Προς το περιεχόμενο

Τζοκερ 6.5 εκατομυρια ! Κι Αν σου κατσει ?


Mau-Maus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου ειπε το εξης η αδερφη μου:

 

17 εκατομμυρια ευρω. 11 το πολυ 12 εκατομμυρια έλληνες. Γιατι να μη παρει ο καθενας  περιπου απο 1 μυριο και το υπολοιπο μπουρμπουαρ στον οπαπ. Α;Α; :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Mονο το 5αρι κερδιζει??Αν καποιος πιασει 4αρι με 17 μυρια που δινουν τι θα παρει ετσι στο περιπου?

 

Το 5+1 πάει για τα πολλά

Μετά το 5άρι

Το πόσα θα πάρει εξαρτάται και με το πόσοι θα το πιάσουν

~80 χιλιάρικα έδωσε το 5άρι σε 17 άτομα στην προηγούμενη κλήρωση

http://www.opap.gr/web/guest/joker-draw-results

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 5+1 πάει για τα πολλά

Μετά το 5άρι

Το πόσα θα πάρει εξαρτάται και με το πόσοι θα το πιάσουν

~80 χιλιάρικα έδωσε το 5άρι σε 17 άτομα στην προηγούμενη κλήρωση

http://www.opap.gr/web/guest/joker-draw-results

οποτε λοιπον κατι αξιολογο κερδιζει και το 4αρι ,αναλογως βεβαια ποσοι θα το πιασουν οποτε και θα μοιραστει το ποσο..Εγω και 3 χιλιαρικα να επαιρνα ευχαριστημενη θα ημουν!Την Πεμπτη ειναι η κληρωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ειπε το εξης η αδερφη μου:

 

17 εκατομμυρια ευρω. 11 το πολυ 12 εκατομμυρια έλληνες. Γιατι να μη παρει ο καθενας  περιπου απο 1 μυριο και το υπολοιπο μπουρμπουαρ στον οπαπ. Α;Α; :-)

Ξανθιά;

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ειπε το εξης η αδερφη μου:

 

17 εκατομμυρια ευρω. 11 το πολυ 12 εκατομμυρια έλληνες. Γιατι να μη παρει ο καθενας  περιπου απο 1 μυριο και το υπολοιπο μπουρμπουαρ στον οπαπ. Α;Α; :-)

Αυτο θα μπορουσε καλλιστα να μπει στα ανεκδοτα εδω στο φορουμ! :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ειπε το εξης η αδερφη μου:

 

17 εκατομμυρια ευρω. 11 το πολυ 12 εκατομμυρια έλληνες. Γιατι να μη παρει ο καθενας  περιπου απο 1 μυριο και το υπολοιπο μπουρμπουαρ στον οπαπ. Α;Α; :-)

 

Ξουράφι η αδερφή.. Α? Α? :P     Μην της το πεις. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ειπε το εξης η αδερφη μου:

 

17 εκατομμυρια ευρω. 11 το πολυ 12 εκατομμυρια έλληνες. Γιατι να μη παρει ο καθενας  περιπου απο 1 μυριο και το υπολοιπο μπουρμπουαρ στον οπαπ. Α;Α; :-)

 

10.81 είμαστε όλοι (έλληνες και ξένοι στην Ελλάδα), 17μυρια/10.81 μυρια = 1 ευρώ και 57 cents για κάθε άτομο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Mονο το 5αρι κερδιζει??Αν καποιος πιασει 4αρι με 17 μυρια που δινουν τι θα παρει ετσι στο περιπου?

 

 

Για την ακριβεια, 12 τρισεκατομμυρια.

nice...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την βαθμίδα του 4+1 και κατω, τα ποσά είναι προκαθορισμενα κ δν βγαίνουν ανάλογα με τις στηλες που παίζονται όπως είναι το 5+1 και το 5αρι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης δεν θημαμε σε ποια περιπτωση παλιοτερα ειχαμε βρει οτι σε δυο δελτια ενω ειχαν τις ιδιες στηλες δεν ειχαν τις ιδιες πιθανοτητες.

Δεν νομίζω να ισχύει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερετε αν στον νικητη, δινουν κατευθειαν ολο το ποσο ή με δοσεις; 

 

Αλήθεια ποιος θα ήθελε να κερδίσει αυτό το ποσό ;

 

Ας πουμε οτι κερδισα λοιπόν. Μετά το πρώτο εγκεφαλικό αρχίζουν οι σοβαρές σκέψεις

 

Πώς θα εισπράξουμε ; Θα παμε στον ΟΠΑΠ με το δελτίο έτσι απλά ; (Τοσο μεγάλα ποσά εισπράττονται μονο από εκει)  Και ποιος μου εγγυάται οτι με το που παιρνω την επιταγή δεν θα εχει πέσει σήμα κάπου μέχρι να βγώ από το κτήριο του ΟΠΑΠ ;  Ειναι πολλά τα λεφτά ΑΡΗ

 

Οπότε λέω να βάλω δικηγόρο να του δώσω ενα καλό χαρτζιλίκι για να κάνει την δουλειά αντί για μένα. Ποιον ομως να εμπιστευτώ ; Αν ειναι συγγενής, το νέο θα μαθευτεί σε χρόνο dt σε ολο το σόι και θα αρχίσουν ξαφνικά να με θυμούνται ολοι όσοι δεν ξερω. Ειναι πολλά τα λεφτά ΑΡΗ 

 

Αν δεν είναι συγγενής η πολύ φίλος, τότε το που μπορει να μαθευτεί οτι ο Α.Β. κέρδισε 10 εκατομμύρια το αφήνω σαν άσκηση στον αναγνώστη..

 

Οπως καταλαβαίνουμε η δυσκολία ειναι να αποκτηθεί το μαγικά χαρτάκι (επιταγή)  χωρίς ο κόσμος ή ο υπόκοσμος να ξέρει οτι τα λεφτά τα πήρε ο Α.Β.

 

Μετά τα πράγματα ειναι πιο εύκολα ..  Η μήπως όχι ; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...