Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικα] Xiaomi Piston V.2.0, 13,25€ @ pandawill


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη εχουμε μπλεξει τα μπουτια μας με τις αναφορες για 2 διαφορετικα καταστηματα, αν ειναι ευκολο, οποιος αναφερει πληροφοριες (αποστολη/παραλαβη/τρακινγκ κτλ), να λεει και απο ποιο καταστημα

 

Και ισως να καθαριζε το νημα απο τα μερι?

Η προσφορα ειναι απο αλλο καταστημα και η αναφορα στο μερι μονο μπλεξιμο προκαλει νομιζω :unsure:

Αν παλι νομιζετε πως οχι, τοτε αγνοηστε με :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Guys έχω τα πασίγνωστα σε πολύ κόσμο Sony Ericsson mh-1 από την προσφορά με τα 8.80 που είχε κάποτε το e-shop. Αξίζει να τα αλλάξω με αυτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys έχω τα πασίγνωστα σε πολύ κόσμο Sony Ericsson mh-1 από την προσφορά με τα 8.80 που είχε κάποτε το e-shop. Αξίζει να τα αλλάξω με αυτά;

προσωπικά μου άρεσουν περισσότερο τα xiaomi 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εριξα και εγω μια παραγγελια απο merimobiles . Ελπιζω να ειναι συμβατα με το jiayu f1 .

Επεξ/σία από calico
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα xiaomi overal είναι καλυτερα απο τα mh1 για πολλους λόγους. Αν χάνουν κάπως είναι στο μπάσο για καποιες ακουστικές προτιμήσεις εκεί θα έβαζαν ενα 9 σταxiaomi και ενα 9.5 στα mh1. Ισχυει οτι παραμένουν οτι καλυτερο έως 120-140 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys έχω τα πασίγνωστα σε πολύ κόσμο Sony Ericsson mh-1 από την προσφορά με τα 8.80 που είχε κάποτε το e-shop. Αξίζει να τα αλλάξω με αυτά;

Εφοσον εχεις τα sony & ericsson mh1, λογικα η συσκευη σου υποστηριζει το ΟΜΤΡ προτυπο

 

Τα πιστονια ειναι CTIA (οπως τα sony MH1-C), οποτε, επισης λογικα, δεν θα ειναι συμβατα με τη συσκευη σου

 

Οι διαφορες μεταξυ των 2 εχουν να κανουν με την συνδεσμολογια των καλωδιων (ειναι σε διαφορετικη θεση το καλωδιο της γειωσης).

Μπορειτε ευκολα να βρειτε διαφορες και τι ειναι το καθε προτυπο στον γουγλη

 

Ως εκ τουτου καλο θα ειναι να προμηθευτεις και εναν ανταπτορα CTIA to OMTP (ή ΟΜΤΡ to CTIA, ειναι το ιδιο πραγμα) απο ebay με 1€-3€ ή αν υπαρχει σε καποιο ελληνικο καταστημα σε λογικη τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα σημερα απο merimobiles. Η παραγγελια εγινε στις 13/8 και εκαναν 23 μερες να ερθουν. 

 

Εμεινα αφωνος απο την συσκευασια, απλα καταπληκτικη. Αυτο που κραταει τα ακουστικα δεν θα ελεγα οτι μυριζει σοκολατα αλλα σαν αρωμα αυτοκινητου. Ειναι αυθεντικα και η εκδοση 2.1 η οποια ειναι η τελευταια. Τα δοκιμαζω ακομα αλλα απο το λιγο που εχω ακουσει ο ηχος ειναι πολυ ποιοτικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...