Προς το περιεχόμενο

Στην Αγγλία, το 26% των χρηστών Samsung Galaxy S5 άλλαξε από iPhone


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά καλά... εγώ τουλάχιστον δεν ξεγελάω τον εαυτό μου όπως κάνετε μερικοί που κράζετε το μήλο.

 

Αποδέχομαι ότι είναι τα καλύτερα κινητά αλλά διαφωνώ με την τιμή, η τιμή έπρεπε να είναι 500-600ΜΑΧ και όχι 700-900.

Προσωπικά δεν σκάω να έχω ένα τέτοιο, έχω χορτάσει με άλλα...

επειδη κατεχω ενα lg g3 στα χερια μου 32αρι θα ηθελα να σε πληροφορησω οτι το 5s ειναι ενα κινητακι για παιδακια υπερτιμημενο μεχρι αηδιας και ειλικρινα επιτελους 2014 εχουμε ακομη στην apple κολλησες εσυ?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όλοι εσείς που κράζετε την Apple, λαχταράτε ένα τέτοιο στα χέρια σας...γατάκια...

 

Εγώ είμαι υπέρ των iPhones γιατί έχουν απίστευτη ποιότητα υλικού και λογισμικού, κατά την γνώμη μου 500 ευρώ για ένα IPhone 5 είναι λίγα... δεν μπορεί να έχει 500 ευρώ το iPhone 5 και το Samsung 5 που είναι πολύ κατώτερο να είναι στην ίδια τιμή.

 

(Το Smasung 5 απλά σαν παράδειγμα το ανέφερα)

 

Εχω 2 κινητα htc m7 κ 5s. Στο θεμα browsing τα android ειναι χρονια πισω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ότι έρχεται τρίτο (όταν προηγούνται δύο, λογικά έρχεσαι τρίτος, όχι δεύτερος, όπως γράφεται στην είδηση), πίσω από το 5S και το "αποτυχημένο" (και πλαστικό) 5C, και τα δύο περσινά ξινά μοντέλα, φαντάζομαι είναι άνευ σημασίας....

Επεξ/σία από efstratios
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλάζεις launcher και είσαι κομπλέ. Δεν καταλαβαίνω γιατι όλοι κατακρίνουμε τη σάμσουνγκ. Ναι έχει λάγκ, αλλα όχι οτι δεν μπορείς να το αντιμετωπίσεις.

Υπάρχουν συσκευές android με 140-150€ που πάνε τέρμα smooth και κάνεις και ότι θες.

Γι'αυτο την κράζουν, που το ναυαρχιδι της,των 600+€,έχει lag!!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι υπέρ των iPhones γιατί έχουν απίστευτη ποιότητα υλικού και λογισμικού, κατά την γνώμη μου 500 ευρώ για ένα IPhone 5 είναι λίγα... δεν μπορεί να έχει 500 ευρώ το iPhone 5 και το Samsung 5 που είναι πολύ κατώτερο να είναι στην ίδια τιμή.

 

Κι εγώ μέχρι πριν λίγες μέρες τα ίδια πίστευα. Άνοιξα όμως το iphone 4 που έχω και το έκανα βίδες για να αλλάξω το κουμπάκι του power που είχε χαλάσει. Δεν έχω ανοίξει άλλο κινητό (πέρα από κάποια παλιά νοκια), άλλα μπορώ να πω ότι απογοητευτηκα όταν είδα το εσωτερικό του δικοί μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4" είναι πολύ λίγες για την εποχή μας

Γιατί, τι έχει η εποχή μας; Ομαδική γκαβομάρα; Εγώ προτιμώ το τεσσαράκι μου, μετά βίας θα πάω σε 5s, οριακό για μένα. Οι παντόφλες βέβαια έχουν το καλό ότι όταν θες να αποφύγεις κάποιον και κάνεις ότι μιλάς στο κινητό, δεν σε βλέπει καν:)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ μέχρι πριν λίγες μέρες τα ίδια πίστευα. Άνοιξα όμως το iphone 4 που έχω και το έκανα βίδες για να αλλάξω το κουμπάκι του power που είχε χαλάσει. Δεν έχω ανοίξει άλλο κινητό (πέρα από κάποια παλιά νοκια), άλλα μπορώ να πω ότι απογοητευτηκα όταν είδα το εσωτερικό του δικοί μου

Τι...?δεν ήταν τίγκα στο χρυσό και την πλατίνα???:shock: :P
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είναι πλαστίκο και κάνει 700ευρώ...

 

Και το G2 πλαστικό είναι, δεν βλέπω κανέναν να το κράζει... Ίσα ίσα που είναι και η Νο1 πρόταση σε ναυαρχίδες android... Αλλα και που στο λέω, τσάμπα τα λέω. Το hate έχει ποτίσει μέσα σου, πάντα θα βρίσκεις να πείς κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είναι πλαστίκο και κάνει 700ευρώ...

1)Το πλαστικο ειναι πιο ακριβο απο το αλουμινιο ομως :)

2)Και ολα τα iPhone εως το 4 πλαστικα ηταν και κανανε περισσοτερο απο 700 ευρω

3)Το 5c πλαστικο ειναι επισης

4)Η samsung βγαζει συσκευες για οσους θελουν να αγορασουν τεχνολογια, και οχι μοδα, οποτε δεν κοιτανε τα υλικα κατασκευης

Η samy παντως κατασκευαζει καλα air condition

Και τα iPhone επισης :D

Σίγουρα μοιράζει πόνο... στους κατόχους των συσκευών της. Παθών!

Μετα το iPhone4 φιλε τα παθη του S5 σου φαινονται παιχνιδακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Το πλαστικο ειναι πιο ακριβο απο το αλουμινιο ομως :)

2)Και ολα τα iPhone εως το 4 πλαστικα ηταν και κανανε περισσοτερο απο 700 ευρω

3)Το 5c πλαστικο ειναι επισης

4)Η samsung βγαζει συσκευες για οσους θελουν να αγορασουν τεχνολογια, και οχι μοδα, οποτε δεν κοιτανε τα υλικα κατασκευης

Και τα iPhone επισης :D

Μετα το iPhone4 φιλε τα παθη του S5 σου φαινονται παιχνιδακι.

Θεωρείς δλδ το Μ8 υποδεέστερο του S5...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα ειναι τοσο χαζος ο κοσμος? πως το αγοραζει? δε διαβαζει τα φορουμ που ολοι βριζουν το συγκεκριμενο κινητο?

Eσυ διαβασες τη γνωμη αυτου του 26% για το galaxy s5 και αρχισες τους fanboy-σμους ή (καταχρηστικα) θεωρεις οτι ειναι ευχαριστημενοι (και ακομα πιο καταχρηστικα οτι τους αρεσει περισσοτερο απτο προηγουμενο κινητο τους) και αρχιζεις τα δικα σου;

 

Το παραπανω ποστ δεν απευθυνεται μονο σε εσενα αλλα και σε αλλες γραφικοτητες τυπου "ετσι σαμμυ μοιρασε πονο" κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eσυ διαβασες τη γνωμη αυτου του 26% για το galaxy s5 και αρχισες τους fanboy-σμους ή (καταχρηστικα) θεωρεις οτι ειναι ευχαριστημενοι (και ακομα πιο καταχρηστικα οτι τους αρεσει περισσοτερο απτο προηγουμενο κινητο τους) και αρχιζεις τα δικα σου;

 

Το παραπανω ποστ δεν απευθυνεται μονο σε εσενα αλλα και σε αλλες γραφικοτητες τυπου "ετσι σαμμυ μοιρασε πονο" κλπ.

Παντως σιγουρα δεν ηταν ευχαριστημενοι απο το iPhone, αλλιως δεν θα το αλλαζαν :P

Θεωρείς δλδ το Μ8 υποδεέστερο του S5...;

Που κολλαει αυτο με αυτα που εγραψες? :o

 

Παντως σιγουρα δεν θεωρω το M8 ανωτερω επειδη εχει αλουμινιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...