Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν φωτογραφίες του Nokia Lumia 730


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε θα αρχίσουν όλοι σιγά σιγά να εκμεταλλεύονται τις selfies

Η αλήθεια είναι πως όταν μιλάς σε κανα messenger με φίλους σου όλο και μια γελοία σελφι θα βγάλεις για να γελάσετε.

Με 5 mp ακομα καλύτερα :P

Aπιστευτο κινητο. Και δεν μοιαζει με κανενα αλλο lumia. Και τα χαρακτηριστικα του...τρελη αναβαθμιση απο το 720. Ασε που εξαφανισαν τα μπεζελ! Πηραν το τελειο και το εκαναν ΤΕΛΕΙΟΤΕΡΟ (το τελειοτεροτερο το φυλαω για το MacLaren-1030). Απλα απιστευτο! Το επομενο μου κινητο. Στανταρ.

 

 

 

ps. ασχετο, αλλα στο site λεει τιμη (expected to be) για το 1030 στην Αμερικη $1001,01 !!!!!!!

1. Είναι κινηταρα και ναι θα έχει Zeiss φακό.

 

2. Αν το 1030 είναι με 3D touch και ένα κάρο αλλα καλούδια και innovations θα ειναι το καλύτερο κινητό της Microsoft/Nokia που έχει βγει ποτέ.

Λογικά θα ειναι ακριβό κοντά στα 800, τουλάχιστον (αν έχει όλα τα παραπάνω που είπα) θα τα αξίζει και δεν θα ειναι πανάκριβο λόγο brand και μόνο (βλέπε iPhone, Galaxy)

Τι να τον κάνουν τον τετραπύρινο τα Win8.1. Εϊναι τόσο ελαφριά που ένας διπύρινος είναι αρκετός νομίζω . Θα μου πεις αν μπορεί να το βάλει γιατί όχι .

Και επίσης για να τραβήξει άτομα από τo android.

Γιατί δεν ξέρουν ότι στο WP δεν υπάρχει ο όρος lag, και σου λένε "θα πήγαινα σε Lumia αλλα είναι μόνο δυπυρινα"

You dig? ;)

Στα 140 ευρω πιστευω θα πουλησει.Για παραπανω δεν αξιζει

Για 220 το κόβω και στο σκρουτζ σε ένα μήνα θα το έχεις με 180.

Επίσης τα αξίζει μια χαρά τα λεφτά του.

Σου έχει zeiss καμερα, 5mp rear κάμερα, τρομερό ντιζάιν, και λογισμικό χωρίς λαγκ που παίρνει αναβαθμίσεις ;)

Τα wp επεοδη εχουν κορυφαιες τιμες με πολυ καλα χαρακτηριστικα αξιζουν αλλα ως δευτερο κινητο.Τα android αξιζουν μονο στις μεγαλες κατηγοριες οποτε στα 100-150 μονο wp.

Γιατί ως δεύτερο.

Ότι έκανα με το LG μου κάνω με το Lumia μου.

Μόνο που τα κανω πιο γρήγορα πλέον, και χωρίς lag. :)

Μπορείς να πας να τρολαρεις σε άλλο θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο πρόβλημα που έχουν τα wp ειναι ότι τα φθηνά μοντέλα τους παίζουν τόσο απροβλημάτιστα, που κακά τα ψέματα δύσκολα πειθεις κάποιον να πάρει το ακριβό μοντέλο. Παρόλα αυτά φαίνεται πολύ καλό. Ειχα το 520, έχω το 630 ds, και κακά τα ψέματα έχω βρει την υγεία μου, σε σχέση με τα προβλήματα του android.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενα lumia δεν εχεις ολες τις εφαρμογες που θα εχεις με android οποτε μονο ως δευτερο θα μπορουσα να το εχω γιατι εχω εφαρμογες/παιχνιδια που ουτε καν υπαρχουν στα wp.Στα 220 ειναι ακριβα.Μεχρι 150-160 ειναι μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενα lumia δεν εχεις ολες τις εφαρμογες που θα εχεις με android οποτε μονο ως δευτερο θα μπορουσα να το εχω γιατι εχω εφαρμογες/παιχνιδια που ουτε καν υπαρχουν στα wp.Στα 220 ειναι ακριβα.Μεχρι 150-160 ειναι μια χαρα.

Ποια εφαρμογη του android σου προσφερει φωτογραφιες του επιπεδου 1020?

Οποταν υπαρχει ενα lumia,που αξιζει να δωσεις παραπανω απο 150,γιατι το playstore δε βοηθα ιδιαιτερα σ'αυτο το σημειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σύμφωνα με αυτό: http://www.nokiarevolution.com/rumors-alert-nokia-lumia-730-is-really-coming-soon/

 

  • 4.7-inch (likely FWVGA at 854 x 480, but possibly 720P)
  • 1 GB of RAM
  • Quad-core processor (unknown speed)
  • 8GB internal storage
  • Micro SD expansion up to 128 GB
  • 6.1 MP rear camera
  • 5MP front-facing camera
  • Dual SIM
  • No dedicated camera button
  • Weight, unknown (described as “super light”)

 

Καλημερα!!Τελικα θα ειναι dual sim?αν ειναι ετσι θα ηθελα να κανω μεταβαση σε wp8.1!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...