Προς το περιεχόμενο

Η China Telecom μας δίνει μια πρώτη «επίσημη» εικόνα του iPhone 6


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ κατάλαβα, εσύ όχι. Μην τα λέμε ξανά και ξανά κάθε φορά που συμμετέχεις σε apple topic...

 

Μια συσκευή με 5.5 οθόνη για μένα θα ήταν αντιπαραγωγική (σαν smartphone)...

Μια συσκευή με μεγαλύτερη οθόνη και μικρότερη αυτονομία, επίσης θα ήταν αντιπαραγωγική...

Το μέγεθος μιας οθόνης και μόνο δεν κάνει μια συσκευή παραγωγική...

 

δηλαδη οταν βγει το 6 δε θα το παρεις και θα μεινεις στο 5s λογω μικροτερης οθονης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Θες να πληροφορηθείς για το 6αρι ε; Θες κι εσύ super tv ε;

 

lol...

 

----------

 

Καλύτερο design για - και φέτος στην htc. (Μονο το moto x2 βασικά μένει να δούμε πως θα είναι)

 

Επίσης παραμένουν μεγάλα τα bezel πάνω και κάτω και η διάρκεια της μπαταρία αναμένεται στα ίδια επίπεδα με τους προκατόχους του. Κοινώς χάλια.

 

Συγκριτικά με το moto x που θα έχει ίδιου μεγέθους οθόνη, είναι αρκετά μεγαλύτερο.

 

:)

οσο και να σου φαινεται περιεργο αυτο θελω!θελω να μαθω και οχι να διαβαζω βλακειες.ειμαι απο τα ατομα που θελουν το πολυ 4 με 4,5 ιντσες.οσο αφορα το desing μου αρεσει αυτο που εχουν τα iphone (για την ωρα) οπους και της htc που ειναι καλα.τωρα για μοτο (motorola γενικα) φιλε μου μακρια δεν θελω να τα ξανα δω. [κατα την γνωμη μου ειναι σκουπιδια]. Η μπανταρια των iphone για μενα ειναι καλη εως τελεια (για μενα) εχω το iphone 4s και η μπαταρια κραταει ανετα 1,5 μερα και το χρησιμοποιω συνεχεια. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δηλαδη οταν βγει το 6 δε θα το παρεις και θα μεινεις στο 5s λογω μικροτερης οθονης?

 

Αυτό κατάλαβες από όοοοοοοσα είπαμε εδώ???  :ph34r:

Πάντως ο ανταγωνισμός μεγαλώνοντας την οθόνη μεγάλωσε και την αυτονομία σε αρκετές περιπτώσεις.

Για να δούμε και το 6άρη... lol...

 

Για σένα αντιπαραγωγικές ήταν και οι 4,3"-4,7" όσο το iphone ήταν στις 3,5"... χμμμ...

 

:)

 

Δεν με προσέχεις! Δεν ήταν αντιπαραγωγικές οι ίδιες οι οθόνες αλλά συνολικά οι συσκευές που τις "φορούσαν"...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου αρέσουν οι στρογγυλεμένες γωνίες. Για κάποιον περίεργο λόγο νομίζω ότι δεν ταιριάζουν σε iPhone. Στο Galaxy Core που έχω μου φαίνονται υπέροχες! Ιδιοτροπίες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δε μου απαντησες.

 

αν με πρόσεχες δεν θα με ρωτούσες...

 

Δεν μου αρέσουν οι στρογγυλεμένες γωνίες. Για κάποιον περίεργο λόγο νομίζω ότι δεν ταιριάζουν σε iPhone. Στο Galaxy Core που έχω μου φαίνονται υπέροχες! Ιδιοτροπίες :)

 

Συνολικά το βρίσκω όμορφο. Περιμένω όμως να δω την τελική μορφή από τα κενά που έχει στις κεραίες πάνω/κατω γιατί μερικές εικόνες δεν μου άρεσαν καθόλου. Ειδικά οι άσπρες λωρίδες είναι σα να φοράει το iphone ...βρακί... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν με πρόσεχες δεν θα με ρωτούσες...

 

 

Συνολικά το βρίσκω όμορφο. Περιμένω όμως να δω την τελική μορφή από τα κενά που έχει στις κεραίες πάνω/κατω γιατί μερικές εικόνες δεν μου άρεσαν καθόλου. Ειδικά οι άσπρες λωρίδες είναι σα να φοράει το iphone ...βρακί... :P

 

Σαν κάτοχος του 5S σιχαίνομαι γενικά τις λωρίδες στο iPhone, πιο πολύ μου άρεσε το design του 4/4S. Anyway, όπως και να έχει ακόμα και έτσι είναι το πιο όμορφο κινητό της αγοράς  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανυπομονώ για το καλύτερο κινητό της χρονιάς. Απίστευτη κατασκευή με το καλύτερο λειτουργικό. Το πιο ασφαλές, το πιο όμορφο smartphone.

 

εντάξει τα άλλα που είπες μπορώ να τα αγνοήσω μιας και είναι προσωπική άποψη. αλλά αυτό που είπες με την ασφάλεια βγάζει μάτι... ελπίζω να καταλάβεις πως ασφαλές λειτουργικό ΔΕΝ υπάρχει. το πιο ασφαλές από τα γνωστά θεωρείτε το BB λόγω χρήσης Hardware security card https://www.secusmart.com/en/for-public-authorities/secusmart-security-card/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...