Προς το περιεχόμενο

CEOs της Silicon Valley υποβάλλονται σε «δοκιμασία» για κοινό σκοπό


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν και μου αρέσει πολύ  σαν χαρακτήρας εγώ ποιο πολύ σαν διαφήμιση το είδα , βέβαια οτι είναι βολικό σαν εργαλείο  είναι και να το χρησιμοποιεί καθημερινά δεν είναι απίθανο  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραίος ο Bill. Δεν μπορούσε να μην κάνει κάτι παραπάνω απο τους άλλους.

 

Αυτή είναι η διαφορά του απο το Ballmer. Ο Bill είναι μηχανικός, πρακτικός άνθρωπος, σχεδίασε και έφτιαξε ενα σύστημα για να του ρίξει το νερό (εντάξει υποτίθεται οτι το έκανε τέλοσπάντων).

Ο Ballmer είναι μανατζεράς. Το πολύ πολύ να έφτιαχνε μια επιτροπή, να έκανε μερικές συσκέψεις και μετά απο καμιά βδομάδα διαβουλεύσεων να αποφάσιζε να αναθέσει σε κάποιον με το κατάλληλο βιογραφικό να του ρίξει τον κουβά.

 

Παρεπιπτόντως ο Χώκινγκ έχει τρομερό χιούμορ (δείτε και τα επεισόδια στο big bang theory) οπότε είμαι σίγουρος οτι κάτι θα κάνει και αυτός. Κουβά με νερό αποκλείεται, αλλά κάτι θα σκεφτεί. Μπορεί να γράψει κάποιο paper για τη συμπεριφορά του κουβά κοντά σε μαύρες τρύπες. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Βallmer θα εβαζε καποιον αλλον να φαει το νερο στην μαπα. Ο ιδιος μετα θα εβγαινε να δωσει συγχαρητηρια στον εαυτο του για το ποσο φιλανθρωπος ειναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεπιπτόντως ο Χώκινγκ έχει τρομερό χιούμορ (δείτε και τα επεισόδια στο big bang theory) οπότε είμαι σίγουρος οτι κάτι θα κάνει και αυτός. Κουβά με νερό αποκλείεται, αλλά κάτι θα σκεφτεί. Μπορεί να γράψει κάποιο paper για τη συμπεριφορά του κουβά κοντά σε μαύρες τρύπες. :-D

 

Ναι μόνο που μη συγκρίνεις πραγματική ζωή με σειρές. Βέβαια στο παράδειγμά σου όντων o Hawking έχει ιδιαίτερο humor IRL. 

 

Το ψησα να την δει χαρντκοράς και να κάνει dry ice bucket challenge :ph34r:.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τος και ο Balmer

 

Steve Ballmer is the last of Microsoft's CEOs to take the ALS Ice Bucket Challenge

 

http://www.wpcentral.com/steve-ballmer-last-microsofts-ceo-take-als-ice-bucket-challenge

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μόνο που μη συγκρίνεις πραγματική ζωή με σειρές. Βέβαια στο παράδειγμά σου όντων o Hawking έχει ιδιαίτερο humor IRL. 

 

Το ψησα να την δει χαρντκοράς και να κάνει dry ice bucket challenge :ph34r:.

Και τα βιβλία του να διαβάσεις, το ίδιο θα διαπιστώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...