Προς το περιεχόμενο

[CPU] Intel Core i5-3470 @public - 140€ [ΤΕΛΟΣ]


sir ImPeCaBlE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα ακόμα "Σε εκτεταμένη αναζήτηση" γράφει :huh: .Θυμάσαι τι ώρα έκανες την παραγγελία?Όχι οτι με ενδιαφέρει ιδιαίτερα η εξέλιξή της δικής μου αφού μάλλον θα την ακυρώσω αλλά καλό είναι να ξέρουμε τι γίνεται με την προτεραιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ πελάτη,

 

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Public για τις αγορές σας.

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε  ότι το προϊόν  CPU INTEL CORE i5-3470 3.20GHz 6MB  της παραγγελίας σας   δεν υπάρχει άμεσα διαθέσιμο και η εκτίμηση χρόνου που μας δόθηκε από τον προμηθευτή μας είναι σε 10-15 εργάσιμες ημέρες .

 

Σε κάθε περίπτωση θα είμαστε σε επαφή μαζί σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η επομενη απαντηση τους....θα ειναι :

Αγαπητέ πελάτη,

δεν καταφεραμε να μας δοσει ο προμηθευτή μας το προϊον και σας ενεργοποιουμε εκπτωτικο κουπονι 10% για τις επομενες αγορες σας ,στο λογαριασμο σας,εντος ενος μηνος

 

κλασικη περιπτωση βλαβης παμπλικ :-D  :-D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ακόμα "Σε εκτεταμένη αναζήτηση" γράφει :huh: .Θυμάσαι τι ώρα έκανες την παραγγελία?Όχι οτι με ενδιαφέρει ιδιαίτερα η εξέλιξή της δικής μου αφού μάλλον θα την ακυρώσω αλλά καλό είναι να ξέρουμε τι γίνεται με την προτεραιότητα.

15/Αυγ, ωρα 16.15 ελαβα το email καταχωρησης παραγγελιας.

Εχω παραλαβει κανονικα χθες.

Δεν ξερω αν εχει καμια σημασια που ειμαι τακτικος πελατης.

Παντως σιγουρα πρεπει να εχουν παραλαβει και αλλοι.

Για μενα σημασια εχει οτι το μαγαζι, τιμησε το λαθος και τουλαχιστον προσεφερε το στοκ του στην λαθος τιμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ήταν λάθος?Αν θυμάμαι καλά είχε ένδειξη "προσφορά".Kαι σιγά τη τρελή έκπτωση, 30 ευρώ κάτω απο τον ανταγωνισμό.Σε εμένα πάντως που έκανα παραγγελία πιο πριν ούτε ένα mail δεν έχουν στείλει.

 

@dobro δε νομίζω να ρίξουν άκυρο γιατί η έκπτωση ήταν σχετικά μικρή, ο επεξεργαστής παράγεται ακόμα και οι παραγγελίες δε πρεπει να ήταν πολλές.Άρα το κουπόνι μπορεί να τους κοστίσει περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ήταν λάθος?Αν θυμάμαι καλά είχε ένδειξη "προσφορά".Kαι σιγά τη τρελή έκπτωση, 30 ευρώ κάτω απο τον ανταγωνισμό.Σε εμένα πάντως που έκανα παραγγελία πιο πριν ούτε ένα mail δεν έχουν στείλει.

 

@dobro δε νομίζω να ρίξουν άκυρο γιατί η έκπτωση ήταν σχετικά μικρή, ο επεξεργαστής παράγεται ακόμα και οι παραγγελίες δε πρεπει να ήταν πολλές.Άρα το κουπόνι μπορεί να τους κοστίσει περισσότερο.

 

Με τα περιθωρια που εχει η συγκεκριμενη αγορα, 30ε ειναι πολυ καλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που βρισκόμαστε γενικά? Γιατί και σε εμένα μια απ τα ίδια σε εκτεταμένη αναζήτηση νομίζω λέει :) πάντως ένα άκυρο και ένα κουπόνι θα έρθει ταμάμ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μου εστειλαν μνμ να παραλαβω αφου τους ειχα στειλει mail για να ακυρωθει η παραγγελια.Οτι να'ναι...

 

Αν δεν πήγες και ακύρωσες λογικά το πήγαν στο δικό μου κατάστημα  :-D  :-D  ήρθε και σε εμένα mail για να πάω ....( κρίμα και είχα ανάγκη το κουπόνι!) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οποιος ενδιαφερετε να τον παραλαβει είχα κανει μια παραγγελια δεν θα το παρω τελικα ειναι σε τελευταια ειδοποιηση παραλαβης απο mall να μου στειλει να του πω αριθμο παραγγελιας να παει να το παρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...