Προς το περιεχόμενο

Επίσημη παρουσίαση των Windows 9 στις 30 Σεπτεμβρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάντεψε!!!! Ξέρεις τι; Το έκανε!!!!

Έδωσε τα windows 8, με 15 και 30 ευρώ για πολλού μήνες. Upgrade ακόμη και από πειρατική έκδοση των 7 δέχοταν.

Ξέρεις πόσοι το πηράνε; Λίγοι.

Ξέρεις τι θέλουν τώρα οι πολλοί που δεν τα πήρανε; Τσάμπα upgrade από τα 7, όχι μόνο από τα 8 που είχαν 15 ευρώ.

Άμα πει η microsoft τώρα όσοι έχετε τα 7 πληρώστε, μόνο οι 8ρηδες θα τα πάρουν δωρεάν ή πολύ φθηνά, θα φταίει;

Πες μου ντε.

Για τα 8,λογο μικρου ποσοστου,store,tablet(κυριως RT) και λαπτοπ με τον κωδικο στο bios,υπαρχει μια μεγαλη περιπτωση να το δωσει ειτε δωρεαν,ειτε με πολυ χαμηλη τιμη,για το upgrade μεσο store!

Για τα 7,μαλλον παει σε κατι αντιστοιχο με τα 8,δλδ 15ευρω φοιτητικο και 30 κανονικο upgrade,απλα δεν ξερω αν θα ειναι η pro ή θα προσφερει την κανονικη αυτη την φορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν πουμε οτι το εχει χ....θα ειναι βαρη ;;;;ελεος ακομη πουλανε τα 7 και τα 8 τωρα σταματησε τα  XP .φορτονη τον κοσμο με  ανχος  μηπως δεν εχω το καταληλο .μαλον θα πρεπει να βγαλουν στο διεθνες εμποριο απο αλλη χωρα να σταματηση αυτη την κοροηδια επητελους ,αν ηταν σοβαρη σαν εταιρια θα βγαλη ενα και καλο   οχι φασολαδες και  μετα το καλο .ο κοσμος πληρωνη δεν ξερη τι πλασαρη η εταιρια ..

φιλε ελεος. Ποση ωρα μου πηρε να διαβασω τι λες και πως τα γραφεις. Μαθε να γραφεις σωστα. Φιλικα το λεω ΑΠΛΑ λεξεις οπως "φορτονη,καταληλο,μαλον,κοροηδια,βγαλη,πληρωνη,ξερη,πλασαρη" και με παρα πολλες αλλες λανθασμενες λεξεις σου, ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ οτι δεν ειναι σοβαρη εταιρεια (ή εταιρια)? Μου προκαλεσες αγχος (οχι ανχος). :) ΟΚ. NEXTTTT.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πως ακριβώς θα βγάλουν λέφτα; Από donations;

H microsoft δεν βγάζει προμήθεια από τα προγράμματα που φτιάχνουν τρίτοι για windows, όπως γίνεται στα κινητά πχ. Αυτό προσπαθεί να κάνει με το windows store αλλά προς το παρόν είναι ψίχουλα.

Εσύ θες τα windows τσάμπα, να δουλεύουν χιλιάδες άνθρωποι, για να μπορείς εσύ να κάνεις παπάδες. Να παίζεις games, να βλέπεις ταινίες, να σερφάρεις, να δουλεύεις, να να να να να.....

Κάτσε ρε φίλε. Μαλακές είναι; Ένταξει δεν είπα να είναι η τιμή στο θεό. Αλλά όχι και τσάμπα. Δεν είναι λογικό από την στιγμή που δεν παίρνει προμήθειες.

Οπότε αν θες windows πλήρωνε, αλλιώς linux ή από τον θείο και προσευχή.

Οποιος θελει καινουρια windows απλα τα πληρωνει ειναι απλο. Καλα τα λες Retromaniac.

 Μαθανε οι περισσοτεροι και κυριως μεχρι τα windows 7 με crack (μιλαω σε γενικες γραμμες, μην θιγεστε) και τους χαλαει που σταματαει αυτο ή εστω δυσκολευει. ΟΚ να τα αγορασουμε αλλα σε λογικες τιμες αλλιως βεβαιως θα φαει αρνητικες κρητικες απο πολλους.

Εμενα στο Surface pro 3 (φανταστικο μηχανημα παρεμπιπτοντως) αλλα και σε desktop και touchscreen ultrabook που τα εχω τα windows 8.1 ειναι απλα αψογα. Τωρα γιατι γκρινιαζουν οι περισσοτεροι δεν ξερω. Απλα εχω μια απορια πως τα ειναι τα windows 9 οσων αφορα η υλοποιηση τους σε tablet πχ (αφου λενε οτι τα 9 δινουν βαρυτητα στο desktop). Θα δειξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πουμε οτι το εχει χ....θα ειναι βαρη ;;;;ελεος ακομη πουλανε τα 7 και τα 8 τωρα σταματησε τα  XP .φορτονη τον κοσμο με  ανχος  μηπως δεν εχω το καταληλο .μαλον θα πρεπει να βγαλουν στο διεθνες εμποριο απο αλλη χωρα να σταματηση αυτη την κοροηδια επητελους ,αν ηταν σοβαρη σαν εταιρια θα βγαλη ενα και καλο   οχι φασολαδες και  μετα το καλο .ο κοσμος πληρωνη δεν ξερη τι πλασαρη η εταιρια ..

Οχι οτι με πολυ νοιαζει η ορθογραφια και πως γραφει ο καθενας,αλλα λυπουμαι τα παιδια στα επιγοντα,που θα τους ερθει μαζεμενη "πελατεια",απο τους φιλολογους που διαβαζαν εκεινη τη στιγμη το θεμα! :P
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ορθογραφία ο άνθρωπος μπορεί να έχει κάποιο πρόβλημα η να μην είναι Έλληνας (βέβαια υπάρχουν λύσεις αλλά άλλο αυτό)

δηλ αν έχεις πειρατικά 7 μπορείς με 15 ευρώ να πάρεις τα 8.1? και αν ναι πως μπορώ να δω αν θα έχω θεμα με drivers κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ορθογραφία ο άνθρωπος μπορεί να έχει κάποιο πρόβλημα η να μην είναι Έλληνας (βέβαια υπάρχουν λύσεις αλλά άλλο αυτό) <br>

δηλ αν έχεις πειρατικά 7 μπορείς με 15 ευρώ να πάρεις τα 8.1? και αν ναι πως μπορώ να δω αν θα έχω θεμα με drivers κλπ

Ναι μπορουσες αλλα η προσφορα εχει τελειωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ορθογραφία ο άνθρωπος μπορεί να έχει κάποιο πρόβλημα η να μην είναι Έλληνας (βέβαια υπάρχουν λύσεις αλλά άλλο αυτό)

δηλ αν έχεις πειρατικά 7 μπορείς με 15 ευρώ να πάρεις τα 8.1? και αν ναι πως μπορώ να δω αν θα έχω θεμα με drivers κλπ

Μπορουσες για κατι μηνες μολις βγηκαν τα 8.Τωρα οχι!

Και με πειρατικα.

Οι drivers που εχω στο hp pavilion,ειναι των vista και της gpu των 7!Και ολα ειναι κομπλε!

Υπαρχει software απο την ms που σου ελεγε αν δουλευει σωστα ή οχι και οτι drivers υπαρχουν,αν υπαρχουν, για το hardware του λαπτοπ/ντεσκτοπ σου,διαθεσιμα για τα 8.χ,θα στα κατευασει και θα τα εγκαταστησει αυτοματα με μεσα απο τα updates των windows!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Αν τα 8 - 8.1 ήταν καλά όπως λένε πολλοί γιατί τόσο γρήγορα πάμε στα 9;

Απλή απορία."

τα 8.1 μια χαρα ειναι. Οπως ειπε και καποιος πιο πανω καθε 3 χρονια βγαινει νεο λειτουργικο οποτε ενας λογος ειναι αυτος. Αλλος λογος ισως το να κλεισουν τα στοματα και να προσελκυσουν αυτους που βγαλανε αχρηστα τα 8-8.1 γιατι απλα ηταν κατι διαφορετικο απο αυτο που ειχαν συνηθισει... Απλα πραγματα

 

Sent from my iPhone 5 using Insomnia App...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν τα 8 - 8.1 ήταν καλά όπως λένε πολλοί γιατί τόσο γρήγορα πάμε στα 9;

Απλή απορία.

Αν τα 7 ήταν καλά όπως λένε πολλοί γιατί τόσο γρήγορα πηγαμε στα 8;

Απλή απορία.

μια χαρα ηταν αν εξαιρεσεις το ακυρο ,start menu.Ε προφανως πολυς κοσμος επιρρεαστηκε και απο τα comments στο insomnia..!Η microsoft διαβαζει insomnia..
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μην πνίγεστε σε μια κουταλια νερό...τωρα τα ανακοινωνουν...πρεπει να τρέξουν beta για κανα δυο χρονάκια ακόμη και βλέπουμε

Sent from my lumia 520

του χρόνου τον Αύγουστο θα έχει βγει η RTM και τον Οκτώβριο στα ράφια λογικά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...