Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν οι προδιαγραφές του Sony Xperia Z3


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει όταν βγάζεις κάθε εξάμηνο ναυαρχίδα τί περιμένεις;

Απ'ότι φαίνεται θα είναι πολύ βελτιωμένη η οθόνη.Μάζεψαν τις διαστάσεις.Αν φτιάξουν λίγο το θέμα με τα ηχεία  κλπ. Προτιμώ να λύσουν προβλήματα από το να βάλουν αμφιλεγόμενης χρησιμότητας πράγματα όπως μεγαλύτερη ανάλυση.Υπάρχει και το επόμενο εξάμηνο! :P

 

Εμένα πιο πολύ με ενδιαφέρει το Ζ3 compact που θα έχει όπως λένε τα ίδια specs αλλά με 4.7 ίντσες οθόνη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 801 είναι ελαφρά υπέρ χρονισμένο 800. Τέλος πάντων, οι περσινές ναυαρχίδες πολύ value for money φέτος. Το οποίο φυσικά είναι πολύ καλό για τις τσέπες, αφού οι φετινες δεν έχουν τίποτα παραπάνω να προσφέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κι εγώ περσινή πήρα (z1) και στην αδερφή μου περσινή πήρα (g2), δεν αξίζουν άλλωστε τα πάνω από 300€ για κινητό και τα 300 πολλά είναι εδώ που τα λέμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαιρετικη σειρα τα sony xperia...

με το Ζ1 και ειμαι απόλυτα ικανοποιημένος...

Ζ1 Σεπτέμβρης του 2013, Ζ2 Απρίλιος του 2014 Ζ3 Σεπτέμβρης του 2014... καλή φάση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιζει να δωσω το Ζ ultra για κατι τετοιο??? Δεν νομιζω...

Φυσικά και αξίζει, μόνο και μόνο που έχει φλας και αν προσθέσεις και αυτά που λέει το άρθρο: Η κάμερα χρησιμοποιεί αισθητήρα 1/2.3" Exmor RS με ανάλυση 20.7 Megapixels προσφέροντας δυνατότητα λήψης video σε ανάλυση 2160p. Επιπλέον υποστηρίζεται ISO στα 12800 για φωτογραφικές λήψεις και ISO ίσο με 3200 για video. Λογικά, η κάμερα του Xperia Z3 θα αποδίδει εξαιρετικά σε συνθήκες με περιορισμένο φως στο περιβάλλον και ελπίζουμε η Sony να έχει πραγματοποιήσει σημαντικές βελτιώσεις στο λογισμικό ώστε ο θόρυβος να είναι περιορισμένος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ότι η τεχνολογία των κινητών έχει παραμείνει σταθερή φταίει η sony η η samsung η η κάθε εταιρία ? 

αφού η τεχνολογία δεν εξελίχθηκε στα soc η τεχνολογία σταθερή θα μείνει και στα κινητά....δηλαδή σαν να κατηγορούμε την lenovo για τους επεξεργαστές της intel η της amd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o κόσμος αμα δεν βλέπει ουσιαστικές διαφορές ας μην προβεί σε αγορές,εμείς φταίμε γιατί αν το επόμενο κινητό δεν ήταν πραγματικά ανώτερο απο το παλιό και δεν το έπαιρνε κανείς τότε θα αναγκαζότουσαν να βγάλουν νέες τεχνολογίες κλπ.

αυτό θα αξίζει για  για αυτούς που έχουν κάτι αρχαία όπως το δικό μου nexus s,αλλά για κάποιον που έχει δώσει πρόσφατα λεφτά για να πάρει καλό κινητό δεν αξίζει.......

προσωπικά αν το nexus δεν αφήσει τα κοκαλάκια του δεν το αφήνω η αν δεν βγει κάτι πραγματικά διαφορετικό σε λειτουργίες πχ διαφορά feature phone/smartphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και αξίζει, μόνο και μόνο που έχει φλας και αν προσθέσεις και αυτά που λέει το άρθρο: Η κάμερα χρησιμοποιεί αισθητήρα 1/2.3" Exmor RS με ανάλυση 20.7 Megapixels προσφέροντας δυνατότητα λήψης video σε ανάλυση 2160p. Επιπλέον υποστηρίζεται ISO στα 12800 για φωτογραφικές λήψεις και ISO ίσο με 3200 για video. Λογικά, η κάμερα του Xperia Z3 θα αποδίδει εξαιρετικά σε συνθήκες με περιορισμένο φως στο περιβάλλον και ελπίζουμε η Sony να έχει πραγματοποιήσει σημαντικές βελτιώσεις στο λογισμικό ώστε ο θόρυβος να είναι περιορισμένος.

 

Ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση σου, αλλα το μονο που δεν με απασχολει ειναι η καμερα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...