Προς το περιεχόμενο

2014 - 2015 TV Season


DKNI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

The 100.

 

Αν και τα πρωτα επεισοδια δεν μου αρεσαν, μπορω να πω οτι απο το 4ο-5ο και μετα η σειρα με κρατησε.

Ισχύει, από το 5ο επεισόδιο και μετά η σειρά αρχίζει να ανεβαίνει αρκετά. Εγώ είχα δει τα πρώτα και είχα ξενερώσει, ευτυχώς όμως δεν το σταμάτησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε λογικά καλοκαίρι.

Είναι καλό, αξίζει?

 

Kοιταξε εμενα μου αρεσε πολυ , ειδικα αμα σου αρεσουν και οι υπολογιστες πως φτιαχνονται κλπ πιστευω δωστου μια ευκαιρια.Δε με κουρασε να πω........πωωωω ποσα λεπτα εχει ακομα??? Φευγουν γρηγορα τα επεισοδια ειδικα απο το 2ο μισο της σειρας και μετα , οπου κλιμακωνεται το ολο θεμα του προτζεκτ τους και γενικα εχει ανατροπες και μπουρ....ελο καταστασεις που λες τι γινεται εδω!Ασε που μαθαινεις και την ιστορια των pc!

Επεξ/σία από dinhio
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα το betas και το transparent , 2 σειρες του αμαζον, το 1ο μοιαζει υπερβολικα στο silicon valley, αλλα αφου προηγηθηκε δεν  μπορεις  να το κατηγορησεις για αντιγραφη...ωστοσο το silicon valley μου αρεσε περισσοτερο...

 

το transparent, ψιλουπερεκτιμημενο....καλη μουσικη παντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει βγει μια ωραια σειρα που θυμιζει σε καπια σημεια το sex and the city       απλα σε στυλ Boy meets girl  και οτι συνεπαγεται.με το τιτλο catastrophe.    ειναι αγγλικης παραγωγης και τα πρωτα επ εχουν πολυ γελιο.η πρωταγωνιστρια χωρις να ναι αλλο ενα κοριτσακι αταλαντο απλα τα σπαει.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...