Προς το περιεχόμενο

[Πληκτρολογιο] LOGITECH K360 BLUE @ YOU 9.89 [ΤΕΛΟΣ]


tigersgate6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ά ρε Μάνο... μου χρωστάς ένα πληκτρολόγιο... δεν το πρόλαβα!! :)

εγώ δεν θέλω με λατινικούς θα το παραλάβω στην Κέρκυρα εάν το θες γυρνάω όμως μέσα Αυγούστου Αθηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας έχει τύχει ποτέ να έχετε βάλει παραλαβή από την κουριερ και τελικά να σας το φέρουν σπίτι; Στην ενημέρωση λέει "αφιξη στο καταστημα" και στη συνεχεια (καταγεγραμμένο ακριβώς την ίδια ώρα) "κατανομή σε courier".

what the...?

 

υγ. κρατάω στο πίσω μέρος του μυαλού ότι θεωρητικά σήμερα, είναι να μου έρθει κάτι ακόμη και μάλλον θα είναι κι αυτό με την ίδια κούριερ. Οπότε μήπως αφού ήταν να έρθουν για το ένα, είδαν ότι υπάρχει και 2ο για εδώ και -παρά το ότι αυτό είναι για παραλαβή από εκεί- είπαν να κάνουν ψυχικό και να το φέρουν πακέτο με το 1ο... στην οποία περίπτωση, δεν με χαλάει στο ελάχιστο προφανώς. Τα συνηθίζουν κάτι τέτοια/έχει τύχει σε κανέναν;

 

ok, άκυρο το αποπάνω σενάριο, μόλις ήρθε μέιλ για το άλλο πακέτο και είναι με άλλη κούριερ. Παραμένει η απορία, γιατί λέει "κατανομή σε κούριερ" ενώ έχω βάλει παραλαβή από εκεί.

 

 

Ναι μου έχει τύχει από αγορά multirama.Eνώ είχα βάλει παραλαβή από speedex την έφεραν σπίτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μου έχει τύχει από αγορά multirama.Eνώ είχα βάλει παραλαβή από speedex την έφεραν σπίτι.

Τhanks. Τελικά 'ατύχησα', προφανώς η acs έχει δώσει πλέον την δική της ερμηνεία στην περιγραφή "παράδοση σε κούριερ" και δεν σήμαινεi το γνωστό αυτονόητο, γιατί τώρα βλέπω ότι έχει ενημερωθεί πλέον το status στη συνέχεια με "μη παράδοση" και στις παρατηρήσεις "ΠΑΡΑΔΟΣΗ RECEPTION ΕΝΤ.ΑΠΟΣΤ".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια μολις παρελαβα, καλο αλλα λιγο το χρωμα με χαλαει, αν ηταν και σε μαυρο θα ηταν ακομη καλυτερο

edit  τελικα και σε μπλε τα σπαει, κατι το διαφορετικο, το εβαλα σε smart tv και δουλευει τελεια

Επεξ/σία από arma1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ταληράκι που έδωσα πέρυσι για αυτό το πληκτρολόγιο άξιζε.  Με βόλεψε πάρα πολύ και το μέγεθός του, και το ύψος των πλήκτρων, και η απόσταση μεταξύ τους.  Υπόψιν βέβαια ότι όλα αυτά είναι υποκειμενικά, αλλά ακόμη το θεωρώ τέλεια αγορά για μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL βρε σεις, δηλαδή -πέρα από το να έβγαινε ελαττωματικό σε κάτι- υπήρχε περίπτωση να μην άξιζε ένα τάληρο; Όχι φυσικά ότι τα βρίσκουμε στο δρόμο και τα έχουμε για πέταμα, αλλά κινεζιά ενσύρματη να ήταν, ε ένα τάληρο θα άξιζε, πληκτρολόγιο είναι, όχι τσίχλα, πόσο μάλλον αυτό... perspective, people :P

Κατατά, κι εγώ μια σκέψη "χάθηκε ο κόσμος να βάλουνε κάποιο από τα μαύρα" την έκανα αρχικά για 3'', αλλά εντάξει, επώνυμος και καλός ασύρματος γάιδαρος στο 10αρικο, μια χαρά ανεκτά είναι τα μπλε δοντάκια του υπό αυτά τα δεδομένα.

 

Τhanks, OP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tigersgate6 ο TS, λεω οκ θα βαλει το τελος στον τιτλο, δεν είναι και χθεσινος...!

 

Αλλαξε η μερα όμως, ο τιτλος είναι ακομα χθεσινος, ας τον αλλαξω εγω άλλη μια φορα... :)

 Δε θα επαναληφθει ζητω ταπεινα συγνωμη :P Μας εχεις καλομαθει ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL βρε σεις, δηλαδή -πέρα από το να έβγαινε ελαττωματικό σε κάτι- υπήρχε περίπτωση να μην άξιζε ένα τάληρο; Όχι φυσικά ότι τα βρίσκουμε στο δρόμο και τα έχουμε για πέταμα, αλλά κινεζιά ενσύρματη να ήταν, ε ένα τάληρο θα άξιζε, πληκτρολόγιο είναι, όχι τσίχλα, πόσο μάλλον αυτό... perspective, people :P

Κατατά, κι εγώ μια σκέψη "χάθηκε ο κόσμος να βάλουνε κάποιο από τα μαύρα" την έκανα αρχικά για 3'', αλλά εντάξει, επώνυμος και καλός ασύρματος γάιδαρος στο 10αρικο, μια χαρά ανεκτά είναι τα μπλε δοντάκια του υπό αυτά τα δεδομένα.

 

Τhanks, OP.

 

Κι όμως υπάρχουν πολλά πληκτρολόγια που δεν αξίζουν ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...