Προς το περιεχόμενο

CU- Δωρεάν 1GB για 15 μέρες.


mr.boor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι ρε συ,τι να κατεβασω?Απο το κινητο μπαινω μονο για browsing.

Βασικα θα το κλεισω και θα μπω με Cosmote αφου πρωτα κανω reload 1 κωδικο αλλα δεν ειμαι σπιτι,πρεπει να παρω τηλ τον αδερφο μου που ειναι σπιτι,απο αυτο το κινητο δεν γινεται reload.Απο το 1Gb μονο τα 360 Mb ξοδεψα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντικάμπερ σε σούταρε στην ώρα του απευθείας ε; Δεν πιστεύω να σε έπιασε καμια χρέωση.... Anyway, έχε υπόψιν τα 250mb που δίνει η καρτοκινητή voda όταν κάνεις ανανέωση με κάρτα απο το site της και τα 500 που δίνει το cu... Βολεύουν.....

 

Ναι, καλή η wind, χρυσή η wind δεν λέω αλλά για να πιάσεις σήμα που θα σου επιτρέπει να κατεβάσεις αυτό το 1GB..... Α, και στο 1gb βάλε τα 30 κάθε βδομάδα απο το online άρα +120... 

Το άλλο καλό πακέτο της είναι τα 20Gb στα 20€ με συμβόλαιο αλλά και πάλι... Σήμα.... Σήμα.... Σήμα....  Δεν υπάρχει αυτό το πράγμα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντικάμπερ σε σούταρε στην ώρα του απευθείας ε; Δεν πιστεύω να σε έπιασε καμια χρέωση.... Anyway, έχε υπόψιν τα 250mb που δίνει η καρτοκινητή voda όταν κάνεις ανανέωση με κάρτα απο το site της και τα 500 που δίνει το cu... Βολεύουν.....

 

Ναι, καλή η wind, χρυσή η wind δεν λέω αλλά για να πιάσεις σήμα που θα σου επιτρέπει να κατεβάσεις αυτό το 1GB..... Α, και στο 1gb βάλε τα 30 κάθε βδομάδα απο το online άρα +120... 

Το άλλο καλό πακέτο της είναι τα 20Gb στα 20€ με συμβόλαιο αλλά και πάλι... Σήμα.... Σήμα.... Σήμα....  Δεν υπάρχει αυτό το πράγμα... 

 

 

 

 

Οχι,δεν με πεταξε εξω,ουτε με χρεωσε.Κατα τις 19:30 βγηκα απο το ιντερνετ.Τελικα μου ηρθε μυνημα την επομενη το πρωι στις 11:30 οτι τα δωρεαν MB εληξαν.Το ιδιο συμβαινει και οταν ληγουν τα MB στο What's up,ληγουν λιγο πιο μετα.

 

Στο ιδιο σημειο και με το ιδιο κινητο με 3G το CU ειναι λιγο πιο γρηγορο στο internet απο το Cosmote.Και αν θυμαμαι σωστα και στα 2 δικτυα δειχνει full σημα.

 

Εχω 2 αριθμους.1 CU και 1 What's up.Το CU το εχω για καβατζα,προσφορες κλπ,ειναι παλιο νουμερο.Το What's up ειναι το κυριο νουμερο.Το θεμα ειναι οτι χαλαω 5e  τον μηνα για τα 500 MB internet και αλλα 5e για τα 600 λεπτα,αλλα δεν βολευουν γιατι δεν μπορω να παρω αριθμο που ειναι wind η κατι αλλο.

 

 

Μαλλον καλυτερα θα ειναι πχ να βαλω τα 500 λεπτα προς εθνικα δικτυα με 6 e  που δινει το CU.Αν και δεν  ειναι 500 καθαρα,γιατι χρεωνουν ελαχιστη κληση 1 λεπτο,η μαλλον 3 λεπτα της ωρας,ασχετα αν μιλησεις 10 δευτερα.Τουλαχιστον εστι κανει η Cosmote.Αλλα θα μου φτανουν, μιλαω λιγο στο κινητο.Ειναι σπασιμο να θελω να παρω 1 τηλεφωνο πχ σε Vodafone  και να μην μπορω.

 

 

Πως τα δινει τα 500 MB το CU?Και για ποσο ειναι?

 

Αυτο που λεει το CU προς εθνικα δικτυα εννοει σε ολους τους παροχους?Καρτοκινητα και συμβολαια?Απ'οτι θυμαμαι στην Cosmote που ειχα βαλει επαιρνα ακομα και σε σταθερα,αλλα δεν ξερω τι χρεωνε.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ δηλαδή θες mb και λεπτά προς όλους ε; :/ Αυτό το έδινε η vodafone καρτοκινητή ένα φεγγάρι, όμως τα προς όλους τα είχε κόψει κάποια στιγμή νομίζω στις νέες συνδέσεις... Πρέπει να τους πάρεις να τους ρωτήσεις.... Με την 10ρια με το bonus all έπαιρνες 300 λεπτά προς όλους για ένα μήνα χωρίς χρέωση (3λεπτα είναι παντού) και άμα κάνεις online ανανέωση παίρνεις και 250mb για έναν μήνα.  

Για το cu μετά τα 500 mb πρέπει να είναι για κανένα μήνα... Δες εδώ: link

 

Απο την άλλη με την cosmote έχεις το reload it...

 

Η wind μετά δίνει και αυτή πολύ πράμα, αν έχεις σήμα καλή είναι... Αν.... 

 

Τα εθνικά είναι όλα, ναι, κινητά και σταθερά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...