Προς το περιεχόμενο

2014 - 2015 TV Season


DKNI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξαιρετικο ηταν το The Honourable Woman. Πιο πολυ απο ερμηνειες μ'αρεσε ο Stephen Rea.

 

Και ωραια εγινε το build up του κατασκοπευτικου στοιχειου αλλα και της οικογενειας των Σταιν. Δεν ειχε κλισε που να βγαζουν ματια, καθε αλλο μαλιστα, και αν ηταν καμια αλλη σειρα, ειμαι σιγουρος οτι θα ειχαν δωσει λυση στο Παλαιστινιακο....Αυτο κρατησε μια πιο αντικειμενικη ματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 521
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειδα εχει ακομα μια σειρα λιγο παλιοτερη απο τον ιδιο τυπο, το  shadow line, το εχει τσεκαρει κανεις?

 

γμτ ειναι δυσκολο να ξεχωρισεις τις καλες αγγλικες σειρες.

 

ενα ακομα κατασκοπικο που ξεκινησα ειναι το the game, συμπαθητικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εξαιρετικο ηταν το The Honourable Woman. Πιο πολυ απο ερμηνειες μ'αρεσε ο Stephen Rea.

 

Το θεμα που πραγματευεται ειναι πολυ ενδιαφερον,θα το ξεκινησω σημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα εχει ακομα μια σειρα λιγο παλιοτερη απο τον ιδιο τυπο, το  shadow line, το εχει τσεκαρει κανεις?

 

γμτ ειναι δυσκολο να ξεχωρισεις τις καλες αγγλικες σειρες.

 

ενα ακομα κατασκοπικο που ξεκινησα ειναι το the game, συμπαθητικο.

Το ειδα πριν καιρο και θυμαμαι οτι μου αρεσε at the time. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 επεισοδια εχω δει απο Kingdom και φαινεται αρκετα ενδιαφερον. Δεν ειμαι φαν του MMA αλλα δεν χρειαζεται να εισαι για να το δεις. Οπως το Friday Night Lights για παραδειγμα.

 

Πεφτουν οι ρυθμοι μετα απο τον πολυ καλο πιλοτο αλλα παραμενει αρκετα καλο μεχρι στιγμης. Ωραια interactions μεταξυ των χαρακτηρων (κυριως στην οικογενεια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι το εκτο πια. Πιστευω οτι δεν εχει σαπουνοπεριασει (ωραιο ρημα ε ;  )σε καμια περιπτωση. Γινεται κανονικα η αναπτυξη χαρακτηρων, μας δειχνει απλα καποια προβληματα που αντιμετωπιζει ο καθενας τους και ειναι απολυτα λογικο.

 

Αμα ειχε μεινει στο ΜΜΑ αυστηρα θα ηταν μια μαλακια και μιση imo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα τα πρώτα δέκα επεισόδια του Scorpion. Eνώ ο πιλότος ήταν πολύ καλός και έπιασα τον εαυτό μου να δίνει ευκαιρία σε procedural σειρά το αποτέλεσμα απλά δεν...Καλούτσικη φάση για μεσημεριανή πίτσα, 4 από τα 10 επεισόδια ήταν όντως αξιόλογα αλλά το (χιλιοπαιγμένο τελευταία) arrogant witty στυλάκι και τα girl next door πόδια της McPhee δεν αρκούν. shift+delete

 

On a side note, το Constantine το παλεύει, η Zed το προσπαθεί αλλά το cancellation γαρ εγγύς.

Το τελευταίο Grimm είχε και ελληνικό χριστουγεννιάτικο στοιχείο δοσμένο με κλασσικά αφελή αμερικάνικο τρόπο.

 

Και στα σοβαρά τώρα, αν έχετε χρόνο, δώστε μια ευκαιρία στο ιρλανδικό Love/Hate, ειδικά αν σας αρέσουν σειρές τύπου Wire, Sopranos, Sons of Anarchy. Ιρλανδικός υπόκοσμος σε μια σειρά που μετά την πρώτη σεζόν γίνεται πολύ καλή. Δείτε τη τώρα προτού γίνει και αυτή αμερικάνικο remake.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στα σοβαρά τώρα, αν έχετε χρόνο, δώστε μια ευκαιρία στο ιρλανδικό Love/Hate, ειδικά αν σας αρέσουν σειρές τύπου Wire, Sopranos, Sons of Anarchy. Ιρλανδικός υπόκοσμος σε μια σειρά που μετά την πρώτη σεζόν γίνεται πολύ καλή. Δείτε τη τώρα προτού γίνει και αυτή αμερικάνικο remake.

 

καλη ιδεα φαινεται, ελληνικα υποτιτλα υπαρχουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Και στα σοβαρά τώρα, αν έχετε χρόνο, δώστε μια ευκαιρία στο ιρλανδικό Love/Hate, ειδικά αν σας αρέσουν σειρές τύπου Wire, Sopranos, Sons of Anarchy. Ιρλανδικός υπόκοσμος σε μια σειρά που μετά την πρώτη σεζόν γίνεται πολύ καλή. Δείτε τη τώρα προτού γίνει και αυτή αμερικάνικο remake.

 Το ειχα βαλει στο ματι μου απο περσι αυτο αλλα για καποιο λογο δεν μπορουσα να βρω english subs. Anyway, υπαρχουν στο addic7ed, αρα παει για κατεβασμα. 

 

Σε κανα δυο ξενα site εχω διαβασει τα καλυτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...