Μου έδωσε το τηλέφωνο της ideal να επικοινωνήσω, όπου μου είπανε ότι αν το στείλω εκεί και διαπιστωθεί το πρόβλημα με τα pixel θα γίνει αντικατάσταση οθόνης. Για το doa μου είπαν ότι είναι ευθύνη του καταστήματος, οπότε το you μου πρότεινε να το γυρίσω πίσω και να πάρω επιστροφή χρημάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Efo, ποια ηταν η διαδικασια που ακολουθησες;

Τους πήρα τηλέφωνο και μου ζήτησαν να τους το στείλω πίσω με acs με δικιά τους χρέωση. Μου στείλανε με email πρώτα ένα χαρτί να εκτυπωσω με αριθμό DOA από την ideal. Μου δεχτηκανε το DOA και μου πρότειναν τα λεφτά πίσω. Εγώ ζήτησα tablet και όχι λεφτά και μου είπανε ότι θα μου το στείλουν μόλις είναι διαθέσιμο στα τέλη του μήνα. Εξυπηρετικότατοι μου φάνηκαν αλλά θα δειξει
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@gio

Μην παιρνεις τοις μετρητοις τον πληθυντικο, απλα διαβασα αρκετα παραπονα για wifi και ενα για καμμενα pixel γι αυτο ειπα "τα DOA", ας ενημερωσουν οι παραπονεμενοι κατοχοι αν θελουν.

Nαι, δεν εχω διαβασει ολο το θεμα αλλά κι εγω ενα περιστατικο με καμμενα pixel θυμομουν και ξαφνικα πηρε το ματι μου ενα σωρο ποστς για το wi-fi... wtf!

Eμένα το you δεν μου είπε για doa, αντίθετα προσπάθησε να το αποφύγει. Μου έδωσε το τηλέφωνο της ideal να επικοινωνήσω, όπου μου είπανε ότι αν το στείλω εκεί και διαπιστωθεί το πρόβλημα με τα pixel θα γίνει αντικατάσταση οθόνης. Για το doa μου είπαν ότι είναι ευθύνη του καταστήματος, οπότε το you μου πρότεινε να το γυρίσω πίσω και να πάρω επιστροφή χρημάτων.

Θα σου συνιστουσα εντονα να ΜΗΝ το κανεις (το 1ο). Ιδιο μαγαζι και ιδια αντιπροσωπεια μου την εφεραν ακριβως ετσι πριν μερικα χρονια, ανυποψιαστος ακομα εγω, με την κυρια ideal τελικα να με φορτωνει 20 ευρω μεταφορικα με το ζορι για προϊον που ειχα αγορασει 59 ευρω. Ειναι ευθυνη του καταστηματος να το παρει πισω και να κανει ο,τι νομιζει για να σε εξυπηρετησει καλυτερα ΧΩΡΙΣ (το κυριοτερο) να προκυψουν εξοδα για εσενα. Επισης οταν παρεις κατι και ειναι DOA εννοειται οτι ΕΣΥ εχεις το δικαιωμα να απαιτησεις να παρεις ...αυτο που ηταν να παρεις (!) και οχι τα χρηματα σου πισω, εφοσον αυτο θες φυσικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το you μου στέλνει νέο toshiba encore ( ελπίζω να μην έχει και αυτό πρόβλημα ).

Μπράβο στο κατάστημα για την άψογη εξυπηρέτηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα πάντως στο you δεν δέχτηκαν doa τα καμένα pixel, χωρίς καν να το δουν. Τους είπαν λέει από την Toshiba αντικατάσταση οθόνης....

Άλλη πολιτική για την οθόνη άλλη για το wifi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...