Προς το περιεχόμενο

[Πληκτρολογιο] LOGITECH K360 BLUE @ YOU 9.89 [ΤΕΛΟΣ]


tigersgate6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από το συγκεκριμένο γράφω (το έχω φέρει στην δουλειά) και το είχα πάρει στην προηγούμενη προσφορά του Public. Ικανοποιητικό για τα χρήματα του, η αίσθηση των πλήκτρων δεν είναι η καλύτερη (προτιμώ ένα island style με παρόμοιους διακόπτες με laptop) αλλά είναι αξιοπρεπές και εμφανίσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ειστε καλα παιδια για τις ευχαριστιες σας ...χαιρομαι που αρκετοι προλαβατε και βαλατε παραγγελια ...εβαλα και εγω μια ολο και καποια υποχρεωση θα βγαλουμε ... καλες παραλαβες λοιπον και καλοδουλευτα να ειναι !!!
 

Μην ξεχασετε να βαλετε και αξιολογηση στο σκρουτζ το you τελευταια συνεχιζει να μας εκπλησει ευχαριστα  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

και τελος η προσφορα.οποιος προλαβε, προλαβε.

 

 

Ξέρει κανείς αν δουλεύει με tablet ή ps3?

 

 

Όχι δε δουλεύει. Για αυτά θέλεις Bluetooth πληκτρολόγιο.

 

 

Ά ρε Μάνο... μου χρωστάς ένα πληκτρολόγιο... δεν το πρόλαβα!! :)

 

 

Συγγνώμη... Είχε όμως εξαντληθεί πολύ πριν ρωτήσεις!

 

Σχεδόν 12 ωρες! :)

 

ναι και αυτο σωστο ουτε το λινκ δεν εμφανιζε :-D

 

Tigersgate6 ο TS, λεω οκ θα βαλει το τελος στον τιτλο, δεν είναι και χθεσινος...!

 

Αλλαξε η μερα όμως, ο τιτλος είναι ακομα χθεσινος, ας τον αλλαξω εγω άλλη μια φορα... :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας έχει τύχει ποτέ να έχετε βάλει παραλαβή από την κουριερ και τελικά να σας το φέρουν σπίτι; Στην ενημέρωση λέει "αφιξη στο καταστημα" και στη συνεχεια (καταγεγραμμένο ακριβώς την ίδια ώρα) "κατανομή σε courier".

what the...?

 

υγ. κρατάω στο πίσω μέρος του μυαλού ότι θεωρητικά σήμερα, είναι να μου έρθει κάτι ακόμη και μάλλον θα είναι κι αυτό με την ίδια κούριερ. Οπότε μήπως αφού ήταν να έρθουν για το ένα, είδαν ότι υπάρχει και 2ο για εδώ και -παρά το ότι αυτό είναι για παραλαβή από εκεί- είπαν να κάνουν ψυχικό και να το φέρουν πακέτο με το 1ο... στην οποία περίπτωση, δεν με χαλάει στο ελάχιστο προφανώς. Τα συνηθίζουν κάτι τέτοια/έχει τύχει σε κανέναν;

 

ok, άκυρο το αποπάνω σενάριο, μόλις ήρθε μέιλ για το άλλο πακέτο και είναι με άλλη κούριερ. Παραμένει η απορία, γιατί λέει "κατανομή σε κούριερ" ενώ έχω βάλει παραλαβή από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όχι αλλα μου εχει τυχει τις μισες σχεδόν φορες να γινει το αντιθετο! Ο θεος να εχει καλα αυτές τις καταπληκτικες εταιριες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...