Προς το περιεχόμενο

Στα τέλη Σεπτεμβρίου κυκλοφορεί το Lenovo Vibe X2


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αρχες Σεπτεμβριου θα εχουμε το iPhone 6 (4.7" και 5.5")... αργησε πολυ η Lenovo. Απατο θα παει το Χ2 της.

Μπα μαλλον η apple αργησε να ακολουθησει το ρευμα.οσο για τη lenovo παντα εχει τιμιες και αξιολογες προτασεις για τους καταναλωτες της...value for money

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχες Σεπτεμβριου θα εχουμε το iPhone 6 (4.7" και 5.5")... αργησε πολυ η Lenovo. Απατο θα παει το Χ2 της.

+1000 μερικοί πρέπει να καταλάβουν ότι ενα κινητό δεν είναι μόνο κινητό αλλά είναι ένα κομμάτι από το image σου και το prestige σου........ και καμια κινεζια δεν τα φτάνει εκεί κυριαρχεί η apple και λίγο η samsung

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000 μερικοί πρέπει να καταλάβουν ότι ενα κινητό δεν είναι μόνο κινητό αλλά είναι ένα κομμάτι από το image σου και το prestige σου........ και καμια κινεζια δεν τα φτάνει εκεί κυριαρχεί η apple και λίγο η samsung

Εσύ λοιπόν που σου αρέσει το μηλοprestige πλέρωνε 800 ένα μηχάνημα που κοστίζει δεν κοστίζει 100.

Εγώ πάντως που χέστηκα για το prestige πήρα κινέζο turbo και κάνω μιά χαρά τη δουλειά μου με το ένα πέμπτο των μηλοχρημάτων.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ειρωνικά μίλαγε, και εγω τον πιστεψα αλλα μετα διαβασα για το image και το prestige και λεω οκ κανει πλακα

 

 

Εσύ λοιπόν που σου αρέσει το μηλοprestige πλέρωνε 800 ένα μηχάνημα που κοστίζει δεν κοστίζει 100.
Εγώ πάντως που χέστηκα για το prestige πήρα κινέζο turbo και κάνω μιά χαρά τη δουλειά μου με το ένα πέμπτο των μηλοχρημάτων.

οχι και turbo-x ρε μαν

Επεξ/σία από hackerW32
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000 μερικοί πρέπει να καταλάβουν ότι ενα κινητό δεν είναι μόνο κινητό αλλά είναι ένα κομμάτι από το image σου και το prestige σου........ και καμια κινεζια δεν τα φτάνει εκεί κυριαρχεί η apple και λίγο η samsung

 

 

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το prestige πάνω από όλα.. SWAG freddo retrica iphone tattoo hashtags και λοιπά κομμάτια από το copy paste image αλλά στο σπίτι να μην έχεις πετρέλαιο και να είσαι 2 νοίκια μέσα.. 

Γενικά μιλάω.. :D

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ λοιπόν που σου αρέσει το μηλοprestige πλέρωνε 800 ένα μηχάνημα που κοστίζει δεν κοστίζει 100.

Εγώ πάντως που χέστηκα για το prestige πήρα κινέζο turbo και κάνω μιά χαρά τη δουλειά μου με το ένα πέμπτο των μηλοχρημάτων.

 

Ναι αλλά άμα δει η γκόμενα το αυτοκολλητάκι της αππλ στο τιντιεμ μου με την ακραποβιτς θα γατζωθεί και θα πάμε δικάβαλο  παραλιακή για ποτάκι....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα και διπλα το τηλεφωνο, μικρα μπεζελ στο πλαι και λιγο μεγαλα πανω κατω σα σονυ, λιγο μικροτερα ομως...το θεμα ειναι η τιμη του...στα κινεζομαγαζα αυτη τη στιγμη το κ910(σναπ800) ειναι στα 220ε....οποτε θα πρεπει τουλαχιστον αυτο να ειναι παρακατω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μ αρέσει που όταν μερικοί ακούνε για κινέζικο κινητό αμέσως σχολιάζουν το SAR.

συγνώμη που σας ξυπνάω αλλά το αγαπημένο σας μηλόφωνο έχει απο τα υψηλότερα SAR.

 

οπότε σχόλια του τύπου : SAR στο Θεο

ας γραφτούνε όταν παρουσιαστεί το Iphone.  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το καινουριο iphone θα δινουν δωρο και 1 καρτα ανανεωσης χρονου των 5€.Και ναι,τωρα πλεον θα εχουμε ολοι το δικαιωμα στην επικοινωνια.

 

Ετσι οι χρηστες iphone θα μπορουν στην χειροτερη να κανουν 1 αναπαντητη η να στειλουν μυνημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...