Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικα] Xiaomi Piston V.2.0, 13,25€ @ pandawill


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tα παράγγειλα και εγώ εχθές τα λευκά απο pandawill.Να υποθέσω με free μεταφορικά σου ήρθαν μετά απο 28 ημέρες?

ναι χωρίς μεταφορικά. Μετά από 6 μέρες φύγανε από κίνα (μου στείλανε mail) και σήμερα πρωί μου τα άφησε ο ταχυδρόμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι χωρίς μεταφορικά. Μετά από 6 μέρες φύγανε από κίνα (μου στείλανε mail) και σήμερα πρωί μου τα άφησε ο ταχυδρόμος.

Ωραία, μια χαρά. Εγώ έβαλα συστημένο με China Post οπότε θα κάνουν λιγότερο λογικά, είναι και Χριστούγεννα βλέπεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε διαφημιστικό. Ελπίζω το λίνκ να δουλεύει σε όλους

http://miniinthebox.chtah.com/a/hBUiubvB8cZ6lB8$HUzAAEXgeiE/toe6506-0 

Τα pistons τελική τιμή 9.99$. Το Miniinthebox είναι παράρτημα του πασίγνωστου lightinthebox. θέλω να πιστεύω είναι original όπως αναφέρει

 

Επίσης η απλή έκδοση σε λαχανί χρώμα σε καλή τιμή 
http://www.geekbuying.com/item/Original-Xiaomi-Piston-Earphones-Headset-Remote-Control---Mic-for-MI4-XIAOMI-4-iPhone---Yellow-333380.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε διαφημιστικό. Ελπίζω το λίνκ να δουλεύει σε όλους

http://miniinthebox.chtah.com/a/hBUiubvB8cZ6lB8$HUzAAEXgeiE/toe6506-0 

 

Τα pistons τελική τιμή 9.99$. Το Miniinthebox είναι παράρτημα του πασίγνωστου lightinthebox. θέλω να πιστεύω είναι original όπως αναφέρει

 

Επίσης η απλή έκδοση σε λαχανί χρώμα σε καλή τιμή 

http://www.geekbuying.com/item/Original-Xiaomi-Piston-Earphones-Headset-Remote-Control---Mic-for-MI4-XIAOMI-4-iPhone---Yellow-333380.html

 

Πολύ καλή τιμή τα 9,99 $, αρκεί να είναι αυθεντικά.

Για τα χρωματιστά έχει postαριστεί & καλύτερη τιμή στο δικό τους σχετικό θέμα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και γω σήμερα τα λευκά είχαν έρθει απο χτες, 22/11 έγινε η παραγγελία με συστημένο(μαρκαρισμένο σαν "δώρο" ).

Κόσμημα απο άποψη προσοχής και σχεδίασης, και στο Xperia SP όλα τα κουμπάκια λειτουργούν και στο Sansa Fuze που με ενδιέφερε πολύ λειτουργούν άψογα, έχουν ικανοποιητική ένταση αν ηταν ακομη πιο δυνατό ίσως ηταν ενοχλητικό, τα μπάσα υπάρχουν τα ακούς έχουν βάθος αλλά όχι και να σου πέσει το σαγόνι.

 

Ίσως θα ήθελα να ήταν λίγο πιο εύκολο να βγαίνουν απο το αυτί, να ειχε λίγο πλαστικό να τραβήξω και όχι απευθείας το καλώδιο,διαφορά των απλών στο μεγάλο μαξιλαράκι προσωπικά δεν βρήκα(ίσως θέλει το χρόνο του για να ακούσεις διάφορα..).

Έχω την εντύπωση οτι τα MH1 ισως να ήταν λίγο καλύτερα στην ποιότητα και καθαρότητα αλλά μικρές διαφορές.

Εμφανισιακά μου αρέσουν περισσότερο θα έλεγα τα μαύρο/χρυσό, (καθαρά υποκειμενικό), και τέλος το σνίφαρα μπας και είναι καμιά καινούργια έκδοση με άρωμα βανίλιας or something αλλά τίποτα δυστυχώς.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 και τέλος το σνίφαρα μπας και είναι καμιά καινούργια έκδοση με άρωμα βανίλιας or something αλλά τίποτα δυστυχώς.

 

:lol: Ωραίος ο... smeller! stinkmtm.gif

 

fartsmeller.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το PANDA2014 είναι; Γιατί σε εμένα δεν δουλεύει....

 

 

Έχεις δίκιο, το αφαίρεσαν και από τα άσπρα. Την Παρασκευή που το είχα δοκιμάσει, δούλευε κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 1ο post του θέματος είδες;  :mrgreen:

Να & τα λευκά, στα οποία την τελευταία φορά που είδα δούλευε το κουπόνι.

 

Καλησπέρα κ χρόνια πολλά!

Προσπάθησα να παραγγείλω και να βάλω το κουπόνι αλλά δεν το δέχεται. Ούτε στα λευκά ούτε στα μαύρα.

Πλέον η τιμή είναι η κανονική στα 21,99$ , υπάρχει κάτι φθηνότερο αλλά αξιόπιστο να μου προτείνετε ???

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για την τιμή τους πάντως, απλά δεν υπάρχουν. Είμαι πολύ ευχαριστημένος από τα Piston και ευχαριστώ τον TS για την ενημέρωση. Τα πρώτα που πήρα ήταν τα μαύρα-χρυσαφί, μετά παρήγγειλα ακόμα ένα ζευγάρι άσπρα για τον αδερφό μου.

Το τρίτο ζευγάρι που πήρα (άσπρα 2.1 από Pandawill) πάει για διαγωνισμό!

 

 

 

Όποιος θέλει ας πάρει μέρος, καλή χρονιά και καλή τύχη σε όλους!

 

Έχουμε ανεβάσει και βιντεάκι από unboxing-hands on στα μαύρα-χρυσαφί, το οποίο μπορείτε να βρείτε επίσης στο Youtube κανάλι.

 

 

Αν το μήνυμα θεωρηθεί ως spam, μπορεί να διαγραφεί, αλλά θα χαρώ πολύ αν τα κερδίσει κάποιο μέλος του insomnia! :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13.83€ / 15.99$  τα μαύρα-χρυσαφί από XiaomiShop, με τον κωδικό "NEWYEAR" (Ισχύει μέχρι 15/1)

 

Αρχική τιμή $19.99

Έκπτωση κουπονιού: - $10.00

Μεταφορικά (Air Mail China):  $6.00

Σύνολο με μεταφορικά: $15.99

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13.83€ / 15.99$  τα μαύρα-χρυσαφί από XiaomiShop, με τον κωδικό "NEWYEAR" (Ισχύει μέχρι 15/1)

 

Αρχική τιμή $19.99

Έκπτωση κουπονιού: - $10.00

Μεταφορικά (Air Mail China):  $6.00

Σύνολο με μεταφορικά: $15.99

Ωραίος!

Αν θέλω 2 ζευγάρια πρεπει να κάνω 2 διαφορετικές παραγγελίες για να εχω το κουπόνι και στα 2.

Μπορώ να το κάνω αυτό άραγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...