Προς το περιεχόμενο

Είσοδος της Cyta στην κινητή τηλεφωνία με ειδική προσφορά για τους συνδρομητές της


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άπατους τους βλέπω να πηγαίνουν. Τέτοια περίοδο θυμήθηκαν κι αυτοί να κάνουν είσοδο στην κινητή τηλεφωνία, όλος ο κόσμος το έχει γυρίσει στην καρτοκινητή... :-/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωρογονες καταστασεις με 49%μεριδιο της cosmote το οποιο δεν αυξανεται γιατι δεν την αφηνει η επιτροπη ανταγωνισμου και με το υπολοιπο voda kai wind μαζι,την cyta την βλεπω dead.δεν πας να χτυπησεις με το να φυλακιζεις τον πελατη και με σταθερη.η cosmotr τοσα χρονια μονη της και εχει ενα διμηνο που συνδιασε και οτε σπιτι.και παλι με πολυ πιο υψηλα παγια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουάου τρέξε κόσμε να προλάβεις. Περιμένω πάνω από χρόνο να δω ποιος θα νικήσει την προσφορά της Vodafone με 1200 λεπτά προς όλους, 100 SMS και 600mb με 7 ευρώ το μήνα.... Το καλύτερο μου deal EVER.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος έχει έναν φοιτητή φιλαράκι πάει μαζί του σε wind ή vodafone και με 5 ευρώ τον μήνα έχει 1200' προς όλους 600sms και 1200 mb.

 

Γιατί να κάνει κανείς πλέον συμβόλαια με 25-30-35-40 ευρώ τον μήνα?

 

Μιλάνε πολλοί περισσότερο απο 1200' (20 ώρες) τον μήνα στο τηλέφωνο? Που και πάλι με άλλα 5 ευρώ (δλδ 10 ευρω τον μηνα) κάποιος έχει 40 ώρες ομιλίας προς όλους!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουάου τρέξε κόσμε να προλάβεις. Περιμένω πάνω από χρόνο να δω ποιος θα νικήσει την προσφορά της Vodafone με 1200 λεπτά προς όλους, 100 SMS και 600mb με 7 ευρώ το μήνα.... Το καλύτερο μου deal EVER.

Ποιο πρόγραμμα ειναι αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καρτοκινητη θα βγαλει ?με φορο και λιγο να ξεφυγεις την εβαψες 

ελπιζω να κοψει λιγο απο το καρτελ 

σπιτι με 16 ευρω που εχω μια χαρα κανει την δουλεια της ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο προγραμμα ειναι αυτο ρε παιδιά να το κάνουνε όλοι...!;;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Γουάου τρέξε κόσμε να προλάβεις. Περιμένω πάνω από χρόνο να δω ποιος θα νικήσει την προσφορά της Vodafone με 1200 λεπτά προς όλους, 100 SMS και 600mb με 7 ευρώ το μήνα.... Το καλύτερο μου deal EVER.

Ποιο πρόγραμμα ειναι αυτό;

ποιο ειναι αυτο το προγραμμα; Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το προγραμμα ειναι φοιτητικο. Τα νουμερακια πρεπει καθε οκτωβριο ομως να ξαναγραφονται ως φοιτητικα. Γιατι δυστηχως καποιοι ορκιζονται ή τελειωνει η φοιτητικη του ιδιοτητα. Αλλιως γυριζουν σε απλα καρτοκινητα.

 

Οποτε και να το παρει/αγορασει απο καποιον πρεπει να το εχει αυτο κατα νου.

 

Ειναι ιδιο σε ολες τις εταιρειες λογικα. Εγω το εχω απο την cosmote. 7 ευρω 1200' προς ολους 100sms προς ολους. Δεν εχει ιντερνετ αλλα αν βαλεις 10 σου μπαινουν δωρο 600mb + 600mb & 600' προς cosmote καθε πρωτη του μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολιτισμό θα έχουμε όταν θα μιλάς απεριόριστα ή τουλάχιστον 2000 λεπτά προς όλα τα δίκτυα στην Ελλάδα

και θα έχεις απεριόριστο 4g ή έστω 3g internet στο κινητό (με πραγματικές  ταχύτητες τουλάχιστον 4Μbit up/down και ας κινείσαι με ταχύτητα 90Km/h)

με πάγιο γύρο στα 30€

 

και FTTH τουλάχιστον 50Mbps UP/down με πάγιο (μαζί με απεριόριστη τηλεφωνία κτλ γύρα στα 40€)

και απορώ γιατι κανένας δεν παραπονιέται για την σημερινή κατάσταση που σου δίνουν 300 λεπτά προς όλους (έναντι αμοιβής φυσικά !!!) και στο λένε λες και σου χάρισαν την μάνα τους

άσε που μιλάς 5 λεπτά και στα χρεώνουν για 4000....

η αν δείς λίγο FB χωρίς να είσαι σε πακέτο φύγαν τα 15 € στην κάρτα σαν στραγάλια... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο προγραμμα ειναι αυτο ρε παιδιά να το κάνουνε όλοι...!;;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Γουάου τρέξε κόσμε να προλάβεις. Περιμένω πάνω από χρόνο να δω ποιος θα νικήσει την προσφορά της Vodafone με 1200 λεπτά προς όλους, 100 SMS και 600mb με 7 ευρώ το μήνα.... Το καλύτερο μου deal EVER.

Ποιο πρόγραμμα ειναι αυτό;

ποιο ειναι αυτο το προγραμμα; Sent from my iPhone using Insomnia
Εχει βαλει λιγο πιο πανω ενα link συμφορουμιτης απο οσο ειδα ειναι καρτοκινητο για φοιτητεςΑυτο ειναι το linkhttp://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/paketa/paketa-foititon/student-xclusive-7/
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που ακριβως δινουν 2000 λεπτα σε ολους + απεριοριστο ιντερνετ 3-4g με 30ευρω ??? 

 

 

Στην Αγγλία αν δεν κάνω λάθος απεριόριστα τηλέφωνα και μηνύματα + 1GB 4G data είναι κάπου 25-30 λίρες και κάθε επιπλέον GB είναι περίπου 2 λίρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...