Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικα] Xiaomi Piston V.2.0, 13,25€ @ pandawill


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σταμάτα να πατάς proceed to checkout και πάτα place order από δίπλα.....

XAXAXAXAXAXAXAX !!! Πέθανα στο γέλιο :)

 

Σωστός πάντως τώρα γίνανε όλες οι χρεώσεις κομπλέ... Περιμένοντας λοιπόν !

 

Φίλε Tetix θέλει το Place Order έτσι την πάτησα και εγώ αρχικά =)

Όντως ναι ;)

 

Προσπαθώ να κάνω παραγγελία αλλα στις επιλογές του χρώματος βλέπω: none or brown?

Ειναι error του site?

Μόνο σε ένα χρώμα υπάρχει απ'όσο ξέρω, Brown/Gold που είναι και στις φωτό. Πιο κάτω λέει:

Xiaomi Piston Headphone Earphones  Gold/Brown 3.5mm Jack

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να κάνω παραγγελία αλλα στις επιλογές του χρώματος βλέπω: none or brown?

Ειναι error του site?

 

Απο merimobiles ετσι; Ναι δυσλειτουργια του site ειναι. 

 

Τα παρηγγειλα και εγω στις 13/8 απο merimobiles και κοστισαν 14.99 ευρω. Διαβασα αρκετα ποστ, κριτικες κλπ και τα ακουστικα ειναι απιστευτα για την τιμη τους. Τα συγκρινουν με αλλα που κανουν 70-80 ευρω +. 

 

Σημειωσεις:

 

1) Το merimobiles εχει την πιο καινουργια εκδοση 2.1 

 

2) Ενημερωτικα υπηρχε για λιγο διαστημα και αλλη μια εκδοση IF Edition με τις διαφορες να ειναι στο ασημι χρωμα και στην διαφορετικη συσκευασια. 

 

3) To πρωτοκολλο που χρησιμοποιει ειναι CTIA και σε κινητα πριν το 2011-2012 δεν θα δουλευουν τα πληκτρα

 

4) Οταν σας ερθει και θελετε να δειτε αν ειναι αυθεντικα (Που θα ειναι αν τα αγορασετε απο αξιοπιστο μαγαζι και οχι απο το ebay), δειτε αυτα τα δυο

 

http://en.miui.com/thread-23239-1-1.html

http://www.pandawillforum.com/showthread.php?25739-How-to-know-your-XIAOMI-Piston-Earphone-is-genuine-one

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XAXAXAXAXAXAXAX !!! Πέθανα στο γέλιο :)

 

Σωστός πάντως τώρα γίνανε όλες οι χρεώσεις κομπλέ... Περιμένοντας λοιπόν !

 

 

Όντως ναι ;)

 

 

Μόνο σε ένα χρώμα υπάρχει απ'όσο ξέρω, Brown/Gold που είναι και στις φωτό. Πιο κάτω λέει:

Xiaomi Piston Headphone Earphones  Gold/Brown 3.5mm Jack

Πράγματι μόνο αυτό το χρώμα έχει...αλλά και τι να το κάνεις το ασημί(δεν είναι τοσο ωραίο),όσο για το site(place order και proceed to checkout, όταν το είδα ψιλιαστηκα οτι ο σχεδιαστής του site είχε καταγωγή απο την προχειροLand) ειναι πράγματι ψιλοαπαράδεκτο αλλά δεν με αγχώνει γιατι το κομμάτι λεφτά-πληρωμή γίνεται σε paypal περιβάλλον, οπότε αν κάποιος κινέζος δεί που μένω στην ελλάδα, ευχαρίστως να μου στείλει δώρακι αν θέλει :D :) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνοντας σε καποια forums, ειδα οτι τα MH1 εχουν καλυτερο και ποιο γλυκο μπασο, αλλα τα Xiomi ειναι ποιο κρυσταλινα και καθαρα.

Ελεγαν μαλιστα οτι το μεγαλο μειονεκτημα (και οντως ετσι ειναι) των ΜΗ1, ειναι το βαρος της ταλιατελας, σε αντιθεση με αυτο των Xiomi που ειναι ελαφρυ. Και το ποιο βασικο βεβαια ειναι οτι τα Xiomi παιζουν χωρις πατεντες και μανταλακια στα μετα του 2011 κινητα.

Δυστηχως δεν θυμαμαι την ακριβη σελιδα του forum  να στην παραθεσω...

Παντως σαν τα MH1, καλυτερο ηχο δεν εχω ακουσει εως τωρα.

Ελπιζω να ειναι οντως καλα και τα Xiomi...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...