Προς το περιεχόμενο

To iPhone μεγάλωσε. Σε δύο μεγέθη το νέο iPhone 6 της Apple


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σωστό! εγω μια φορά την πάτησα οπου, σε πελάτη με ξενοδοχείο, πηγα και ξαφνικα μαθαίνω οτι στο ξενοδοχειο εχουν πανελλήνια συνάντηση οι ιδιοκτητες φερράρι...με το ταπεινό 6600 εβγαλα καποιες αλλά το μετανιωσα που δεν ειχα την τοτε C40 μαζί...δεν νομιζω οτι θα ξαναδώ ευκολα μια 20αρια μαζεμένες...εκτοτε παντα στο αμαξι η μηχανή και με τους 3 φακούς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή κανείς δεν το πήρε χαμπάρι το Anandtech ανέβασε τα ανανεωμένα benchmarks με την προσθήκη του Note 4. Δεν άλλαξε κάτι απλώς κουβέντα να γίνεται… τα λέμε του χρόνου με τα επόμενα πολυεργαλεία :P

 
68372.png
68374.png
 
H συνέχεια εδώ.
 
3ις στους 4ις σύμφωνα με έρευνα στην Κορέα θέλουν το 6Plus έναντι του Note 4…. oups!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με τον κάτσε κάτω από την μπάρα (πρώην αντιπρόεδρο του Android) το iPhone 6 είναι το πιο όμορφο smartphone της αγοράς.

 

Your store without the iPhone in it, is shit

 
According to Legere, the launch of the iPhone 6 and 6 Plus was T-Mobile's biggest phone launch the company had ever seen, and Legere called demand for the iPhone 6 Plus "mind blowing.
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα ειναι πως δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα σημερα πρωτη μερα διαθεσης σε  6 plus 64gb  ΠΟΥΘΕΝΑ :S

Ξεκίνα τα τηλέφωνα στις εκπομπές! :devil:

 

edit: Ρε τα 2πύρηνα με τεχνολογία του 2012!!! Καταγγέλω το anandtech για τα στημένα benchmarks του!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνα τα τηλέφωνα στις εκπομπές! :devil:

 

edit: Ρε τα 2πύρηνα με τεχνολογία του 2012!!! Καταγγέλω το anandtech για τα στημένα benchmarks του!

Εχω ξενερωσει ,βασικα εχω καποιες ελπιδες μηπως παραλαβουν Δευτερα και το παρω αλλιως θα γινω emo :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εχω ξενερωσει ,βασικα εχω καποιες ελπιδες μηπως παραλαβουν Δευτερα και το παρω αλλιως θα γινω emo :P

 

Θα σου φανεί χαζό αλλά έχετε εκεί κάνα video club Seven? Το λέω γιατί εδώ Αθήνα για κάποιο ανεξήγητο λόγο έχουν stock! Δεν ξέρω βέβαια ακριβώς για το μοντέλο που θες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκούχου Γκούχου.... φανταστείτε να είχε 8 πυρήνες και 3GB Ram :P

 

Smartphone Vs Χελώνες.

https://www.youtube.com/watch?v=nCln9_mgZJo#t=232

 

Σε 6 ώρες έφυγαν 2εκ preorders για Κίνα.

2 million reservations in 6 hours: China shows strong early demand for iPhone 6 and iPhone 6 Plus

Γιατι κοιτας των αριθμων πυρηνων? Specoλαγνος εισαι? Προφανως το iPhone εχει πολυ δυνατοτερους επεξεργαστες (δες το μεγεθος του chip ποσο ειναι), τι να λεει αυτο? Τα android δεν χρειαζονται 3 τ.μ. επεξεργαστες για να κανουν οσα κανουν. Θεμα λειτουργικου ειναι, οσο δυνατα specs και να βαλει η Apple, αμα δεν βελτιστοποιησει και παντρεψει hw και sw δουλεια δεν θα κανει, θα βαζει κινητηρα νταλικας (cpu) σε cabrio για να τα παει καλα στα specs. Aντιθετα το android με καλογραμενο sw δεν χρειαζεται τερατα επεξεργαστες για να δουλεψει. Ισα ισα, με πενιχρο hardware (οπως δειχνουν και τα benchs) τα παει περιφημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου φανεί χαζό αλλά έχετε εκεί κάνα video club Seven? Το λέω γιατί εδώ Αθήνα για κάποιο ανεξήγητο λόγο έχουν stock! Δεν ξέρω βέβαια ακριβώς για το μοντέλο που θες...

E? τι εδω και εκει ? Και εγω Aθηνα ειμαι  και επειδη το ψαχνω απο το πρωι 64αρια plus space grey  δεν υπαρχουν ουτε για δειγμα ,βρες μου ενα εντος οριων Αττικης να παω  να  το παρω τωρα .Στα υπολοιπα 16αρια  6 και plus υπαρχει διαθεσιμοτητα το γνωριζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο G3 ας πούμε δεν κατάλαβα καμία διαφορά σε σχέση με το note3.

 

Θα τολμούσα να πω πως δεν κατάλαβα και διαφορά ούτε και σε σχέση με την οθόνη του iphone 5s (σε γενικές γραμμές), αλλά θα με πείτε πάλι ...κολλημένο!   :P

Η διαφορα φαινεται μονο αν βαλεις καμια full hd ταινια των 10 giga να παιξει στο κινητο σου (ξερεις , καθημερινα πραγματα :P), αλλα κλασσικα οι Κορεατες τσακωνονται ποιος την εχει πιο μεγαλη (την αναλυση) και την πληρωνει ο καταναλωτης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...