Προς το περιεχόμενο

Νέος Chrome 37 με υποστήριξη Microsoft DirectWrite


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δοκίμασε να απενεργοποιήσεις το Hardware Acceleration.

το εκανα κ αυτο φιλε μου ολα τα δοκιμασα...να κανω unistall λες?αλλα το Profl μου κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εκανα κ αυτο φιλε μου ολα τα δοκιμασα...να κανω unistall λες?αλλα το Profl μου κτλ?

 

Κάνε καινούριο προφίλ χρήστη. Πρώτα όμως κάνε συγχρονισμό τα bookmarks γιατί δεν θα υπάρχουν στο καινούριο προφίλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να απενεργοποιήσεις το Hardware Acceleration.

 

το εκανα κ αυτο φιλε μου ολα τα δοκιμασα...να κανω unistall λες?αλλα το Profl μου κτλ?

 

 

εγω παντως το εκανα μεσα απο τις Ρυθμισεις->Συνθετες Ρυθμισεις εκανα uncheck το hardware acceleration και παει τρενο.... Α στα κομματια, και τοσο καιρο σερνοταν και ειχα φαει το κοσμο να βρω τι φταιει! Ευχαριστω για τη λυση παιδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε καινούριο προφίλ χρήστη. Πρώτα όμως κάνε συγχρονισμό τα bookmarks γιατί δεν θα υπάρχουν στο καινούριο προφίλ.

το προβλημα ειναι τα πολλα bookmarks που εχω,υπαρχει καποιο θεμα με την εκδοση 37.εβαλα το google canary(v.39) κ εβαλα το default προφιλ μου εκει και ειναι ολα καλα παει σφαιρα.τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω πρόβλημα με διαφορά προς το χειρότερο. Όλα τα fonts σε εμένα και σε ένα φίλο μου είναι θολά και δε μπορώ να διαβάσω. Με ζαλίζουν απίστευτα. Πολύ χάλια και από ότι είδα και άλλοι έχουν το ίδιο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε πρόβλημα και βλέπετε θολά τα fonts δοκιμάστε να απενεργοποιήσετε το "Windows XP style DPI scaling" όπως δείχνει στο παρακάτω link (στη παράγραφο Changing DPI Settings)

 

http://kynosarges.org/WindowsDpi.html

 

Αυτή η ρύθμιση δεν ισχύει στα Windows 8.1. Είναι by default απενεργοποιημένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...