Προς το περιεχόμενο

Apple: Το iPhone εξακολουθεί να κυριαρχεί, πτώση πωλήσεων του iPad


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέσ' τα!

Και ποιος ο λόγος τότε να μας αραδιάσεις το hardware όλης της οικογένειας και να μας απευθεύνεις ένα "ρητορικό" ερώτημα αφού συμφωνείς με τον από πάνω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και ποιος ο λόγος τότε να μας αραδιάσεις το hardware όλης της οικογένειας και να μας απευθεύνεις ένα "ρητορικό" ερώτημα αφού συμφωνείς με τον από πάνω; 

Συμφωνώ στο "ο καθενας ξερει τι ειναι το καλύτερο για τον εαυτο του", διαφωνώ στο "Με την έλευση των windows χ86 tablet δεν έχει νόημα πια η αγορά ενός ipad." Τι δεν κατάλαβες;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθως δεν γραφω αλλα χαιρομαι που τα χωνεται ο ενας στον αλλο και ετσι εχω κατι να διαβασω να περασει η ωρα μου ( δεν εχω προθεση να ειρωνευτω κανεναν) αλλα αν μου τα ψαλετε και μενα δεν πειραζει παλι θα τα διαβασω να περασει η ωρα μου

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ στο "ο καθενας ξερει τι ειναι το καλύτερο για τον εαυτο του", διαφωνώ στο "Με την έλευση των windows χ86 tablet δεν έχει νόημα πια η αγορά ενός ipad." Τι δεν κατάλαβες;

Kαι γιατι διαφωνεις? Τα tablet εξαρχης προοριζοταν ως desktop replacement, απλα δεν υπηρχε η καταληλη τεχνολογια για κατι τετοιο. Πλεον που ενα tablet με windows phone τρεχει οτι και το PC σου, οχι απλα δεν εχει νοημα η αγορα ενος iPad, δεν υπαρχει καν λογος υπαρξης της συσκευης. Εκτος ισως να καλυψει την πολυ φτηνη κατηγορια των 200 ευρω, οπου λογω specs δεν μπορει να εχει παρουσια ενα windows tablet. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ στο "ο καθενας ξερει τι ειναι το καλύτερο για τον εαυτο του", διαφωνώ στο "Με την έλευση των windows χ86 tablet δεν έχει νόημα πια η αγορά ενός ipad." Τι δεν κατάλαβες;

Με το τι συμφωνείς και διαφωνείς κατάλαβα, τι νόημα είχε να μας αραδιάσεις το hardware του γιου σου και της γυναικας σου και να μας απευθύνεις ρητορικά ερωτήματα για το τι ταμπλετ, αφού προφανώς ξέρεις καλύτερα για τον εαυτό σου. Τώρα ελπίζω να κατάλαβες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειχες στην οικογενεια ενα cayenne, μια ferrari και μια bmw m3 δεν θα επαιρνες και ενα χιουνται να το εχεις του πεταματου?

Ετσι και τωρα μετα απ ολα αυτα , μπορεις να παρεις και ενα android tablet

Επειδη ομως το surface εχει τα τριπλα λεφτα απτο iPad, στη συγκεκριμενη περιπτωση μαλλον το iPad ειναι το χιουνται. Kαι δυστηχως, για να κατεληξες στο χιουνται δεν παιζει σαλιο για να παρεις cayenne. Παρε ενα αυτοκολλητο να κολλησεις απο πισω (απτη νεα εκδοση θα βγαινουν σε φοσφοριζε :) ) και θα την κανεις τη δουλεια σου (μοστρα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι γιατι διαφωνεις? Τα tablet εξαρχης προοριζοταν ως desktop replacement, απλα δεν υπηρχε η καταληλη τεχνολογια για κατι τετοιο. Πλεον που ενα tablet με windows phone τρεχει οτι και το PC σου, οχι απλα δεν εχει νοημα η αγορα ενος iPad, δεν υπαρχει καν λογος υπαρξης της συσκευης. Εκτος ισως να καλυψει την πολυ φτηνη κατηγορια των 200 ευρω, οπου λογω specs δεν μπορει να εχει παρουσια ενα windows tablet. 

 

Με το τι συμφωνείς και διαφωνείς κατάλαβα, τι νόημα είχε να μας αραδιάσεις το hardware του γιου σου και της γυναικας σου και να μας απευθύνεις ρητορικά ερωτήματα για το τι ταμπλετ, αφού προφανώς ξέρεις καλύτερα για τον εαυτό σου. Τώρα ελπίζω να κατάλαβες.

 

Βαριέμαι να εξηγώ τα αυτονόητα. Ό,τι καταλάβατε, καταλάβατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά, μόστρα στην καφετέρια, μόστρα και στα φορουμ....

Εκτός και αν αποτελεί επιχείρημα το τι έχει η γυναίκα σου και το παιδί σου για το τι tablet θα πάρεις.

Έλεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά, μόστρα στην καφετέρια, μόστρα και στα φορουμ....

Εκτός και αν αποτελεί επιχείρημα το τι έχει η γυναίκα σου και το παιδί σου για το τι tablet θα πάρεις.

Έλα ντε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντος αν εαν ειμουν στη θεση του CheOnWeb,το ipad θα επερνα και ειναι πολυ λογικο!

 

Το καθε λογισμικο ειτε στα tablets,ειτε στα desktop/laptop,εχει και τα ΠΛΕΩΝΕΚΤΗΜΑΤΑ και τα ΜΕΙΩΝΕΚΤΗΜΑΤΑ του!

Γι'αυτο και υπαρχουν οπαδοι και χρηστες για ολα τα λογισμικα/μηχανηματα!

 

 

Παρα πολλες φορες,εχω δει,οτι καποιοι δε κανουν για windows tablet και ενα ipad θα τους εκανε τη χρηση πιο ευκολη και την εμπειρια πιο ευχαριστη!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειχες στην οικογενεια ενα cayenne, μια ferrari και μια bmw m3 δεν θα επαιρνες και ενα χιουνται να το εχεις του πεταματου?

Ετσι και τωρα μετα απ ολα αυτα , μπορεις να παρεις και ενα android tablet

Και εαν το Χιουνται σου βγαλει λιγοτερες βλαβες απο τα αλλα αυτοκινητα; Τι θα πεις μετα;

Η αληθεια ειναι οτι ο καθενας περνει οτι θελει βαση των αναγκων του, ειτε πραγματικη αναγκη ειτε εντυπωσιασμο (και αυτο αναγκη ειναι για μερικους). Ειναι ευχαριστο που υπαρχουν συσκευες για εντυπωσιασμο αλλα και να κανεις την δουλεια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...